Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

10 minutes ago, Mockingbird said:

Станал съм и за пореден път се дивя на "чудесата" на черен петък в България. 


Аз също - пак не можах да стигна до телевизора... Свърши някъде на 15-та секунда, а бях го вкарал в количка и пак не можах да го взема. Ще дебна за нещо подобно в екстрийм
Сега ровя за останалите работи, НО - пак да питам и тук - кой от двата Роборока да запазя? Има ли смисъл да е по-скъпия? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

През 2016-та взех тази мишка (logitech g502) за 160 лева. Най-добрата мишка, която съм имал и още работи прекрасно. Силно се изкушавам да си взема още една, че да не разкачам тая, като ходя някъде с лаптопа :))

Ред: Разбира се, че ще им падне сайта...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Godfather said:

Вече е разпродаден, но както се разбра няма да е Виден. :lol:

 

Изобщо не съм изненадан. 20 минути след началото още беше там. Кой ще изпусне тая луда оферта ако търси телевизор с този размер и в този ценови диапазон??

Тва е просто ненормална история. QLED Q9* за 2400лв..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antares said:

През 2016-та взех тази мишка (logitech g502) за 160 лева. Най-добрата мишка, която съм имал и още работи прекрасно. Силно се изкушавам да си взема още една, че да не разкачам тая, като ходя някъде с лаптопа :))

Това наистина са най-жестоките мишки, пириъд! А още по-добре, ако е Lightspeed, каквито аз ползвам. :punk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Ред: Разбира се, че ще им падне сайта...


Нищо не е падало бе, аз си ровя и поръчвам... 
Между другото много добре се получи, че не поръчах телевизора - както и да го мисля излишна история с доставчик Близу на село... Скапаният Самсунг си е добре там...

Link to comment
Share on other sites

Аз взех 2 телевизора пръчки и 1 саундбар. Взех само това, което ми трябва, нямам намерение да харча за неща, дето не са ми нужни и ще събират прах. Определено обаче за някой неща има сериозна отстъпка.

 

Относно оня коментирания Самсунг нагоре. Аз не бих го купил също, щото до сега на никой Самсунг не ми е харесала картината, от друга страна подкрепям Ангел. Имам Наносел от около месец и мога да кажа, че това е наистина рекламен трик. Майка има 4К UHD на LG,  еми картината ма моя е да не кажа 1:1 с тоя ама почти. Та малко рекламата му е в повече.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jozo said:

Относно оня коментирания Самсунг нагоре. Аз не бих го купил също, щото до сега на никой Самсунг не ми е харесала картината, от друга страна подкрепям Ангел. Имам Наносел от около месец и мога да кажа, че това е наистина рекламен трик. Майка има 4К UHD на LG,  еми картината ма моя е да не кажа 1:1 с тоя ама почти. Та малко рекламата му е в повече.


Самсунг телевизор не знам какво трябва да се случи, че да купя. Не само картината - всичко куца. И между другото смешните 50 бройки седяха близо час, а 200 броя ЛГ изчезнаха за 15 секунди... Аз в наното видях лека разлика, но пък то и не вдига цената кой знае колко....

Чакай сега, че гледам бетонобъркачката :laughing1:

ЕДИТ: Екстрийм стартираха одеве и имат добри оферти

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Винаги ми е било непонятно каква точно е причината този "Черен петък" в България да не съвпада с истинския такъв. :lol:

 

Учат се от Amazon: Black Friday Week, хем петък, хем цяла седмица :lol:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, RaptoR said:

Фритюрник в домашти условия, според мен е нужен колкото и трето мъдо. Но това си е мое мнение.

Пък и нали имаш еър фрайър?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gado said:

Фритюрник в домашти условия, според мен е нужен колкото и трето мъдо. Но това си е мое мнение.

Пък и нали имаш еър фрайър?


Нямам и не съм имал у нас. Бях взел на майка ми и тя го изгори от претоварване, та ми върнаха парите щото нямаха наличности вече. Този модел е страхотен, нещата които прави са уникални. Цената е перфектна, а да не говорим колко трудно се намират - никъде ги няма. Директно го поръчах, че и Петко покрай мене... Поне от бетонобъркачката се отказах :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, RaptoR said:

Пеше, това добре ли е? Не ми се дават подобни пари за на Максим кютуците... 

https://www.emag.bg/velosiped-mtb-26-snoop-5-0-razmer-na-ramkata-l-cheren-oranzhev-snoop-5-0-550288/pd/D66GN3MBM/

Самият факт, че са писали поезия, вместо да опишат точните компоненти, които са сложили за мен е достатъчно да ми светне сериозна червена лампа. 

Всички колела слагат компоненти от 3-4 производителя. Те правят разликата. Единствената друга разлика е в рамките, които за ширпотреба колелата се правят от два-три завода в Тайван и само им се слагат различни лепенки и различен цвят боя. Т

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:


Нямам и не съм имал у нас. Бях взел на майка ми и тя го изгори от претоварване, та ми върнаха парите щото нямаха наличности вече. Този модел е страхотен, нещата които прави са уникални. Цената е перфектна, а да не говорим колко трудно се намират - никъде ги няма. Директно го поръчах, че и Петко покрай мене... Поне от бетонобъркачката се отказах :laughing1:

Според мен, еърфрайърите са далеч по-добрият избор.

 

П.п. Ако ти кажа как можеш да пържеш в конвектомата и вземеш да пробваш. После сам ще си биеш шамари зад врата, заради този фритюрник.

Ама като не питаш....  :)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gado said:

Според мен, еърфрайърите са далеч по-добрият избор.

 

П.п. Ако ти кажа как можеш да пържеш в конвектомата и вземеш да пробваш. После сам ще си биеш шамари зад врата, заради този фритюрник.

Ама като не питаш....  :)


Галине - това Е еърфрайър и то прекрасен модел на уникална цена. Не е селски фритюрник

Викаш да ходя до Банкя като ми се приядат пържени картофи - хитро. 

=============================

 

Пеше ся кво - да го отказвам ли? Че дъщеря ми реве за колело, ама до пролетта не й трябва, та не бързам. Ако не е далавера да го разкарам. Жал ми е за куриерите после :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, RaptoR said:

Ние в къщи си взехме този. На 2 етажа - горе мръвки, долу картофите. Но не се слагат заедно първо едното, после без да вадиш долната храна слагаш горе и накрая вадиш всичко

Гледам и цената в амазон не е далеч от "промоцията" тук.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mIRCata said:

Ние в къщи си взехме този. На 2 етажа - горе мръвки, долу картофите. Но не се слагат заедно първо едното, после без да вадиш долната храна слагаш горе и накрая вадиш всичко


Железна машина е. И ги няма никъде в България. Камо ли на тия пари. Винаги са около 600 лева.

Да припомня на всички, че и тук почва петъка по някое време: https://instantpot.bg/. Ако изобщо успеете да припарите до нещо няма да съжалявате. И цените са супер! Предполагам всичко ще се изпари за минути.

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

И ги няма никъде в България

Аз за това си го взех от амазона. Пристига до 2 седмици с Габиели. И имам леки надежди, че за Германия може да са го сглобили малко по-качествено

Преди време си взех една тенджера под налягане, дето има и скаричка и съд за задушаване на зеленчуци, по-евтино от същата тука, на "промоция" без нещата за зеленчуците на пара.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Галине - това Е еърфрайър и то прекрасен модел на уникална цена. Не е селски фритюрник

Викаш да ходя до Банкя като ми се приядат пържени картофи - хитро. 

=============================

 

Пеше ся кво - да го отказвам ли? Че дъщеря ми реве за колело, ама до пролетта не й трябва, та не бързам. Ако не е далавера да го разкарам. Жал ми е за куриерите после :laughing1:

Явно още не съм се събудил. Не съм обърнал внимание на видеото.

И не, нямах предвид да ходиш до Банкя, а да си вземеш именно такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gado said:

Явно още не съм се събудил. Не съм обърнал внимание на видеото.

И не, нямах предвид да ходиш до Банкя, а да си вземеш именно такова нещо.


Е та аз за еърфрайър от миналата година се попилях да търся заради майка ми. Не знам колко часове имам в търсене :laughing1:
Направо не мога да повярвам, че го гепихме тоя на такава добра цена. 

Link to comment
Share on other sites

Кво му се чудиш толкова. Като, че ли на състезание в планината през чукари ще го ползвате, а не от момиче в града и може би на село по улиците. Да му види сметката трябва да е от хартия.

Намери ѝ е едно Балкан-че - много вековни са :) :)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mIRCata said:

Кво му се чудиш толкова. Като, че ли на състезание в планината през чукари ще го ползвате, а не от момиче в града и може би на село по улиците. Да му види сметката трябва да е от хартия.

Намери ѝ е едно Балкан-че - много вековни са :) :)


Трудно се намират в добро съсояние. Иначе излизат понякога за 100-200 лева. Чудя се, защото не разбирам, а не искам детето ми да кара кютук. Ти май не знаеш, че топ колелата са по 2 бона и нагоре. 

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, RaptoR said:

 

Без да съм чак такъв специалист по коУеУата, като Antares, но такова със заден амортисьор за под 1500лв е равно на проблеми.

Аз на твое място бих взел горното, по-евтиното, ако избора е между тези две.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, deus_pld said:

 

Без да съм чак такъв специалист по коУеУата, като Antares, но такова със заден амортисьор за под 1500лв е равно на проблеми.

Аз на твое място бих взел горното, по-евтиното, ако избора е между тези две.


Абе има и още - ама на това гледам има опис на частите и затова го показвам... Просто не ми се дават същите пари за кютук на макском, дето аз не мога да го вдигна... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...