Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Na men li4no ogromna 4ast ot me4tite mi se sbadnaha, a za ostanalata 4ast vse oshte rabotq ama taka kato gledam mai dosta napredvam. Predi ne misleh 4e me4tite se sbadvat i, 4e te sa samo za da jivee6 v edin izmislen po dobar za samiq teb svqt, ama sega smqtam, 4e sbadvaneto na me4tite e ne6toto za koeto jiveem, a tea koito nqmat me4ti te sa jivi murtavci :).

 

"Nqma nevazmojni neshta" - "Vervaite mi" :)

 

между другото винаги съм поддържал теорията, че колкото по-реални са мечтите толкова по-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Мечтая за мир и спокойствие.Искам един ден в който всички да са доволни,щастливи и усмихнати.

Link to comment
Share on other sites

Знам какво е мъчението, но... по този начин показваш на себе си и на човека, когото обичаш, че искаш да си близо до него не заради твоя себичен интерес да си гушкан и целуван, а защото другият е толкова важен и ценен сам по себе си! А рано или късно във всяка връзка преминава "патологичното" състояние на влюбването и остава най-хубавото - разбирателството между две души. Да имаш връзка, за която преходните неща нямат значение - ето, това заслужава да бъде мечта!

Не става въпрос за интереси, а за чувства.

Аз се уморявам да не бъда забелязван от обекта на любовта ми.

И още нещо много важно е, че желанието да имаме това, което нямаме, ни пречи да оценим това, което всъщност имаме. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Знам какво е мъчението, но... по този начин показваш на себе си и на човека, когото обичаш, че искаш да си близо до него не заради твоя себичен интерес да си гушкан и целуван, а защото другият е толкова важен и ценен сам по себе си!  мечта!

Това си е душевен мазохизъм, още повече когато неоценяват това, което предлагаш дори и нищо да неискаш в замяна.

 

 

Не става въпрос за интереси, а за чувства.

Аз се уморявам да не бъда забелязван от обекта на любовта ми.

Можеш ли обаче да промениш чувствата си? Аз немога.

 

И още нещо много важно е, че желанието да имаме това, което нямаме, ни пречи да оценим това, което всъщност имаме. :blink:

Да, но когато нямаш нищо, добре разбираш какво точно искаш.
Link to comment
Share on other sites

Мечта и реалност трудно се срещат.Ако пък се срещнат,все едното ще ти избяга...мечтая си ама тайничко,а кой знае,някой ден може да ме огрее щастието! :D А това,за което мечтая е тайна!Сега да го кажа и някой друг да вземе да си го замечтае...а не не :P :) :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да си намеря свястна приятелка,с която да споделям всичко! - това ми е мечтата...най-съкровенната мечта!

Link to comment
Share on other sites

Искам да играя в Милан като нападател, а партньорът ми да бъде Шева или Петров !

 

P.S. И на една Lada Revolution съм съгласен...или Lada Roadster...

Link to comment
Share on other sites

Напълно те разбирам Eclipse и аз винаги съм завиждал на selfrightness-a на тези хора...

Но за което се усещам че мечтя напоследък е една колибка в Хималаите, половин дузина якове и една жена да ги дои...

Е...мечтая си и за световен ред...и за легализация на леките наркотици...както и за България на три планети...все хубави неща..

Link to comment
Share on other sites

В момента си мечтая след клетвата да ме разпределят в Пловдив..............

Link to comment
Share on other sites

Аз си мечтая да намеря някой, който да ме обича поне наполовина колкото сега обичам Нея.

 

 

 

В момента си мечтая след клетвата да ме разпределят в Пловдив..............

А дано, стискам палци.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аз пък вече за нищо не мечтая. постигнал съм много от детските си мечти, другите съм ги надраснал и вече нямам към какво да се стремя.

безпътицата е гадно нещо и гледайки подписа си осъзнавам всеки път, че всъщност нищо не искам.

Link to comment
Share on other sites

за световен мир, хармония между хората и природата, да няма глад... доброто да надделее!

Майка ти и баща ти да са ходили на Уудсток през 70-те??? :woot

Link to comment
Share on other sites

за световен мир, хармония между хората и природата, да няма глад... доброто да надделее!
Майка ти и баща ти да са ходили на Уудсток през 70-те???

 

Какво притив хипи движението? И аз по принцип си мечтая за усмихнати и щастливи хора, за повече разбирателство.... между хората и към всичко живо което ни заобикаля, за повече радост отколкото злоба, за повече милосърдие отколкото алчност и наглост, ех мечти :blushing:

А сега точно си мечтая, да не се намирам на бюрото си, а някъде на път, където и да е, дори и само да пътувам без крайна цел за момента :P

Link to comment
Share on other sites

аз пък си мечтая тъпия гъз да умре от злобата и нещастието си,гадната хлебарка :angry:

Ами.. всеки сам си кове съдбата. Като се занимаваш с такъв тип хора... част от вината става твоя. :D

 

Мечтая си да жените с които излизам от време на време, да ме приемат за нещо повече от приятел, някога. При условие че това стане от самосебе си, разбира се. :D Зор не трябва да даваме.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая за к'ви ли не неща като почна от пари,жени,разбирателство,приятели,любов(отделно :) )и не на последно място здраве.Също така мойта най-голяма мечта е да полетя.Май звучи тъпо ама е така.Искам да се рея из облаците.Не веднъж съм скачал от нашия 5 етажен блок(ама на сън :D ) За съжаление даже и на сън падам на земята :cry

 

.Но един ден ще дойде моя час когато своя полет ще направя и аз :) :D :punk (не се опитвам да копирам песента просто така ми хрумна)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...