Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

За съжаление Land Cruiser-a няма да ти свърши работа. Трябва ти нещо такова:

....

 

:lol:

 

Е не... идеята ми е да го бутам до другото кръстовище не да го направя на ваденка върху асфалта :)

 

Отделно няма да ми влезе в гаража...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тия Тойоти са неубиваеми.И днес пореден( вчера, де ) ден в който дори и за пресичане на Руски и 6-ти е почти невъзможно.РЕЙС СЕ ОПИТА ДА МЕ СГАЗИ при ляв от Герджика към 6-ти посока.Нямам думи просто.

Link to comment
Share on other sites

@ДядоМраз, това на Победа е ВСЕКИ БОЖИ ДЕН! ВСЕКИ!!! 5:30 = самоубийство.Няма ден, в който да не се случи. А днес (така де.. вчера.. след полунощ е) за 50 минути шАфиране из града, станах свидетел на 6 катастрофи. Какво им става на хората?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

@ДядоМраз, това на Победа е ВСЕКИ БОЖИ ДЕН! ВСЕКИ!!! 5:30 = самоубийство.Няма ден, в който да не се случи. А днес (така де.. вчера.. след полунощ е) за 50 минути шАфиране из града, станах свидетел на 6 катастрофи. Какво им става на хората?!?!?!

 

Какво да им става... тъпотията ги гони и ината - аз като не мога да мина що пък другите да могат. Аз тъпо стоях на 2 светофара и кво - стоя, тия зад мен в един момент взеха да бибиткат а тези по Победа се навират въпреки че не могат да минат, колкото да пречат на другите. Ако още някой беше се замислил можеше поне другите да минат пък по 1-2ма от Победа или завиващите наляво по България да си минават, но не - човека си мисли че той трябва да мине на всяка цена ако ще другите да не могат.

 

На Руски и 6ти септември е същата работа. И както се оказа куриоза е че КАТ много добре знаят, и освен това ги е срах да отидат да регулират за да не ги сгазят тях. Егати стадото сме ей... Задръстването е до към 6 - 6:30 някъде, след това се кара спокойно.

 

 

Относно тойотата - точно такъв дзвер при това относително евтин като ще си взема и да видим после кой кого :) Един тъпак преди 2-3 месеца ми показваше среден пръст (руски и 6ти септември) нищо че идва от руски и завива наляво към 6ти септември, влиза на червено и то толкова червено че на мен от 3-4 секунди ми е зелено ами и среден пръст ми показва като му се разбибипках че не мога да мина... а да видим на такъв дзвер ще има ли наглостта да покаже среден пръст. Малко ми трябва да изкрейзя достатъчно и да се сдобия с такова возило!!!

Link to comment
Share on other sites

Малко ми трябва да изкрейзя достатъчно и да се сдобия с такова возило!!!

Споменавал съм на няколко пъти във форума че имам такава идея. Даже има и съмишленици които биха помогнали за реализацията. Май бройката на желаещите се увеличи с един :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Как точно се води тази тойотка ? Моделче ? :lol:

 

Спиш бе момче... и докато спиш - щракаш по клавиатурата. Дал съм линк към mobile.de - там и цена има и всичко :) Отделно че поне 2-3 пъти написах Land Cruiser но чукча писател, не читател, нали? :)

Link to comment
Share on other sites

тези 2 кръстовища по горе са меко казани "БАСИ МАМАТА" почти всеки ден правя десен завой от Дунав по Победа и после ляв по България защото ходя да взимам едни смачкани стотинки за магазините тва всеки божи ден аз в 5.30 съм там , направо мамата ми се ебава , на Руски и 6ти Септември същия кор ...... баси майката гледат ме че твъгвам и пак срещу мене........ тва е положението не си ли с Г класа или Кайен да ги е страх от тебе няма оправия ....... понеже работат ми е свъзана с много каране из града на ден ми се събират поне по 5-6 инфарктни ситуации най пресният пример днеска в едни малки улички около Младежка ..... карам си аз на пътя с предимство и гледам как се подава моцуната на едно новичко А3 още видях че е жена и бях сигурен че ще ме засече намалих и все пак реших да мина , и точно в момента които излизам пред нея тъпата п♛тка ми засече пътя .... викам и къде маааааа.... тая вика сори не те видях ми как ше ме видиш кат гледаш на другата страна....... ма и тя се стресна де видях как и се отразиха ксеноните ми в очилата и .......

Link to comment
Share on other sites

тва е положението не си ли с Г класа или Кайен да ги е страх от тебе няма оправия .......

 

Нищо подобно... айде G-класата и тя е страховита но ако е нова и лъскава човека вероятно ще си я пази а от човек с Кайен може да очакваш да ти даде път а не да се бута.

 

Виж от Range Rover или Land Cruiser се пазят и с право :)

Link to comment
Share on other sites

Те и от москвич се пазят ... то и аз се пазя , знам ли го тоя копач вътре кви ги мисли :lol:

 

Хайде и аз да ви се оплача тогава ... днеска в подлеза влязох от към Гладстон , посока Мария Луиза . На светофара бях зад чисто новичък 607 и кара си пича в дясна лента , аз съм в лява и тъкмо да започна да го изпреварвам , изруда му с изруд вдлъбнат , пуска ляв мигач , минава пред мен , кове спирачки и прави обратен по средата на подлеза @.@ . Ако не бях намалил в момента в който пусна ляв мигач , макар че бяхме почти изравнени , 100 % щях да съм му на гости ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Те и от москвич се пазят ... то и аз се пазя , знам ли го тоя копач вътре кви ги мисли :lol:

 

Хайде и аз да ви се оплача тогава ... днеска в подлеза влязох от към Гладстон , посока Мария Луиза . На светофара бях зад чисто новичък 607 и кара си пича в дясна лента , аз съм в лява и тъкмо да започна да го изпреварвам , изруда му с изруд вдлъбнат , пуска ляв мигач , минава пред мен , кове спирачки и прави обратен по средата на подлеза @.@ . Ако не бях намалил в момента в който пусна ляв мигач , макар че бяхме почти изравнени , 100 % щях да съм му на гости ...

 

Това са си стандартни ситуации.

Например - по Х.Ботев от Смирненски към Централна гара светофара с/у МИ-то. Лява лента фулл коли. 10 минути докато ми дойде реда да правя ляв завой към новата сграда на МИ-то. Е да ама пък точно тогава един реши, че от средна лента ще прави обратен. Сега съзалявам, че не не го треснах странично, ако не него през вратата поне заден ляв калник можех да ударя ама ... то за части от секундата първо скачаш на спирачките и после мислиш ...

Link to comment
Share on other sites

точно пък тоя светофар беше най-абсурдното решение , винаги се е чакало за обратен завой ама никога не е имало такива опашки без светофар беше малко сложно ама обратния се правеше за много по-малко време...... а отделно пък това да няма директен пък от кичука към смирненски е ебати..... няма по тъпо измислена детелина......

Link to comment
Share on other sites

точно пък тоя светофар беше най-абсурдното решение , винаги се е чакало за обратен завой ама никога не е имало такива опашки без светофар беше малко сложно ама обратния се правеше за много по-малко време...... а отделно пък това да няма директен пък от кичука към смирненски е ебати..... няма по тъпо измислена детелина......

Без сфетофар ставаха доста инциденти, а и МИ-то не работеше тогава. Откакто заработи май тогава сложиха и светофара. Вярно, че е поредната тапа, но по-добре така отколкото да се вреш м/у прелитащите коли идващи от Централна гара. Все пак за да направиш ляв завой пресичаш три платна.

Edited by azsum
Link to comment
Share on other sites

По пътя между Левски и Калофер. Една кола се беше преобърнала с гумите нагоре, а все още не беше завалял дъжда. Беше доста запазено и май не беше смачкана много, но с таван върху земята.

Link to comment
Share on other sites

Преди около час на Източен с Богомил една астра беше целунала един от новите, здрави сълбове. Беше станала отпред U образна, за щастие на хората нищо им нямаше.

Edited by snoop-dogg
Link to comment
Share on other sites

040a3d22b98a21ca.JPG

 

 

ffa77db74ca92f7c.JPG

 

 

 

Начи не са нещо значително,но станаха през 10 мин.Втория пичага се шибна в една кола пред него.

 

П.П. Сигурно е голям кеф да удариш полицейска кола. :lol:

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

По пътя за карловско шосе преди лукойла един матиз беше обърнал някаква кола по таван.

 

Тази по пътя за Карловско не е видях ама на самото Карловско около представителството на Ситроен имаше едино Мишубиши Еклипс, което видимо беше правило пироети и не приличаше на нищо.Беше го засекал май някакъв Опел на кой-то прдницата беше леш.

Link to comment
Share on other sites

И аз минах покрай тоя Пасатор... ама се чудех дали не е нещо с такситата острани свързано... щото нз бая "шофьор" трябва да е да се забие там..ако нещо не му е изкочило на пътя

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...