Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Аз пък си мечтая да не ме боли глава когато смесвам бира с водка :sick ...И да спя по цял ден :zzz ...И някой друг да бачка вместо мен :evil ...

Link to comment
Share on other sites

За меко,удобно легло с мирис на стари вестници.За нов компютър.За разбирателство.За по-хубав свят.Хм...за повече мечти.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мечтая да мога един ден да се занимавам с нещата които харесвам/тоест да работя нещо,което ще ми позволи да се занимавам с тях/.Мечтая за човек,когото да обичам и той да ме обича и да създам с него семейство.Мечтая това семейство да живее нормално.Иска ми се да бъда малко по-отговорен/и сега съм,но понякога се дъня яко/ и мечтая хората да бъдат малко по-добри или поне да не са с ужасно намръщени физиономии

Link to comment
Share on other sites

Мечтая 2-те ми приятелки да се запознаят и да направим 3-ка :) Мечтая да си намера Тойота Селика за по малко от 20000лв. По-малко хора да ме мразят. И един ден да имам мн кинти. А най-голямта ми мечта е да открадна приятелката на един мой приятел хахахах :D

Link to comment
Share on other sites

Аз си мечтая да мога един ден да се занимавам с нещата които харесвам/тоест да работя нещо,което ще ми позволи да се занимавам с тях/.Мечтая за човек,когото да обичам и той да ме обича и да създам с него семейство.Мечтая това семейство да живее нормално.Иска ми се да бъда малко по-отговорен/и сега съм,но понякога се дъня яко/ и мечтая хората да бъдат малко по-добри или поне да не са с ужасно намръщени физиономии

 

Споделям може би всичко макар че това аз като виден луд си мисля че вече го имам. Макар че просто живея в "света на идеите"(Платон не го харесвам ама тва е култово) и така ми се види. Иначе мечтая за свободата. Свободата да творя, свободата да обикалям света, свободата да знам, свободата да давам и да взимам...и пак някои от тия неща вече ги имам. Аз съм щастлив човек...

Link to comment
Share on other sites

Може да е изтъркано, но все пак - За един по-добър свят !!!

Иначе другата ми мечта за нов комп вече почти се сбъдна :D

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си, ама много си мечтая за една екскурзия в космоса и за една разходка на Луната - може би....

Иначе ако трябва да мечтая за нещо по-земно то е джакпотът от тотото(не е задължително да е от трето теглене, но да е достатъчно голям). Та голяма часто от този джакпот да даря за благотворителни цели, да мога да купя на всички мой близки роднини и приятели това от което имат нужда. А с останалата част (надявам се да е достатъчна) след като си уредя прозаичната част от живота да обикалям света, да посетя екзотични места. Ама за където си помисля да мога да отдида. Мечтая си това да не го правя сама а с любимия човек.

И нещо по-нереалистичо(за съжление)-мечтая си да няма болести, или поне да няма нелечими болести.Да няма и болни хора.

Мечтая си и да не губя близките си и приятелите си-никога.

Или накратко мечтая си да съм щастлива, винаги и всички хора да са щастливи, всеки по своему, както си го разбира. И както velvet_underground каза да бъдем по-добри.

Еххх, мечти....

Link to comment
Share on other sites

Az si me4taq za taka dylgo 4akanata ot men liubov,koqto o6te ne idva,me4taq za strahotno semeistvo,s dve deca (nikoe,ot koito nqma da krystq na ba6ta im-Ivan,ta da sa edno ot miliardite),me4taq da jiveq v ky6ta(ili pone v kooperaciq,no samo v kraen slu4ai),me4taq da si namerq rabota,koqto mi haresva,ta nikoga da ne mi se nalaga da rabotq!!!

Link to comment
Share on other sites

...мечтая никога повече да не наранявам хората, които обичам. Не го правя нарочно, но факт е, че го правя. И се мразя затова. Чувствам се ужасно, като знам, че нечия лъчезарна усмивка е посърнала по моя вина...

Link to comment
Share on other sites

В момента правя антигравитатор.Това е машина с коиато си защитен напално,прилича на космичен кораб.Ще бъда с нея господар на света.Във целия свят българския език ще бъде задължителен.Само да вида в уиндоуса една англииска дума на Бил Геитс ще му отрежа главата.Всеки юсър от Пловдив ще получава последния модел на RADEON за да няма проблеми с новите игри(като подарък разбира се).Молете се да заварша проекта. :punk

Link to comment
Share on other sites

Az da vi kaja pravi4kata-me4taq 4oveka nikoga da ne go e imalo.MNOGO kofti mi stava kato gledam kakvo pravim s planetata si- skoro 6te ima jivotni samo po zooparkovete.napravo se OTVRY6TAVAM, povqrvaite mi!!! I vsi4ki mislim samo za sebe sil,hi4 ne ni puka za drugite hora,ta kamo li za planetata ni,koqto bavno ubivame zaedno s vsi4ko jivi po neq :cry

Link to comment
Share on other sites

ванка, ти голям философ се оказа! браво! да, мислим само за себе си! за мен си съм убеден. вие казахте: "спасение от болестите, световен мира" всичко прекрасно, но дали ще сте истински щастливи? не мисля, трябва да имате човек до себе си. може и в най-горчивата и болезнена война да живееш, но имаш ли човек до себе си, който да те обича, няма да ти е толкова гадно. а ако живееш в най-следкия мир, но нямаш любов, с която да го споделиш, си е ебало майката! така че мислете за любовта, по дяволите!:)

аз излязох по-голям философ!:)

Link to comment
Share on other sites

Добре звучи идеята за спасението от болестите и световния мир... Но винаги съм била поддръжничка на идеята, че са нужни и черни дни, за да се оценят слънчевите. Иначе не виждам смисъл в безграничното щастие и безгрижния живот. Но нали мечтите затова са мечти - за да се скъсаш от почти нечовешки усилия да ги постигнеш (не всички, разбира се, но понякога и най-простичките изискват много труд). Трябва да си бил сам, да си плакал за някого, да си страдал по него и да си го желал силно, за да можеш да оцениш момента, в който той/тя ще бъде до теб. Иначе той/тя се оказва просто...даденост. Мисля, че за всичко се отнася. Мечтите трябва да се постигат и да се заслужават.

Иначе аз си мечтая (и разбира се работя по въпроса) да намеря мястото си в света, да намеря себе си. Според мен това е ключът към заслуженото щастие.

@vasil088: Молим се (= После да не забравиш за видео картите обаче (=

Link to comment
Share on other sites

Добре звучи идеята за спасението от болестите и световния мир... Но винаги съм била поддръжничка на идеята, че са нужни и черни дни, за да се оценят слънчевите. Иначе не виждам смисъл в безграничното щастие и безгрижния живот. Но нали мечтите затова са мечти - за да се скъсаш от почти нечовешки усилия да ги постигнеш (не всички, разбира се, но понякога и най-простичките изискват много труд). Трябва да си бил сам, да си плакал за някого, да си страдал по него и да си го желал силно, за да можеш да оцениш момента, в който той/тя ще бъде до теб. Иначе той/тя се оказва просто...даденост.

Mnogo pravilna konstataciq spored men-izkliu4itelno otteg4itelno e da jivee6 me4taniq ot teb jivot bez nikakvi nevoli !!!A i me4tata ne e nikakva me4ta,ako se sbydne-togava stava dadenost,a dadenostite sa ne6tata,koito pravqt jivota ni sku4en :zzz !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...