Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

верно е тия са най-тъпите , пък ако го блъснеш после ходи обяснявай че той е олигофрен и е пресичал неправилно мамито ти ебават ..... познат преди години блъсна някъв пиян , залитнал и паднал пред колата мъкнаха го по съдилища близо 4 години докато най накрая го оправдаят.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе верно на моменти може да съм темерут и да не ми пука от много неща, обаче ако ударя някой било и той виновен и кьоркитук пиян после аз има да го мисля маса време. Продължавам да се учудвам колко глупост има по тоя свят и как най-изобретателно разни хора си търсят белята...

 

Един приятел успя да тресне някакви 2ма старци спрели с каруца да крадат ябълки. По-скоро треснал магарето им но то нали вързано за каруцата та и от удара каруцата и тя на нищо станала, старците сериозно натъртени и т.н. Случката беше преди 10тина години и това което си спомням беше че някъде на пътя за казанлък точно след някакъв завой били спрели и той верно се е движел с около 100-120км/час но даже и с 80 да беше никой не може да реагира при разстояние 10тина метра а каруцата така спряна че запречва целия път а не успял да излезе от него в някое дърво затова решил магарето... както и да е, идва линейка малко по-скоро и след няколко теста още на път за болницата почват да им правят промивка на стомаха защото по думите на докторите ако не е бил той са били пътници при такъв висок процент алкохол в кръвта. После нищо, само дето парчетата от колата му трудно можеше да се отделят от парчетата магаре врязани в нея. Останалите участници са живи и здрави и по всяка вероятност продължават да се напиват като кирки след излизането от болницата (някои вече може и да не са но това е друга тема)

Link to comment
Share on other sites

Вчера на булевард Освобождение ... около 14.00

 

dsc00396fd4.th.jpgthpix.gif

 

А иначе вечерта към 17.30-18.00 беше станало голямо мазало на спирката на Мега Марина в Смирненски . Един кадет си беше вкарал коша в купето , благодарение на стабилна засилка и рейс :D

 

Снимки - утре .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

А иначе вечерта към 17.30-18.00 беше станало голямо мазало на спирката на Мега Марина в Смирненски . Един кадет си беше вкарал коша в купето , благодарение на стабилна засилка и рейс :D

Видях го в тъмното, доста зле беше кадетчето, сигурно някой рацер го е шофирал...

Link to comment
Share on other sites

<offtopic>

Впечатлих се! Снимката е правена с телефон, през прозореца на колата, вероятно даже в движение а е с толкова добро качество!

</offtopic>

И то с едната ръка , щото с другата карах :lol:

Link to comment
Share on other sites

И на това отгоре е правена с телефон :) Sony Ericsson V640.

 

Въх нямаше да се сетя ако не ми беше казал... и не бях погледнал под снимката с какво пише че е правена... и не е правена с V640 a с V640i (имало разлика казват) :)

 

 

И то с едната ръка , щото с другата карах :lol:

 

А ти усещаш ли че си за бой - не стига че караш отскоро ами освен че караш гледаш другаде и снимаш ако изобщо си гледал къде караш тогава пак добре :)

Link to comment
Share on other sites

Въх нямаше да се сетя ако не ми беше казал... и не бях погледнал под снимката с какво пише че е правена... и не е правена с V640 a с V640i (имало разлика казват) :)

А ти усещаш ли че си за бой - не стига че караш отскоро ами освен че караш гледаш другаде и снимаш ако изобщо си гледал къде караш тогава пак добре :)

Не , просто бях най-отпред в колоната и се движех с мравешка скорост , щото оставаха 4 секунди до червеният светофар и се възползах после от него ... но с едната ръка пак си държах волана де ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

А иначе вечерта към 17.30-18.00 беше станало голямо мазало на спирката на Мега Марина в Смирненски . Един кадет си беше вкарал коша в купето , благодарение на стабилна засилка и рейс :D

 

Снимки - утре .

Както обещах ...

 

dsc00400au2.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

http://news.ibox.bg/news/id_1725066054

 

:(

 

Колата беше около 8:10 още там и доста смачкана. А сега кажете ми защо?

 

:(

 

Всеки ден като отивам сутрин на работа по пътищата си срещам глупаци, които закъснявят и бързат, бързат, бързат... за къде бързат!

 

И мен наскоро така се опитаха да ме стиснат един бус и един автобус на колелото на панаира. И понеже имам достатъчно опит като шофьор, знаех, че така ще стане и натиснах спирачка и се разбибках.

 

Как ги раздават тия книжки? :( Ръсне ли малко дъжд и почват веднага да се трепят! :wacko:

 

Снимки нямаше, как да покажа, ама то не е и за гледане!

 

http://news.plovdiv24.com/66691.html

http://news.plovdiv24.com/66685.html

Edited by Zingam
Link to comment
Share on other sites

Днеска ... на руски с гладстон един седан беше подпрял един ван - седана с два счупени фара и сега преди малко на колелото на сани видях 3 коли с пуснати аварийни и на едната бронята и фаровете бяха леш :) .

Link to comment
Share on other sites

Днеска ... на руски с гладстон един седан беше подпрял един ван - седана с два счупени фара и сега преди малко на колелото на сани видях 3 коли с пуснати аварийни и на едната бронята и фаровете бяха леш :) .

Да,и аз минах от там бяха са мелнали доволно пак..не знам какво толкова му има на това колело чесно!ма да чукам на дърво де...

Link to comment
Share on other sites

Има му , че всеки мисли че набира със скорост от няколко светлинни години за част от секундата , а друг си мисли че щом е с опел кадет , дори и дъжд да вали , ще закове на място .... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Днес бях свидетел на следното нещо на кръстовището на бул. България и ул. Победа... верно не е катастрофа но неминуемо след някоя и друга минута щеше да има някоя ожулена ламарина затова се изнесох обратно към панаира:

 

Значи поредния случай на задръстване в посока моста на Герджика и всички отиващи натам се бутат да минат съответно задръстват хубаво кръстовището като никой друг не може да мине. Лошото е че тъъъкмо да се изнесат и светва отново зелено по Победа и няма оправия. Изчаках 1-2 светофара (аз завивам наляво по бул. България и като виждам че не мога да мина си стоя на светофара). На 3тото зелено навлизам бавно с надежда поне този път някак да мина и 2 автобуса и един камион 2та един срещу друг по победа и един камион по бул. България решават че и те искат да минат. Автобуса по Победа върви към моста на Герджика, този по Победа иска да завие по бул. България но му пречи другия автобус, а камиона по бул. България иска да върви към панаира но стига само до този момент за запречи първия автобус, защото втория му пречи на него. Абсолютна мъртва хватка и аз не виждах как следващия половин час ще се разплетат. На всичкото отгоре всички се бутат да минат и при задръстването около моста аз не виждах как ще стане, затова бавно и славно направих обратен (къде давах назад, къде колкото можах - минах някак) и след това покрай панаира може и да вървеше бавно но вървеше движението.

 

Пробвах да се обадя на КАТ да ги питам нямат ли намерение да регулират по някакъв начин това кръстовище и човека взе да ми се оплаква че Пловдив е отрязан откъм бюджет за техника, нямат пари за камери а те се страхуват да регулират кръстовищата в тези часове защото имали пострадали и оставяли нещата на самотек то до час-два свършвало задръстването. Викам му че имам идея някой ден да взема стара Toyota Land Cruiser и следващия който влезе при положение че очевидно не може да мине да го влача до другото кръстовище... и той ми вика, че само като се чуе за някой и друг ненормален в този град да вършат подобни простотии може някой и друг да се замислят малко и ми пожела успех в събирането на парички за подобно возило :)

Link to comment
Share on other sites

Викам му че имам идея някой ден да взема стара Toyota Land Cruiser и следващия който влезе при положение че очевидно не може да мине да го влача до другото кръстовище... и той ми вика, че само като се чуе за някой и друг ненормален в този град да вършат подобни простотии може някой и друг да се замислят малко и ми пожела успех в събирането на парички за подобно возило :)

 

За съжаление Land Cruiser-a няма да ти свърши работа. Трябва ти нещо такова:

monster.jpg

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

На Васил Априлов бяха влезнали в вратата на един откъм шофъорското място,бяха ги изнесли в бензиностанцията на Петрол,че и без това имаше страшно задръстване.Неможах хубаво да видя...Първия дъжд и става ад :х

Edited by lpfc1990
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...