Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Ами пешачката ще е - то колата тъй или иначе за нищо не става... а това че е оживял при катастрофа с 320км/час явно има нещо общо с това че колата струва $1.3 милиона :)

Pazu, на доста голям се направи... то и аз като бях горе-долу на твоите години и аз си мислех че всичко което хвърчи се яде... после порастнах :)

Абе не е точно така. А пък като е минал въпросния пикльо (или пенсия) на червено или се е бутал да мине там където не е трябвало и те е застъргал после ще го тормозя "по устав" (КАТ, едно друго) пък после пак да се репчи и да прави така... Отделно че си имам каско но въпроса е че докато ми оправят колата ще съм 1 седмица пешеходец (минимум) така че определено ще искам да споделя лошото си настроение породено от въпросния случай максимално с него :)

Да ама го има момента че "за тангото са нужни двама" - Той хубаво ме е блъснал , ама аз къде съм спал през тва време ? Освен тва .. който с каквото и телосложение да е , независимо дали е прав или крив ... силно ме съмнява да се остави да бъде ступан ... а тук вече идва въпроса кой , какво си носи в колата ;)

 

Щото пъти по-добре ще е да си оправиш колата , да се разберете мирно и тихо с човека , вместо някой да завърши в болница с няколко огнестрелни рани/намушквания/обгазяванe и от правия да станеш крив , щото видиш ли другия e приложил самозащита :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ops, нещо не съм в крачка с мненията във форума :lol:

 

edit: иначе, raptor-e, недей да си правиш сметката без кръчмаря, pazu e прав. Както отбелязах в другата тема много големи ненормалници карат по пътищата ни, като нищо ще извади някой пистолет и ще те гръмне :blink:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Да ама го има момента че "за тангото са нужни двама" - Той хубаво ме е блъснал , ама аз къде съм спал през тва време ? Освен тва .. който с каквото и телосложение да е , независимо дали е прав или крив ... силно ме съмнява да се остави да бъде ступан ... а тук вече идва въпроса кой , какво си носи в колата ;)

 

Щото пъти по-добре ще е да си оправиш колата , да се разберете мирно и тихо с човека , вместо някой да завърши в болница с няколко огнестрелни рани/намушквания/обгазяванe и от правия да станеш крив , щото видиш ли другия e приложил самозащита :)

 

Виж к'во ся, има една стара приказка.... Бай, бабо да те не среща мечка.... ;) Щото опре ли се до вадене значи работата е дебела и обикновено преди още да си почнал да вадиш каквото и да е вече са те ошамарили!

 

П.С. Да оставим на страна, че тия дето вадят обикновено ги шамарат с това дето са извадили....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Виж к'во ся, има една стара приказка.... Бай, бабо да те не среща мечка.... ;) Щото опре ли се до вадене значи работата е дебела и обикновено преди още да си почнал да вадиш каквото и да е вече са те ошамарили!

 

П.С. Да оставим на страна, че тия дето вадят обикновено ги шамарат с това дето са извадили....

Eто за това казвам че съм силно против "ваденето" . Щото не се знае кой - кого и с какво . А ся да тръгнат да умират или да се осакатяват хора за ламарини и пластмаси ... ще ме прощавате , ама е нелепо :)

Link to comment
Share on other sites

Не, още по-нелепо е всякакви комплексари с книжки да заплашват животите на другите участници в движението( всичките пешеходци, водачи на МПС и т.н. ).Е това е нелепо.Нелепо е да загубиш приятел ненавършил 20, защото някой го е тряснал на червено.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Да ама го има момента че "за тангото са нужни двама" - Той хубаво ме е блъснал , ама аз къде съм спал през тва време ? Освен тва .. който с каквото и телосложение да е , независимо дали е прав или крив ... силно ме съмнява да се остави да бъде ступан ... а тук вече идва въпроса кой , какво си носи в колата ;)

 

Изобщо ама изобщо не съм говорил (поне аз) за бой или друг вид физическа разправа. Както казах аз бих го юркал по устав - кат, застраховки, едно друго... особено ако е виновен и ако се прави на отворен. Иначе стават и грешки и някой път за малко невнимание и айде криви ламарини - преди година-две бях огънал бронята на този пред мен с около 5км в час защото ненадейно какво всички си карахме бавно в задръстването той прецени че иска да спре (тръгна и спря секунда след това) а аз като видях че цялата колона взе да се мести и той тръгна също и натиснах леко газта и тръгнах да сменям радиостанциата - бум, изненада! На моята кола и драскотина нямаше на неговото 30 годишно BMW се беше огънала бронята и някакви изгнили работи дето я държат бяха поддали. Човека мрънка тръшка се нещо, попълнихме от гражданската 1 лист и после ми загуби няколко часа да ходим до ЗК "Витоша" и това е. В случая спрял не спрял нали аз бях отзад, хич не съм спорил кво що, пък и нищо чупено нямаше, даже КАТ отказаха да дойдат за изкривена броня...

 

Stenli, нали знаеш че във форума всички сме мъже и половина :) То и аз виртуално си купувам Toyota Land Cruiser и почвам да мачкам минаващите на червено... въпреки че не гарантирам дали някой ден няма да свърша тази простотия, но по-добре да нямам в ръцете си подобно "оръжие" че да не се изкушавам. Обаче има моменти когато ми писва отвсякъде...

 

 

 

btw. защо пак почнахме да пълним ТАЗИ тема с глупости вместо другата в която си мерехме размера на виртуалните полови органи?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

ops, нещо не съм в крачка с мненията във форума :lol:

 

edit: иначе, raptor-e, недей да си правиш сметката без кръчмаря, pazu e прав. Както отбелязах в другата тема много големи ненормалници карат по пътищата ни, като нищо ще извади някой пистолет и ще те гръмне :blink:

 

 

 

След такива изказвания често казвам - В морето винаги има по-голяма риба.

Не знам защо всеки би тръгнал на физическа разправа след някакъв инцидент, засечка или нещо такова...

 

 

 

 

 

Освен ако Raptor не е Чък Норис :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо всеки би тръгнал на физическа разправа след някакъв инцидент, засечка или нещо такова...

И аз така. Ако някой ме засече изобщо никаква реакция няма, намалявам или спирам и нищо. Нито се ядосвам, нито нищо. Един път отивахме към Техномаркет на 4-ти километър и един с ладичка искаше да направи ляв завой и ме засече. Тоя приятел, дето бяхме с него направо откачи думите му бяха нещо от рода на "Кво правиш бе, пали гумите и го настигни ще го пребия тоя..." и една камара псувни по посока на човека с ладичката. Пък аз му викам "Голяма работа засякъл ни е". Супер втрещено и очудено ме гледаше :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много се разфантазирахте и изглежда тотално забравихте за какво се говори. След няколко часа като отвори отново дата.бг погледнете пак какво съм написал и вижте внимателно снимката. Тез двамата пикочи насред колело бяха ударили човека отзад. Без дъжд, без мъгла, без задръстване, без никакви странични фактори. Тъй като явно е трудно да си представим подобна некадърност, близко до акъла е че "шофьорът" се е правил на спортист с тая бракма насред колелото. Отново ще кажа - който от двамата е бил зад волана е за шамари! Това не включва клане и разстрел разбира се. Ако трябваше така да се реагира (както вие го издокарахте) на всяко нарушение от водач, то трябваше всички да сме изпопретрепани.

Link to comment
Share on other sites

ops, нещо не съм в крачка с мненията във форума :lol:

 

edit: иначе, raptor-e, недей да си правиш сметката без кръчмаря, pazu e прав. Както отбелязах в другата тема много големи ненормалници карат по пътищата ни, като нищо ще извади някой пистолет и ще те гръмне :blink:

Сякви ненормалници по принцип ни ходят по улиците...не са само по пътищата.Да не забравяме че сме балкански народ и тупаника е ежедневие за някои хора :D :D .Рапторе-по принцип те уважавам...кефят ме мненията ти из форума и ми се виждаш точен пич обаче пазу в случея е прав-не си госпот...както си на 30 години така може да се намери и някой 18 годишен "пикльо" да ти тегли шамарите ;) ... както казва моя треньор-винаги има някой по-здрав от теб :)

Link to comment
Share on other sites

Току що на кръстовището на Капитан Райчо и Родопи... Отново някакъв дебил не бе спрял на стопа. На това кръстовище имам и видео как една овца минава на сантиметри пред мен. Слава богу винаги намалям и се оглеждам там именно заради такива индивиди... Databg е още в ремонт, така че снимки най-рано след 5 часа

Link to comment
Share on other sites

Току що на кръстовището на Капитан Райчо и Родопи... Отново някакъв дебил не бе спрял на стопа. На това кръстовище имам и видео как една овца минава на сантиметри пред мен. Слава богу винаги намалям и се оглеждам там именно заради такива индивиди... Databg е още в ремонт, така че снимки най-рано след 5 часа

Там спират много гадно и е доста неприятен ляв или десен завой ако идваш по Родопи от към Военна болница - нямаш абсолютно никаква видимост и се минава на късмет и усет.

Link to comment
Share on other sites

Там спират много гадно и е доста неприятен ляв или десен завой ако идваш по Родопи от към Военна болница - нямаш абсолютно никаква видимост и се минава на късмет и усет.
Най-вероятно говориш за кръстовището на Родопи и Богомил.
Link to comment
Share on other sites

И аз така. Ако някой ме засече изобщо никаква реакция няма, намалявам или спирам и нищо. Нито се ядосвам, нито нищо.

Значи не съм бил луд, или поне не само аз. :D Е, подхвърлям си някоя и друга българска, ама до нервни изблици на гняв, преследване и бибиткане не се е стигало (не бибиткам, защото бибитката ми е два бутона и често докато ги нацеля вече няма смисъл :) ). Единствено до сега ми се е случвало 1 път да ми избие дъската и то заради един тир който ми отне предимството в последния момент (аз на право, той на ляво) и едвам успях да спра на една педя пред гумата му.

 

И да не сме изцяло извън темата, една катастрофа преди 2 дена: http://news.plovdiv24.com/68845.html

По принцип разбрах, че е починал 19 годишния, но нищо не се споменава тук. Дано не е.

Link to comment
Share on other sites

Значи не съм бил луд, или поне не само аз. :D Е, подхвърлям си някоя и друга българска, ама до нервни изблици на гняв, преследване и бибиткане не се е стигало (не бибиткам, защото бибитката ми е два бутона и често докато ги нацеля вече няма смисъл :) ). Единствено до сега ми се е случвало 1 път да ми избие дъската и то заради един тир който ми отне предимството в последния момент (аз на право, той на ляво) и едвам успях да спра на една педя пред гумата му.

 

И да не сме изцяло извън темата, една катастрофа преди 2 дена: http://news.plovdiv24.com/68845.html

По принцип разбрах, че е починал 19 годишния, но нищо не се споменава тук. Дано не е.

Шофьорът е виновен на 1000000 % , момчето на 18 . Самуил Й. е в интензивно , без далак вече , разкъсани черен и бял дроб , 2 ребра леш..цяло чудо ще е ако оцелее.. Е34 520 в момента прилича на..много много спортно енцо, просто не е за гледане. Още не е сигурно за живота на Самито. От останалите само едното момиче е със счупена ръка.

Link to comment
Share on other sites

Тази катастрофа стана към 3 ч. сутринта в петък срещу събота ,пича мина с въртежи на педя от мен ,продалжи по улицата зад халите и се хакна в колоната между витрините без спирачен път.Обясняваше на полицаите че бързал.Между другото драскотините отстрани и счупените стопове отзад са от някаде другаде щот в тая дистанция другаде не се удари осфен когат се спря.Имам още снимки минути след катастрофата ама не съм ги прехварлил.Аз идвах от Мармалад,мисля че той от Инфи денс излезна и се качи..

 

dsc00475rf7.th.jpg

 

dsc00478je7.th.jpg

 

dsc00477vu6.th.jpg

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Магистрала Тракия малко преди тунелите от страната на София :wacko: Буквално минути преди да мина...

81824526.JPG

 

Това което ме впечатли много,е че доста коли спряха да помогнат,и то скъпи возила предимно,сред които и един Кайен...Има надежда да се оправим...

Link to comment
Share on other sites

Аз до сега не съм видял да има произвествие, в което да няма спрели хора да помагат. Това не е фактор. А за няма и година като шофьор съм се нагледал на доста лоши гледки, нищо че не съм пльосвал снимки тук.

Link to comment
Share on other sites

Аз до сега не съм видял да има произвествие, в което да няма спрели хора да помагат. Това не е фактор. А за няма и година като шофьор съм се нагледал на доста лоши гледки, нищо че не съм пльосвал снимки тук.

 

Значи просто нищо не си видял...Аз карам по 10-на хил.км на месец през последните 6-7 години и това ,което съм виждал по родните пътища не го пожелавам и на най-големия си враг...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...