Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Ами да...от последните 2 поста с инциденти пак ме навява мисълта, колко нелепо смешна е хвалбата на някои хора: "Снощи изпихме не знам колко си..." - е и? Порасна ви оная работа с 5 санта май... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами да...от последните 2 поста с инциденти пак ме навява мисълта, колко нелепо смешна е хвалбата на някои хора: "Снощи изпихме не знам колко си..." - е и? Порасна ви оная работа с 5 санта май... :ph34r:

Няма нищо лошо да си пиеш колкото искаш ама после не са качвай на кола ебаси :angry:

Link to comment
Share on other sites

Да бе...освинването всеки си го разбира по негов си начин...няма лошо...кофтито е когато загубиш реална представа за нещата и си мислиш, че и самолет може да подкараш... ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе...освинването всеки си го разбира по негов си начин...няма лошо...кофтито е когато загубиш реална представа за нещата и си мислиш, че и самолет може да подкараш... ;)

То подкарването е лесно, приземяването е трудно!

Link to comment
Share on other sites

/oфф

Катастрофи е имало и винаги ще има докато има автомобили и хора които да ги шофират. Обаче най-глупавото е да пиеш и след това да се качиш да караш. Хайде да кажем, че този който го прави е безотговорен и не му е мил живота, както и на тези които по собствена воля се качват да се возят при такъв водач. Ама какво по дяволите са му виновни хората които имат мозък в главата и в крайна сметка ги блъсне такъв глупак!? Каква е тяхната вина? За това закона трябва да стане толкова строг, че веднъж бъде ли хванат такъв пиян малоумник зад волана, преди да е направил белята - да получи наказание, че следващия път не да се качи пиян в колата, ами да възпре друг да го направи дори... ама все пак в България кретените са много и надали е изпълнимо това нещо.

Link to comment
Share on other sites

Каза ми че е уцелил шахтата която е точно в завоя. От там е изгубил управлението и се е ударил в бордюр-а и след това в стълб. Той самият не знае каква е скоростта, но е попитал полицаите. Те са му казали, че за такъв сблъсък е около 70 километра скоростта.

 

Извинявам се че връщам пак темата за ТЕД ,сигурен съм че не му е приятно хич,но сега при мен беше един приятел ,които ми разказа какво се е случило точно. Той е карал БМВ-то с което се е дърпал ТЕД от светофара. Дръпнал го е с една кола и преди завоя е бил на 140км,от там почнал да намаля щото било мокро. Пича ми каза че когато почнал да намаля форда го минал с газ ,което значи че е бил с над 140км. От нататък знаете какво е станало. Много неприятно но и изключително безрасъдно.

Link to comment
Share on other sites

Аз затова не им обръщам внимание като искат да ме дърпат разни рацерчета. Кова си на 50 км/ч и им гледам сеира. После се хвалят по форуми как пича се е отказал като ги е видял как са тръгнали :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

А-а-а, та да си дойдем на думата де. Нерде Ямбол, нерде Стамбул. В превод - къде е Коматевския възел, къде е пистата в Калояново!

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

Аз затова не им обръщам внимание като искат да ме дърпат разни рацерчета. Кова си на 50 км/ч и им гледам сеира. После се хвалят по форуми как пича се е отказал като ги е видял как са тръгнали :lol: :lol: :lol:

Мен ми е много забавно!Форсирам,форсирам,надъхвам ги...и правя ляв завой а те цепят направо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

140км/ч по тоя път граничи с абсолютно малоумие......

Ако ме питаш минава границата.

Щото то там на сухо със 70 е опасно да се кара.То са толкова шахти,дупки и шибании на пътя,че си е е*ал коня капаците...

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

което абсолютно ми потвърждава теорията че града е пълен със рейсъри самоубийци..... 140...... :confused колегата ТЕД ще ме извинява ама е трябвало да му вземат книжката завинаги :blink: :wacko: :wacko: :wacko:

ебахти аз казах че съм карал Пловдив - Асеновград през 3 през ноща със 150 и ме изядоха , изкараха ме най-големият пътен вредител а сега нещо всичките замлъкнаха.....

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

.... рейсъри самоубийци..... 140...... .

А в доста случаи и убийци! 140, в града....не книжка - както имаше предложение от някой - затвор!!! Ще ми "лети ниско" по улиците , и аз ще ходя по тротоара, хайде де. Нека е "наше момче", няма значение, аз си гледам своята безопасност. Като иска адреналин - Калояново!

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

Извинявам се че връщам пак темата за ТЕД ,сигурен съм че не му е приятно хич,но сега при мен беше един приятел ,които ми разказа какво се е случило точно. Той е карал БМВ-то с което се е дърпал ТЕД от светофара. Дръпнал го е с една кола и преди завоя е бил на 140км,от там почнал да намаля щото било мокро. Пича ми каза че когато почнал да намаля форда го минал с газ ,което значи че е бил с над 140км. От нататък знаете какво е станало. Много неприятно но и изключително безрасъдно.

 

Mnogo mi e interesno tozi tvoqt priqtel kato e vidql katastrofata sprql li e da okaje pomosht na shofirashtiq katastrofiraliq avtomobil?

 

което абсолютно ми потвърждава теорията че града е пълен със рейсъри самоубийци..... 140...... :confused колегата ТЕД ще ме извинява ама е трябвало да му вземат книжката завинаги :blink: :wacko: :wacko: :wacko:

ебахти аз казах че съм карал Пловдив - Асеновград през 3 през ноща със 150 и ме изядоха , изкараха ме най-големият пътен вредител а сега нещо всичките замлъкнаха.....

 

Na TED mu naduvame glavata redovno na taq tema, i predi katastrofata i sled neq... sega sus starata kola i da iska da se durpa ne moje, tova e nai-malkoto s koeto moja da se nakaje sam. Kato vdignesh nivoto i posle go svalish prinuditelno e mnogo kofti i moje bi tova shte e prichinata za planiraneto na sledvashtata begachka... puk i si mu e v krafta qvno.

Link to comment
Share on other sites

Карай нещо от сорта на Мазерати, Ферари или Ламборджини и вдигай 140, не че е правилно ама някак си тая кола много по-лесно може да спре до 0 или скорост в която е възможна реакция.. ама с такива кошници "бегачки" на 10 и около 10 години, не знам.. Мога да ви кажа, че всеки знае много и разбира много и се пъне наляво и надясно как Браво-то, Голф 3-ката, БМВ 3 и т.н от тия му върви много, докато не стане белята. Ясно е, че тука, както и навсякаде общо взето повечето сте някви световни капацитети и винаги знаете повече от другия и винаги трябва да сте отгоре, ама докато не се разбере в по-големия процент от хора, че кретенията не води до нищо хубаво - няма да се оправи положението. Айде живи и здрави !

Link to comment
Share on other sites

Кой ти каза, че Мазер-а или Ламбо-то спират "много по-лесно"?В около 40м. спират ако помня правило.Повечето коли( нови ) и те са под 45м мярка.Въпроса е колко пъти може да спреш така.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса винаги е само един - Кой, колко има в главата?

За да ти идва душевния оргазъм и 5 въображаеми санта към пишката след като биеш на някой астрата от 96-а или по-назад с личното возило пак в тоя клас и след това в кварталната кръчма да се перчиш колко много ти върви бегачката и колко си голям не трябва много..

И тук може би трябва да вметна, че до скоро си мислех, че е от възрастта, но от както на магистрала Тракия ми се случи на няколко пъти да вида буквално превъртели чичковци които гонят, че дори и подминават 50-те ми стана ясно, че всичко е от това в главата.

Малко повечко здрав разум му е майката, колкото повече го осъзнаят - толкова по-добре ще са нещата.

Edited by bakker
Link to comment
Share on other sites

Малко в страни от темата но като сте подхванали за спортните коли - имах един познат с шевролет корвет и не помня какво му беше станало но той гледаше да не вдига над 50... ей какво количество шофьори съм виждал като го стигнат и подминат и моментално набиват спирачки и почват да се оглеждат уплашено къде дебнат полицаите аджеба след като тоя с тази спортна кола кара толкова бавно...

 

zlobile, пак ти казвам - човека си призна и знае че е виновен - няма какво да го дъвчем повече след като е осъзнал грешката, докато тебе може да са те дъвкали защото си обяснявал колко безопасно е било и как (в стил Пазу) няма опастност защото това си го правил още 10тина пъти и ей те на - жив и здрав си.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi e interesno tozi tvoqt priqtel kato e vidql katastrofata sprql li e da okaje pomosht na shofirashtiq katastrofiraliq avtomobil?

 

След като се е разиграло всичко пред очите му ,той е слезал да помогоне с квото може. Каза че Тед бил ОК ,малко кръв имало от охлузванията. След като разговарях с него останах с впечатлението, че се чувства малко виновен за случилото се въпреки, че според него ТЕД е бил инициатора за гонката. Не мисля че трябва да плюем повече ,важното че жертви няма и дано си е взел сериозна поука от случката.

Link to comment
Share on other sites

След като се е разиграло всичко пред очите му ,той е слезал да помогоне с квото може. Каза че Тед бил ОК ,малко кръв имало от охлузванията. След като разговарях с него останах с впечатлението, че се чувства малко виновен за случилото се въпреки, че според него ТЕД е бил инициатора за гонката. Не мисля че трябва да плюем повече ,важното че жертви няма и дано си е взел сериозна поука от случката.

Bravo na nego! Mnogo hora biha izbqgali za da ne budat globeni ot KAT...

 

I dvamata sa vinovni, neizbejno e. Ako ediniq go nqmashe tova nqmashe da se sluchi. No shtom i dvamata sa se durpali - i dvamata sa vinovni za men. Dano da ima pouka za tqh.

Link to comment
Share on other sites

На Христо Ботев преди бетонния мост на гарата вече 3 часа кисне едно клио в островчето със зверски пукнат джам . 10 пъти минах от там ... мадамата се вайка и катаджиите с нея :ph34r:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Представям си какво щеше да стане ако имаше и газова бутилка .. или метан , недай си боже ...

 

Лека им пръст ... черни празници ще са тея за роднините им :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...