Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Откакто я асфалтираха улицата, много от автомобилите започнаха да си разрешават скорост далеч по-висока от нормалната за този тясен път. Все пак в него се включват много отбивки за паркинги и има в непосредсвена близост блокове=>пешеходци.

Много жалко за човека :(

Link to comment
Share on other sites

Откакто я асфалтираха улицата, много от автомобилите започнаха да си разрешават скорост далеч по-висока от нормалната за този тясен път. Все пак в него се включват много отбивки за паркинги и има в непосредсвена близост блокове=>пешеходци.

Много жалко за човека :(

Не знам точно за коя улица става дума, но в цивилизованите държави на тясна улица в жилищен квартал през 10 метра се поставят огромни спящи полицаи, които решават задоволително проблема с голфаджиите...

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Не знам точно за коя улица става дума, но в цивилизованите държави на тясна улица в жилищен квартал през 10 метра се поставят огромни спящи полицаи, които решават задоволително проблема с голфаджиите...

Не съм сигурен. Преди няколко месеца минах през Перник. За първи път видях как се минава с 100 километра в час през легнал полицай :blink:.

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен. Преди няколко месеца минах през Перник. За първи път видях как се минава с 100 километра в час през легнал полицай :blink:.

То това е частен случай все пак. Аз като бях на море в Поморие, таксиджията караше с 40 км/ч през легналите полицаи и наистина се чувстваше, а на този сигурно нямаше и да му платя ако е било наистина така.

Link to comment
Share on other sites

То това е частен случай все пак. Аз като бях на море в Поморие, таксиджията караше с 40 км/ч през легналите полицаи и наистина се чувстваше, а на този сигурно нямаше и да му платя ако е било наистина така.

Бяха няколко легнали полицай през 50-100 метра и понеже ги минавах бавно имах възможност няколко пъти това нещо изпълнено от различни коли... Един полицай какво невероятно описание направи на маршрута ми просто не е за разправяне. Единствено мога да го сравня с това:

http://www.vbox7.com/play:a5b32f39

Приликата е над 50% с обясненията на полицая...

Link to comment
Share on other sites

Какво правите ако някой ви даде път на място където се разминават 2 коли. Вие тръгвате бавно, поглеждате в дясно понеже от ляво ви правят път, но за всеки случай поглеждате и в ляво и тъкмо подавате предницата и някой миндил решава 20 метра преди да завие, да влезе в насрещното, за да не чака колоната и да прави ляв завой. И ВСИЧКО това при положение, че има няколко спрели коли, които очевидно ВИ пускат да минете. Ум да ти зайде. Падне ли първия сняг аз си гълтам книжката и само рейсове и таксита. Ебал съм му майката с извинение (не ми се изправят ламарини)

Link to comment
Share on other sites

Чефо нещо им става на хората...Много взеха да се изтарикатяват така. Вчера и мен подобна същата ситуация ми каза "Добро Утро".

Link to comment
Share on other sites

Колелото на Панаира - ТУК

 

Само ги вижте тия двамата фъндъци! Заклевам се ако някой такъв пикльо ме удари ще го попилея преди да дойде полицията!

Link to comment
Share on other sites

Колелото на Панаира - ТУК

 

Само ги вижте тия двамата фъндъци! Заклевам се ако някой такъв пикльо ме удари ще го попилея преди да дойде полицията!

Освен ако пикльото не вземе да ти пореже вратлето и от другата страна и да си чакаш полицията легнал на асвалта :)

 

Секви пикльовци ги има ... има и такива с шкоди с аерографиран капак дето пък се мислят за големите битки :)

 

Като те удари .. голям праз .. писано е да се случи , седиш , нервиш се , търпиш ... тва е ... живот :P

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

The driver was drunk and pushing the limits of this $1.3 million car on the Pacific Coast Highway when he lost control and crashed into a utility pole. Miracolously, he walked away from the accident.

 

Правилно ли разбира главата ми, че пича след катастрофа с близо 320 км в час......си е тръгнал пешачката към тях образно казано

Link to comment
Share on other sites

Да. Нали за тва Борето вика: БАНИЧКИ С КЪСМЕТ!

Аз ще кажа, че и освен тях е имало: Баклава с късмет, тиква с късмет, хляб с късмет... И е вечерял с Господ!

Link to comment
Share on other sites

Освен ако пикльото не вземе да ти пореже вратлето и от другата страна и да си чакаш полицията легнал на асвалта :)

 

Секви пикльовци ги има ... има и такива с шкоди с аерографиран капак дето пък се мислят за големите битки :)

 

Като те удари .. голям праз .. писано е да се случи , седиш , нервиш се , търпиш ... тва е ... живот :P

 

Като ти чета тъпотиите моли се да не си ти. На пикльовци отдавна съм се нагледал, особено пък пикльодрисльовци, които много лаят, а като стане нещо се напикават, някои си и поревават. Но да не навлизаме в подробности...

Link to comment
Share on other sites

Като ти чета тъпотиите моли се да не си ти. На пикльовци отдавна съм се нагледал, особено пък пикльодрисльовци, които много лаят, а като стане нещо се напикават, някои си и поревават. Но да не навлизаме в подробности...

Рапторе ... а защо ми четеш тъпотиите ? Направо като ми видиш поста alt+f4 .. ходи пикай , пък си легни ... ;)

 

И да ... наистина се моля да не шибна някоя комплексирана , дива пенсия като теб ... която да ми се и отвори на физическа разправа ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Като те гледам така някога някъде много много бой ще ядеш... Дано да е по-навреме, че да ти уври главата. Гледам си и голфаджия, извинявам се голф двойкаджия - още по-тежък случай... което пък не е никаква изненада де...

Link to comment
Share on other sites

Като те гледам така някога някъде много много бой ще ядеш... Дано да е по-навреме, че да ти уври главата. Гледам си и голфаджия, извинявам се голф двойкаджия - още по-тежък случай... което пък не е никаква изненада де...

Като по-умен ще отстъпя от спора и ще те оставя да мислиш че след като си на 30 години , караш шкода и имаш някакви права в булфорум си хванал Господ за шлифера :lol: . Успех :)

Link to comment
Share on other sites

Правилно ли разбира главата ми, че пича след катастрофа с близо 320 км в час......си е тръгнал пешачката към тях образно казано

 

Ами пешачката ще е - то колата тъй или иначе за нищо не става... а това че е оживял при катастрофа с 320км/час явно има нещо общо с това че колата струва $1.3 милиона :)

 

Освен ако пикльото не вземе да ти пореже вратлето и от другата страна и да си чакаш полицията легнал на асвалта :)

 

Секви пикльовци ги има ... има и такива с шкоди с аерографиран капак дето пък се мислят за големите битки :)

 

Pazu, на доста голям се направи... то и аз като бях горе-долу на твоите години и аз си мислех че всичко което хвърчи се яде... после порастнах :)

 

 

 

Като те удари .. голям праз .. писано е да се случи , седиш , нервиш се , търпиш ... тва е ... живот :P

 

Абе не е точно така. А пък като е минал въпросния пикльо (или пенсия) на червено или се е бутал да мине там където не е трябвало и те е застъргал после ще го тормозя "по устав" (КАТ, едно друго) пък после пак да се репчи и да прави така... Отделно че си имам каско но въпроса е че докато ми оправят колата ще съм 1 седмица пешеходец (минимум) така че определено ще искам да споделя лошото си настроение породено от въпросния случай максимално с него :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...