Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Искам да намеря истинското си призвание, да получа разбиране и признание!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

мечтая за един невероятен live на Offspring в България,разбира се!!!

ех,мечти............

Link to comment
Share on other sites

Да си сменя видеокартата без да ми стружа нищо,съу4ени4ката ми да се влюби в мен :woot хард диска ми да стане 100000000000000000000000000000000000000000000 ГБ :lol: :lol: да тегля всяка игра за 0,5 от стотната :) и мноооооооого други.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам световен мир за чистата раса

Искам да няма малцинства

Искам АТАКА да спечелят изборите

Искам компютър който не прави проблеми и не се разваля

Искам да онанирам където си поискам

Искам да не онанирам сам

Искам да ми плащат за да не работя

Искам всяка сутрин да ми правят здравословен минет

Искам плъховете в мазата да не онанират върху компотите

Искам кучето ми да се научи да лети и да не трябва да го извеждам

Искам каса с бира ... може и кюфте за мезе

Искам сланинка

Искам домашна ракия

Искам аз и Гримьора да станем модератори на Тя и Той и админите да забравят за този раздел

Искам свинете на село кат се ебат да не бъркат дупките и да не ме лишават от сън

Искам днес да пия бира

Искам да не се карам с родителите си

Искам резеовоара на жугана ми да е винаги пълен

Искам жугана ми да не се разваля

Искам никога повече да не чистя лайната на прасетата

Искам жена която да може да прави мусака и шкембе чорба !!!

Искам жена която да не пие много но да пие така че да ми пуска лесно !!!

Искам Искам Искам Искам Искам Искам Искам Искам ... писна ми да мисля

Link to comment
Share on other sites

Аз ще съм най - скромен искам вълшебен пръстен, като онзи на филмите, който да ми изпълнява всички желание, иначе друго не искам :devil :devil :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Искам световен мир за чистата раса

Искам да няма малцинства

Искам АТАКА да спечелят изборите

 

Искам да онанирам където си поискам

Искам да не онанирам сам

 

Искам да ми плащат за да не работя

Искам всяка сутрин да ми правят здравословен минет

 

Искам каса с бира ... може и кюфте за мезе

Искам сланинка

Искам домашна ракия

Искам аз и Гримьора да станем модератори на Тя и Той и админите да забравят за този раздел

 

Искам днес да пия бира

 

 

Искам жена която да може да прави мусака и шкембе чорба !!!

Искам жена която да не пие много но да пие така че да ми пуска лесно !!!

 

 

E и аз ги искам тия неща...Като последните две ги имам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да постигна всичко към което се стремя, за да съм истински щастлив.

Link to comment
Share on other sites

Да си сменя видеокартата без да ми стружа нищо,съу4ени4ката ми да се влюби в мен :woot хард диска ми да стане 100000000000000000000000000000000000000000000 ГБ :lol:  :lol: да тегля всяка игра за 0,5 от стотната  :) и мноооооооого други.

 

Искам да спреш да мислиш като идиот. Искам аз да спра да мисля като идиот.Искам PC с конфигурация: 256 GB RAM, 20 ghz, видео карта с памет 64 GB и... 100 инчов монитор. Да направят тонколони 1000 вата и ефикасни тапи за уши за морски свинчета, че мойто може да се стресира кат цъкам на Call of duty и Colin Mcrae rally 5 мухахахахахахахахахахахаха. Искам кат ми се бъгва компа да щраквам с пръсти и в стаята да влиза Бил Гейтс и да го налагам с мотика ( с дръжката естествено, трябва да има и за друг път ). Та за конфигурацията... да си взема Windows No bug version 1.05 1/2 и така нататък за звукови карти няма да говорим както и за всичко останало. ААААА да и нета ми да е 5 терабайта в секунда. да имам 100000000000000000000000000000000000000000000 GB HDD ( с една нула повече от James Bond, който иска да ги преброи :) ) И... ми засега тва е :D :P

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си за спокойствие и емоционална независимост от хората...

Link to comment
Share on other sites

Искам да не онанирам сам

 

В смисъл? :laughing:
Link to comment
Share on other sites

има една песен на една велика група ... I like it when you die !!! :>

Това ми звучи малко...страшничко...:)

Аз мечтая за любов...лошото е , че сега се влюбвам в момиче, което не мога да имам...

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за Off-а, но според мен никое момиче не можеш да имаш {:]]

Пояснение: хващам се за думичката, значеща притежание.

Мечтая си за спокойствие и емоционална независимост от хората...

Иди живей сама в планината и мечтата ти ще се сбъдне...

Поздрав: Контрол - Ще отида в планината

Ще отида в планината

В пещера ще се затворя

ще си пусна дълги нокти

ще забравя да говоря

коренища ще събирам

по полята горски

зад дънери ще се прикривам

от очите хорски

Защото никого не чакам

и мене никой не очаква

вече никой не обичам

и няма кой да ме обича

 

Редакция: Lestat, разбира се, че те разбрах, още първия път, но умишлено се заядох, защото за много хора може да прозвучи именно по начина, по който го представих тук. Креативно заяждане, сеш'са ;)

Link to comment
Share on other sites

Съжелвам, не съм се изразил правилно..."не мога да съм", "не мога да се любувам", "не мога да чуствам"...сега разбра ли ме??? :(

Link to comment
Share on other sites

Е,за отшелничество не съм се замисляла...Идеята ми беше ,че в крайна сметка не за всеки е лесно да се наслаждава на нещата,когато ги има и да се примири с липсата им,когато ги няма ;)Аз просто искам да ми е все тая и в двата случая:)

Link to comment
Share on other sites

Е,за отшелничество не съм се замисляла...Идеята ми беше ,че в крайна сметка не за всеки е лесно да се наслаждава на нещата,когато ги има и да се примири с липсата им,когато ги няма ;)Аз просто искам да ми е все тая и в двата случая:)

Но не може!!!Ако ни беше все тая...щяхме да бъдем най-щасливите хора на земята...,което от своя страна също е жалко....:(

Link to comment
Share on other sites

Съжелвам, не съм се изразил правилно..."не мога да съм", "не мога да се любувам", "не мога да чуствам"...сега разбра ли ме??? :(

 

 

Мечтая си и аз съм като теб !!! Файда от влюбване няма ... никой не е прокопсал само се е прецакал и се е върнал назад в развитието на идивидуалноста си ...

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си и аз съм като теб !!! Файда от влюбване няма ... никой не е прокопсал само се е прецакал и се е върнал назад в развитието на идивидуалноста си ...

Всъщност, ти не си ме разбрал..исках да кажа, че не искам да притежавам жената, а да и се любувам, да съм до нея, да я подкрепям...да и се отдам.Това разбирам аз под любов.А това няма да стане, предвид обстоятелствата, в които се намираме и двамата...това исках да кажа...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, ти не си ме разбрал..исках да кажа, че не искам да притежавам жената, а да и се любувам, да съм до нея, да я подкрепям...да и се отдам.Това разбирам аз под любов.А това няма да стане, предвид обстоятелствата, в които се намираме и двамата...това исках да кажа...

Като че ли винаги става така...

Когато срещнеш 'идеалния' - все нещо изскача.

Не искам да срещам идеални хора...

Link to comment
Share on other sites

Като че ли винаги става така...

Когато срещнеш 'идеалния' - все нещо изскача.

Не искам да срещам идеални хора...

Там е работата, че идеалните хора са много малко и когато срещнеш такъв и всичко се прецака, както в моя случай...меко казано....SUX...

Link to comment
Share on other sites

и аз преди месец и нещо се запознах с т.н. идеален човек обаче той ми показа средния пръст и тва беше ... за тва цялата хава СУКС

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...