Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

Че тези защо мислиш, че са по-леки? Като казаха по-горе, в този клас всичко е горе-долу еднакво като части и производство, с различни лепенки.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, deus_pld said:

Че тези защо мислиш, че са по-леки? Като казаха по-горе, в този клас всичко е горе-долу еднакво като части и производство, с различни лепенки.


Вярвай ми не ги разбирам изобщо. Най-съм си добре на битака в Първомай. Гледам колелото 100-120 лева, гледам в гугъл - 350-500 евро... И сега имам велопарк на село :laughing1:

Май ще взема да го откажа колелото тогаз - аз реших, че ще е нещо по-така... Ей така като нямам информация полудявам... 

Link to comment
Share on other sites

Бахти светкавиците са тия... Взех да получавам известия за получаване вече. 
Главата ми вече ще се пръсне, затова оставям всичко така и си лягам... Даже няма и да пътувам днес. И колелото ще оставя - едва ли макском ще ми даде за 350 лева нещо, което струва 700... 
Остава само да реша за Роборок-а. И пак ударихме 1800 лева днес... Даже ако оставя скъпия ще са 2000 - като че ли съм вързан за тая сума по време на черния петък :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

За 2-та телевизора ми пуснаха е-мейл анулирана поръчка. За сефте ми се случва... Нямало наличност..

Link to comment
Share on other sites

Кофти тръпка - късата клечка. :mellow:

Може да си направиш устата да ти дадат някакъв персонален ваучер за отстъпка. Лятото така успях да си издействам 50 лева, че имаше разминаваме в цената на един лаптоп. Един ден го пуснаха "със супер отстъпка" за 550 лева, два дена по-късно с "нормална отстъпка" 500 лева. Един бърз разговор след това оправи нещата. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jozo said:

За 2-та телевизора ми пуснаха е-мейл анулирана поръчка. За сефте ми се случва... Нямало наличност..

 

И на мен не ми се беше случвало. Много неприятно. Други не можеш ли да харесаш? Или тези бяха на много добра цена?

Link to comment
Share on other sites

А, ще харесам някви други, те и без друго всичките са един боклук. Те ще са по-скъпи, ама пак ще са в бюджета. Още в 7:20 ги поръчах, явно за нула време е отлетяло всичко, защо обаче чак сега пишат.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jozo said:

А, ще харесам някви други, те и без друго всичките са един боклук. Те ще са по-скъпи, ама пак ще са в бюджета. Още в 7:20 ги поръчах, явно за нула време е отлетяло всичко, защо обаче чак сега пишат.


Финализира ли поръчката или ги вкара в кошницата? 7.20 за някои работи е мноооого късен момент. Дори 15-20 секунди след 7 за някои е финал. На мен едно Барби ми изчезна директно от кошницата доде оформя поръчката.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dunc said:

Добре де, за какво успяваш всяка година да дадеш 2 К :Д


Телевизори, играчки, домакински уреди, спортни уреди, консумативи винаги има за какво някак си. Сега си мисля, че тия 1800 дето изхарчих в нормални условия са към 2500. Та не е зле будуването и ровенето. 

Link to comment
Share on other sites

На мен също и двете ми покупки от черния петък бяха в офиса на Еконт днес. От Озон, не от Емаг, но все пак. 

Според мен причината е, че обемът покупки тази година е може би в пъти по-малък от минали години и успяват да ги обработят по-бързо. Просто масово хората нямат излишни пари и/или са решили да си спестят някой лев с оглед галопиращите нагоре цени на всичко и очакваната криза. Аз лично също се въздържах от някои покупки и реших, че мога и без тях на този етап. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, deus_pld said:

На мен също и двете ми покупки от черния петък бяха в офиса на Еконт днес. От Озон, не от Емаг, но все пак. 

Според мен причината е, че обемът покупки тази година е може би в пъти по-малък от минали години и успяват да ги обработят по-бързо. Просто масово хората нямат излишни пари и/или са решили да си спестят някой лев с оглед галопиращите нагоре цени на всичко и очакваната криза. Аз лично също се въздържах от някои покупки и реших, че мога и без тях на този етап. 


Чек'са! При изчезнали продукти в първите секунди и при логика, свързана с лавинообразната инфлация, особено тази, която предстои, само кошмарни идиоти биха се опитвали да пестят пари в сметки и/или дюшеци. Нещо си се объркал, мили мой. По-скоро куриерите влезнаха в крачка. 

Link to comment
Share on other sites

Повечето неща, които си купуваш можеш и без тях, нали така? Нито прахосмукачката-робот ти е от първа необходимост, нито фритюрника, нито колелото. Не става въпрос за тъпчене в дюшеци, а за преосмисляне на приоритетите. Човек, който не е сигурен дали ще може да си плати тока след две месеца не си купува нов телевизор, примерно.

Както и да е... Факт е, че поръчките идват бързо тази година, както е факт, че доста хора се въздържаха от покупки тази година. Просто събирам 2+2. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deus_pld said:

Повечето неща, които си купуваш можеш и без тях, нали така? Нито прахосмукачката-робот ти е от първа необходимост, нито фритюрника, нито колелото. Не става въпрос за тъпчене в дюшеци, а за преосмисляне на приоритетите. Човек, който не е сигурен дали ще може да си плати тока след две месеца не си купува нов телевизор, примерно.

Както и да е... Факт е, че поръчките идват бързо тази година, както е факт, че доста хора се въздържаха от покупки тази година. Просто събирам 2+2. 


До ден два ще видим тазгодишният им оборот. Слагам каса бира ще мине ланския. Както ланският подмина по-ланския и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Това че ще го подмине, не означава че повече хора са пазарували.... А и ми е някак непонятно, как за 15-20 секунди успяват да се регистрират толкова много поръчки с едни и същи артикули..... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deus_pld said:

На мен също и двете ми покупки от черния петък бяха в офиса на Еконт днес. От Озон, не от Емаг, но все пак. 

Според мен причината е, че обемът покупки тази година е може би в пъти по-малък от минали години и успяват да ги обработят по-бързо. Просто масово хората нямат излишни пари и/или са решили да си спестят някой лев с оглед галопиращите нагоре цени на всичко и очакваната криза. Аз лично също се въздържах от някои покупки и реших, че мога и без тях на този етап. 

 

Може и да си прав за написаното, но това не е причината за пристигналите покупки.

От 2 години е така. Определени продукти пристигат на следващия ден. Явно в склада са направили някаква система, по която обработват пратките доста по-бързо. Миналата година на мен също част от продуктите ми пристигнаха в Събота.
Например тази година не си купих нищо, защото нищо не ми трябваше. Имам прах за пране и капсули за кафе. Нито едно от нещата дори не е напуснало складовете им все още.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mockingbird said:

Това че ще го подмине, не означава че повече хора са пазарували.... А и ми е някак непонятно, как за 15-20 секунди успяват да се регистрират толкова много поръчки с едни и същи артикули..... 


И аз съм го мислил - това са лъркърите, това са дебнещите в тъмна доба :laughing1:

Не де - това са реално хиляди, борещи се за 50-100-200 бройки... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...