Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Az da vi kaja pravi4kata-me4taq 4oveka nikoga da ne go e imalo.MNOGO kofti mi stava kato gledam kakvo pravim s planetata si- skoro 6te ima jivotni samo po zooparkovete.napravo se OTVRY6TAVAM, povqrvaite mi!!! I vsi4ki mislim samo za sebe sil,hi4 ne ni puka za drugite hora,ta kamo li za planetata ni,koqto bavno ubivame zaedno s vsi4ko jivi po neq :cry

napalno spodelqm tvoeto mnenie,osven tova me4taq za svetoven mir i razbiratelstvo a za sebe si li4no me4taq nikoga da ne se bqh rajdala :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Аз нямам мечти. Имам само цели!

Мечтата е нещо неосъществимо, а целта- нещо което ще постигнеш някой ден. Аз вярвам, че ще постигна всичко, което желая. И затова имам само цели в живота.

 

п.с. Някои от мечтите на Зерга вече са осъществени цели.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност на мене ми се струва кофти ако мечтаеш за някакви компоненти на компютъра или болтчета за мотора.Не знам сериозно ли го казвате или сте някакви изгубени душици,които не знаят какво искат

Link to comment
Share on other sites

Yo Vanka kefi ma twa deto si go pisal. Mnogo e wqrno maina. :inqn Awe ne sam widql 4owek, koito da misli za drugite kolkoto za sebe si. Wseki parwo se interesuwa ot li4niq si prosperitet i bogatstwo i tai natatak. Spored men ako wsi4ki misleha parwo za blijniq posle za sebe si shteshe da stane taka, 4e prakti4eski wseki bi mislil za sebe si 2 pati powe4e. Egoizmat e mnogo strashna bolest. I naistina nai-golqmata prirodna greshka spoletqla zemqta towa e 4oweka. Do predi nas nishto ne e uspqlo da nawredi tolkowa za tolkowa kratko wreme. No w nikakaw slu4ai ne kazwam da sa izpoiztrebem zashtoto sme w wreda, opredeleno ne mrazq 4oweka, po skoro samo towa, koeto prawi. Ma mai ne mi e doshlo wremeto za takiwa razmisli wse oshte :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Yo Vanka kefi ma twa deto si go pisal. Mnogo e wqrno maina. :inqn Awe ne sam widql 4owek, koito da misli za drugite kolkoto za sebe si. Wseki parwo se interesuwa ot li4niq si prosperitet i bogatstwo i tai natatak. Spored men ako wsi4ki misleha parwo za blijniq posle za sebe si shteshe da stane taka, 4e prakti4eski wseki bi mislil za sebe si 2 pati powe4e. Egoizmat e mnogo strashna bolest. I naistina nai-golqmata prirodna greshka spoletqla zemqta towa e 4oweka. Do predi nas nishto ne e uspqlo da nawredi tolkowa za tolkowa kratko wreme. No w nikakaw slu4ai ne kazwam da sa izpoiztrebem zashtoto sme w wreda, opredeleno ne mrazq 4oweka, po skoro samo towa, koeto prawi. Ma mai ne mi e doshlo wremeto za takiwa razmisli wse oshte :rolleyes:

Dellnete i dwata posta ako obi4ate stana greshka sorry.

Link to comment
Share on other sites

аз мечтая за перфектното момиче

аз мечтая за перфектното приятелство

аз мечтая за перфектната кола

аз мечтая за перфектния живот

а, да, и за момичето със синия потник от дискотеката :)

Link to comment
Share on other sites

AMD Athlon XP Barton 3200+, 1024MB DDR RAM, мъм 300 GB хард и други стандартни неща, след които и кабел за TV OUT и някой да ми довлече големия телевизор от хола в моята стая. Може би още няколко морски свинчета. И някой кйто да им чисти :woot . Може и тоалетна пред компа...

Link to comment
Share on other sites

Аз какво да кажа... Не мисля че вече мечтая много... Вярно че уж без мечти сме за никаде....такам... не мечтая за нещо материално... Или поне аз така си мисля.... Мечтая или по скоро желая здравето и щастиено на семейството ми, приятелите ми и на всичко които по някакъв начин означават нещо за мен... Мечтая да зема някой ден да ида на концерт на някоя от любимите ми банди... макар повечето вече да не стават за нищо...:) Енда от мечтите ми е като тази на PSYCHOSIS да срещна някой който да ме разбира. Но както при него така и при мен то се сбъдна....

Мечтая да е есен (ноември месец) Листата да са изпопадали по морката земя... всичко да е обляно във различни цветове а аз да си лежа на една полянка и облегнат на някое дърво и да се наслаждавам на полета на листата, бягър на вятъра, шепота на дърветата с човекът с който съм... а стига толкоз че се разнежих:)

Link to comment
Share on other sites

Вечеря с нея

<---

 

 

:P :P

Elisha е моята мечта :) , която никога няма да стане реалност.. :(

 

Но какво пък..нали мога да си помечтая :)

Link to comment
Share on other sites

имаш ли човек до себе си, който да те обича, няма да ти е толкова гадно

 

По-добре е да обичаш, отколото да бъдеш обичан. Иначе е малко егоистично :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си имам едно по-особено виждане за мечтите. Те са мечти, за да си останат завинаги такива. Затова не искам моите мечти да се сбъднат. Ето защо обикновено си мечтая за неща, които смятам, че няма как да се случат. Всичко останало, което би могло да се случи в действителност, го поставям в категорията "Просто амбиции". Някои от последната такава са да започна да работя най-накрая по специалността, която съм завършила - и то не, защото е нямало какво друго да следвам, а защото съм истински влюбена в нея; да имам шанса да поработя с мои колеги и в чужбина; да имам едно стабилно семейство - все тривиални неща. А си мечтая да протегна ръка и да докосна облаците, да се сгуша в тях;понякога да бъда невидима; да събера всички звезди от нощното небе в шепата си и т.н.

Link to comment
Share on other sites

аз се си мечтая да изчезне чалгата и "рапарчетата" които също слушат чалга :confused :angry1 ех.. мечтая си да обикна някое момиче .. ,че май вече го забравих това чуство ( любовта ) това е за сега май .. ;)

Link to comment
Share on other sites

The Smith, ти много голяма мечта имаш бе. Как ли ще я осъществиш... И какво ли ще постигнеш...

Разни хора, разни идеали. Какво да се прави.

Link to comment
Share on other sites

Аве аз мечтая да ида на концерт на KoЯn да си взема автографи от всички :)

Jonathan "HIV" Davis

James "Munky" Shaffer

David Silveria

Reginald "Fieldy" Arvizu

Brian "Head" Welch

 

Е тет тва е :punk :punk :punk ... Какво повече му трябва на човек :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...