Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

бая масло горели..... :(

пък и нямало място за метанова уредба дейба .... инак ся кат падна акциза като нищо ще взема една да си хода до село :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Link to comment
Share on other sites

Само не се опитвай да ни цакаш два пъти с една новина ;) http://www.wreckedexotics.com/gallardo/gal...70922_008.shtml

 

 

 

едит: Упс.... нащраках линковете и писах, пък после видях, че си писал - "същия случай". Сорри

Edited by AlBundy
Link to comment
Share on other sites

бая масло горели..... :(

пък и нямало място за метанова уредба дейба .... инак ся кат падна акциза като нищо ще взема една да си хода до село :)

И за тази работа не ставали, щот разправят, че клиренсът им бил много малък и имали кофти возия та вървели само по асвалт.... :unsure:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ебавате се с ламбото обаче въпросните серсеми са се треснали сигурно с над 200 и са живи и здрави! То с тая скорост и да се подпали и да не се подпали ако човека е жив си е повече от постижение. Шапка им свалям на Ламборджини и Порше!

 

 

Ей го линка: http://www.marica.bg/show.php?id=4257

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ебавате се с ламбото обаче въпросните серсеми са се треснали сигурно с над 200 и са живи и здрави! То с тая скорост и да се подпали и да не се подпали ако човека е жив си е повече от постижение. Шапка им свалям на Ламборджини и Порше!

Естествено, че заслужават адмирации! От Ламбото не е останало много та да си личи каде си го е отнесло основно, но кото гледам Поршелината...., при този зверски удар и деформация в предницата и от страни и човекът да се е оттървал само с уплах и охлузвания - просто нямам думи!

 

Изобщо не се ебаваме с колиците просто леко 'лъзнахме Инсинератора (пък, като гледам и той се усети....)

 

Нещо линкът дето си дал.... на баца.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

И какво е търсила тази жена там, доколкото разбирам това е от другата страна на спирката?

 

 

П.С. Вчера една жена се разхождаше по платното на моста на герджина, а не е като да няма тротоар...

Link to comment
Share on other sites

Деца...к'во да ги пра'йш....душици невинни...

Eй заради такива душици ме е страх да си карам мега-гъзарския , ултра-бърз и супер-тунингован голф с повече от 200 :(

 

Иначе снощи се бяха хакнали 2 голфа на колелото на гарата в тракия , щото минах видя ги , видях и двата автопатрула спрели пред и зад колите , след 10 минути се върнах в готовност да снимам , ама бяха си тръгнали - явно не е било сериозно .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Eй заради такива душици ме е страх да си карам мега-гъзарския , ултра-бърз и супер-тунингован голф с повече от 200 :(

 

Иначе снощи се бяха хакнали 2 голфа на колелото на гарата в тракия , щото минах видя ги , видях и двата автопатрула спрели пред и зад колите , след 10 минути се върнах в готовност да снимам , ама бяха си тръгнали - явно не е било сериозно .

 

Отдавна е известно че сте толкова много че почнахте да си налитате един на друг ;)

Link to comment
Share on other sites

Реално погледнато друго не може да направи специално държавата. Семейството на загиналия могат да заведат дело и там сумите вече ще са по-големи и може да се стигне до отнемане на лицензи и т.н.

 

П.П. Ако беше носил колан този тип, вероятно щеше да е жив.

Link to comment
Share on other sites

А циганетата редят камъни на пътя да видят как се блъскат колите http://www.monitor.bg/article?id=198642

Тея деца нямат ли родители да ги спукват от бой за подобни неща :pirate :angry:

НЕ знам направо...За пръв път чувам за такова нещо и то само, и само в БГ май стават такива неща.

 

Edit: @Midex не съм разбрал, че са такива :)

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

Тея деца нямат ли родители да ги спукват от бой за подобни неща :pirate :angry:

НЕ знам направо...За пръв път чувам за такова нещо и то само, и само в БГ май стават такива неща.

Ти пък се изказа - "циганета с отговорни родители"...в кой свят живееш? :confused

Току що по новините показаха в Бургас как циганетата рекетират паркиращите за по 2 лв. и ако не им ги дадат - надраскват с пирон целите им коли. :pirate Питаха едно колко изкарва на ден и онова като каза "ами....към 50 лв."...баси - аз на 2 работи бачкам и пак не изкарвам толкова. :woot

И накрая като го питаха защо правел така, онова отговори, че родителите му го заставяли да проси, респ. да драскоти по колите...а и с останалите положението е подобно. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък се изказа - "циганета с отговорни родители"...в кой свят живееш? :confused

Току що по новините показаха в Бургас как циганетата рекетират паркиращите за по 2 лв. и ако не им ги дадат - надраскват с пирон целите им коли. :pirate Питаха едно колко изкарва на ден и онова като каза "ами....към 50 лв."...баси - аз на 2 работи бачкам и пак не изкарвам толкова. :woot

И накрая като го питаха защо правел така, онова отговори, че родителите му го заставяли да проси, респ. да драскоти по колите...а и с останалите положението е подобно. :ph34r:

 

Нали по Господари на Ефира показваха едни такива циганета които на паркинга до пицария Златна Круша (там на Отец Паисий точно след завоя) по същия начин рекетираха. И като ги подгониха общинска охрана и се насраха... Искат защото им дават и защото си мислят че и да надраскат колата после ще се отърват безнаказани. Моята ако я надраскат гаранция след като си я оправя ще ги издебна и ако не им натроша и ръцете и краката поне такъв лабут ще им хвърлим с 2ма-3ма приятели че после няма да могат да ги свестят поне 2 дена в болницата.

 

Иначе колкото пъти съм виждал тия образи съм обръщал колата и хоп на паркинга на Тримонциум - хем е по-осветен хем няма такива елементи.

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че хлапетата с камъните не са били циганета. Напротив - били са с мн.добър успех в училище

Да си намерят жени вместо да слагат камъни по пътя...малоумници колкото щеш.Поне като ще си в нарушение на закона иди някъде на дискотека,забии някоя мацка,пийни 1-2 бирички....тъпи пичОве :confused

Link to comment
Share on other sites

Циганетата имат навик и да отарят багажници (също и да драскат колата) по време на трафик ако не им дадеш пари.Лошото е,че не винаги са по един и ако слезнеш да го гониш оставаш без кола.

Затова,като отвориш джама и ти каже "Дай 2лв.",ако имаш наблизо дезодорант,прибарваш го и в очите.Един приятел го практикува тоя номер и вика,че действало. :laughing:

п.п. А за тия идиоти с камъните,НЕАМ думи.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Циганетата имат навик и да отарят багажници (също и да драскат колата) по време на трафик ако не им дадеш пари.Лошото е,че не винаги са по един и ако слезнеш да го гониш оставаш без кола.

Затова,като отвориш джама и ти каже "Дай 2лв.",ако имаш наблизо дезодорант,прибарваш го и в очите.Един приятел го практикува тоя номер и вика,че действало. :laughing:

п.п. А за тия идиоти с камъните,НЕАМ думи.

 

Така е като няма полиция. Все си мисля че на скъпите коли не налитат, защото ако в някоя застрахователна компания идват по 5 коли с пълно каско на седмица много бързо щяха да се вземат мерки...

Link to comment
Share on other sites

Полицията не е цвете за мирисане, но някой сеща ли се изобщо да се обръща към полицията в такива случаи? Преди два месеца минавах през кръстовището на сточна гара и бяха са наредили джипси кингс от тези, дето просят на светофара докато колите са спрели. Тъй като една от циганките правеше някакви невероятни маневри измежду движещите се автомобили докато в ръцете си държеше бебе, се обадих на полицията, че на въпросното място има просещи роми, които създават сериозна опасност от ПТП. Двадесет минути по-късно минах през кръстовището и циганите бяха събрани до две полицейски коли. След още двадесет минути минах още веднъж през същото място и нямаше и спомен от просещите.

 

Обаждайте се на 032/166. Действа.

Link to comment
Share on other sites

Този модел конкретно е много здрав, проверено е. За разлика от примера на dreamer с Рено Лагуна 2 в купето нямаше хвърчащи панели от таблото, въпреки че таблото е избомбено навътре поне с една педя всички панели са си още по него. Също нямаше деформации в пространството на шофьора и пасажера. Волана и седалката не се счупиха (често явление при челен удар). А колкото до трагичният инцидент от Стара Загора... никой не тества/разработва колите за страничен удар в дърво и няма толкова звезди по тестовете които да те спасят. Попадал съм в нета на снимки на Ауди А3 разкъсано на N парчета след подобен удар, като една от вратите беше останала като облицовка на дървото.

 

 

 

Най-честите нарушители с превишена скорост в Англия са тези с Форд Мондео.....

 

 

 

 

Виновни за това са коловозите в асфалта които правят тировете лятото. Вчера със 160-70 на сръбската магистрала към Белград така ми тръгна надясно колата че направо сърцето ми прескочи. Помислих си че спуках предна гума, инстинктивно коригирах с волана и когато видях че колата е управляема чак тогава си поех дъх.....

 

 

 

 

Няма да помогне..... Виж какво съм видял и аз преди да натисна газта до ламарина на Великден:

18+

http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm

http://miravto.com/2007/08/17/samye_strash...ne_smotret.html

http://firesky.hit.bg/index.html

 

 

 

 

Аз си пазя парче от предишната броня на мондеото със същата идея.... Изпуснах завой на планински път и докато влезна обратно пак (за щастие излезнах само на половин метър и без други проблеми по колата или мен) закачих краят на бронята в един камък колкото футболна топка. Пределно ми е ясно че когато колата е неуправляема всичко вече зависи от случайността.... Например камъка можеше да е колкото камион или пък да има дере от тази страна, в същност имаше ама от другата.

Ако можеш да се "кротнеш" по този начин виж линковете които съм дал по-горе.

 

Мислех даси купувам СкуТерче , но повярвай ми вече се отказах заради тези неща ......

Link to comment
Share on other sites

Сега като се прибирах имаше катастрофа на кръстовището на технополис това ТУК . Има статия ТУК . Пистов мотор регистрация РВ 535* предницата беше леш , водача го нямаше и опел кадет ( също РВ ) лявата страна на багажника беше огъната . Мотора гледаше в обратна посока . Бяха 2 патрулки и мереха с някакъв лазер мисля растоянитето от удара до мястото на мотора . Опела беше спрял 20м след това . Аз си мисля , че кадето е идвал от Метро и е правел ляв завой но вместо да се престрои в лява лента е отишал в средна . НЕ веднъж ми се е случвало там да ме засечат докато се прибирам . Мотора може да е летял ниско . Аз мисля , че така е станала работата ТУК

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...