Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

и аз преди месец и нещо се запознах с т.н. идеален човек обаче той ми показа средния пръст и тва беше ... за тва цялата хава СУКС

 

 

Ае Гудо, преди месец май не се познавахме бря :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
има една песен на една велика група ... I like it when you die !!! :>

 

за AxCx става въпрос може би :devil .. това е анти-музика бре човек

не.. по-добрата песен е "The Only Reason Men Talk To You Is Because They Want To Get Laid, You Stupid Fucking Cunt" :devil :devil

 

Иначе.. другата ми мечта.. DVD на Twin Peaks: Fire Walk With Me (Director's Cut)

 

@Lord_Gudo: значи не е бил перфектния щом ти е показал среден. Минавай нататък...

Link to comment
Share on other sites

Айде като си говорим за песни - една, която много харесвам и която в момента ми звучи на Winamp-а:

KoЯn

A. D. I. D. A. S.

 

Oh I'm gonna see somehow it always seems that

I'm dreaming of something I could never be.

Doesn't matter to me 'cos I will always be

that pimp I see in all of my fantasies.

 

I don't know your fucking name.

So what let's...

 

Screwing may be the only way that I can

truly be free from my fucked up reality.

So I dream and stroke it harder 'cos it's

so fun to see my face staring back at me.

 

I don't know your fucking name.

So what let's fuck.

 

All day I dream about sex.

All day I dream about fucking.

 

All day I dream about fucking.

 

All day I dream about sex, yes,

All day I dream about sex and,

All day I dream about sex, yes,

All day I dream about sex.

 

All day I dream about sex.

All day I dream about fucking.

 

Edit: Долното мнение е гениално - само описва себе си :))

Защото е най-спамерското от всичките досега. Досегашните, макар и обърнати на диалог - все пак са свързани с темата. Но забелязвам, че господин LPFC обича да критикува и да дава оценки :)

Link to comment
Share on other sites

:spam: :spam: :spam: :rulez: :spam3: :spam-die: :spam:

едит:Мнението ми не е спам,Скорпионе,просто е лек намек към теб,който си най-големият спамер в този форум и неслучайно всеки ден правиш над 30 поста и винаги си най-отгоре в листата на най-активните юзъри.Ако постването на огромен текст на песен в темата "За какво мечтаете?"не е спам,здраве му кажи!

Link to comment
Share on other sites

Сега най-слино мечтая, сегашният ми клас да се запази в този състав, в който е вмомента. А причината е най-добрата ми приятелка. Не искам да се разделяме, а е факт, че това ще се наложи, поради сформирането на специални паралелки по немски език. Свикнала съм до такава степен с нея, че не знам как бих могла да се справя без нея. Ние ще си останем истински приятелки, но... Със сигурност ще има леко отдръпване. Затова и едната ми мечта е тази. А другата - винаги искам да съм влюбена, независимо от това дали любовта ми ще е споделена, или не. Просто любовта е чувството, устремът, който ме кара да се чувствам жива... Другите са по-скоро цели, отколкото мечти, затова няма да ги споменавам :)

Link to comment
Share on other sites

Сега най-слино мечтая, сегашният ми клас да се запази в този състав, в който е вмомента. А причината е най-добрата ми приятелка. Не искам да се разделяме, а е факт, че това ще се наложи, поради сформирането на специални паралелки по немски език. Свикнала съм до такава степен с нея, че не знам как бих могла да се справя без нея. Ние ще си останем истински приятелки, но... Със сигурност ще има леко отдръпване. Затова и едната ми мечта е тази. А другата - винаги искам да съм влюбена, независимо от това дали любовта ми ще е споделена, или не. Просто любовта е чувството, устремът, който ме кара да се чувствам жива... Другите са по-скоро цели, отколкото мечти, затова няма да ги споменавам  :)

ХАХАХААХ...мило мое момиче...не мечтай за неща, които не разбираш и оценяваш напълно...просто седни и се замисли за мечтите си...и дали найстина са мечти или просто желания и прищявки....

Link to comment
Share on other sites

Сега най-слино мечтая, сегашният ми клас да се запази в този състав, в който е вмомента. А причината е най-добрата ми приятелка. Не искам да се разделяме, а е факт, че това ще се наложи, поради сформирането на специални паралелки по немски език. Свикнала съм до такава степен с нея, че не знам как бих могла да се справя без нея. Ние ще си останем истински приятелки, но... Със сигурност ще има леко отдръпване. Затова и едната ми мечта е тази. А другата - винаги искам да съм влюбена, независимо от това дали любовта ми ще е споделена, или не. Просто любовта е чувството, устремът, който ме кара да се чувствам жива... Другите са по-скоро цели, отколкото мечти, затова няма да ги споменавам  :)

 

предполагах че не си на повече от 15 ;)

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХААХ...мило мое момиче...не мечтай за неща, които не разбираш и оценяваш напълно...просто седни и се замисли за мечтите си...и дали найстина са мечти или просто желания и прищявки....

Защо ме нападате? Преди време съм писала в този топик, ако сте прочели, там съм писала една своя мечта. А може да кажете, че и тя е прищявка. Знам ли... Въпрос на гледна точка... Не мисля, че беше нужно да се повтарям, пък и да се изкажа с нещо от рода на "много пари, яки пичове/мацки и т.н."!!! Ако за вас написаните от мен неща са прищявки, то за мен са нещо повече от това. Прищявка е желанието да си купя нещо ново или нещо от сорта. Но не мисля, че истинското приятелство е просто прищявка!!! Ако за вас е така - замислете се дали имате истински приятели. А вие ще кажете, че щом приятелството ми е толкова крехко, значи не е истинско. Истинско е, но не искам с течение на времето, разделени поради какви ли не причини, да загубя това приятелство. Пък като мислите различно от мен, това си е ваша работа, аз не съм длъжна да имам заветни мечти като световен мир и тям подобни...

Edit: RedPicasso, скоро ще навърша 16, наивността не е недостатък, просто съм си такава.

Link to comment
Share on other sites

Защо ме нападате? Преди време съм писала в този топик, ако сте прочели, там съм писала една своя мечта. А може да кажете, че и тя е прищявка. Знам ли... Въпрос на гледна точка... Не мисля, че беше нужно да се повтарям, пък и да се изкажа с нещо от рода на "много пари, яки пичове/мацки и т.н."!!! Ако за вас написаните от мен неща са прищявки, то за мен са нещо повече от това. Прищявка е желанието да си купя нещо ново или нещо от сорта. Но не мисля, че истинското приятелство е просто прищявка!!! Ако за вас е така - замислете се дали имате истински приятели. А вие ще кажете, че щом приятелството ми е толкова крехко, значи не е истинско. Истинско е, но не искам с течение на времето, разделени поради какви ли не причини, да загубя това приятелство. Пък като мислите различно от мен, това си е ваша работа, аз не съм длъжна да имам заветни мечти като световен мир и тям подобни...

Edit: RedPicasso, скоро ще навърша 16, наивността не е недостатък, просто съм си такава.

За тази си възраст гледаш с много реализъм на нещата!Очевидно не гониш материални цели!Само на 16 си ,а вече навлизаш в "философията на живота"!Истински стойностното в живота ,човек осъзнава късно за съжаление!

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да се оженя и 2 седмици по-късно да чуя репликата:За какво са ми тези 3 млн.долара в банковата сметка като имам слабо сърце... :P

п.с.Шегувам се. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да се оженя и 2 седмици по-късно да чуя репликата:За какво са ми тези 3 млн.долара в банковата сметка като имам слабо сърце... :P

п.с.Шегувам се. ;)

Офтопик...

Ти ли беше този, който се разкарва из темите и праска емоцийки от този сорт " :banned: :busted2: :blowup: :censored2: :stfu: :spam: :spam3: :spam-die: :rulez: "?????

Link to comment
Share on other sites

Офтопик...

Ти ли беше този, който се разкарва из темите и праска емоцийки от този сорт " :banned:  :busted2:  :blowup:  :censored2:  :stfu:  :spam:  :spam3:  :spam-die:  :rulez: "?????

И кое му е офтопика,бе шомпол? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да се разхождам по Копакабана с Анджелина Джоли! :) И тя да ме обича, а аз да й изневерявам с Джесика Алба!

It would be niiiiiiice! :)

Link to comment
Share on other sites

az me4taq da moga da pravq tova koeto me4taq

ina4e kazano me4taq da moje kogato iskam da napravq ne6to kakvoto i da e da moga da go napravq

da ima vyzmojnost da go napravq.

me4taq da moje 4ovek da pravi tova koeto go zadovolqva bez da ima kakvito i da e prroblemi.

abe me4taq da moga da pravq tova koeto me4taq! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мечтая си да мога да забравям по-бързо разочарованията си в любовта. В болка не се живее все пак :) За тези които могат да кажат нещо от рода на "болката ти доказва че си жив" да ходят да си се мъчат в някое ъгълче. Не ми трябват подобни неща вече... 2 години ми бяха достатъчни.

Link to comment
Share on other sites

Да бъда обичан така силно, както аз я обичам.

Link to comment
Share on other sites

As pak za sega me4taia da se sreshtna s edni priatelcheta ot dale4nia kosmos.

 

Ma men drugo me interesuva vsi4kite me4taete za kvi li ne raboti, ama vqrvate li 4e pone 4ast shte se sbadnat?

 

Na men li4no ogromna 4ast ot me4tite mi se sbadnaha, a za ostanalata 4ast vse oshte rabotq ama taka kato gledam mai dosta napredvam. Predi ne misleh 4e me4tite se sbadvat i, 4e te sa samo za da jivee6 v edin izmislen po dobar za samiq teb svqt, ama sega smqtam, 4e sbadvaneto na me4tite e ne6toto za koeto jiveem, a tea koito nqmat me4ti te sa jivi murtavci :).

 

"Nqma nevazmojni neshta" - "Vervaite mi" :)

Link to comment
Share on other sites

Maлко offtopic:

От всичко, най-много искаше да живее в мазе. Едно, такова малко, уютно и спретнато мазе. Леглото и щеше да лежи направо на пода, постлан с червен мокет. Шеще да има само една малка нощна лампа, обърната към стената, изрисувана в зелени цветя, които ще увиват цялата стая така, че да прилича на кълбо.

Кълбо - какво по-уютно от това!

Да се свреш в черупката си, тази разноцветна черупка от цветя, лица на приятели, нощни лампи и тишина; да лежиш на любимото си легло, а вън да вали, да вали дълго и през малкото прозорче да виждаш забързаните крака на хората; те бързат за някъде и дори не подозират, че ти ги гледаш, завита с карираното си одеало и ти се иска да заплачеш.

Освен мазе, тя много искаше и да не плаче. Но не можеше, сълзите сами напираха в очите, замрежваха погледа и като решетка...

Решетка. Да, трябва да сложи решетка. Покрай прозорчето и ще минават всякакви. Не е никак приятно както си лежиш блажено, изведнъж някаква брадясала физиономия да се покаже, дори не да се покаже, а да се навре и да се огледа със зачервените си, подпухнали очи или направо след физиономията, вътре да се намърда и тялото, такова едно гъвкаво и плъзгаво, като на змия...

Стана и студено, но тя не помръдна. Толкова и беше приятно сред мечтите, които плътно я обгръщаха отвсякъде така добре, че студът се промъкна, като нещо странично, чуждо и ненужно...

Решетката е задължителна. Ще бъде с дебели стоманени пръчки, дори отвътре ще сложи ситна мрежа, защото иначе всеки би могъл да надникне, а това не е никак забавно. Веднага уюта, който си създал с толкова усилия, изчезва, стопява се и ти си като гол в студен есенен ден, свит на сивия паваж, настръхнал от собственото си отчаяние и безразличните погледи на другите... И ще сложи перденца, едни такива сладки, на сини цветчета, но достатъчно плътни. И масичка в ъгъла, до вратата, постлана с бродирана покривка.

До вратата?!

Вратата трябва да е със секретна брава и, естествено с още една, нормална. Също е добре да сложи и резе, горе... и долу; здрави резета, които ще се вбиват в бетона; все пак в мазето нощем могат да влязат какви ли не, а тя е сама и затова е добреда сложи верига и да подсили вратата с железни пръти; те трябва да се затварят, но здраво, така, че този, който се опита да я счупи, да разбере, че тая няма да я бъде...

Когато най-после успяха да разбият вратата (трябваха им часове), тя лежеше вкоченясала на циментовия под, блажено усмихната, а през дебелите, стоманени пръчки и ситната мрежа на прозореца, през плътните перденца, денят бавно си отиваше.

 

Андрей Слабаков - "Като крепост" (Из "Моите кошмари")

 

Надявам се да сте разбрали смисъла на разказа... :(

Link to comment
Share on other sites

As pak za sega me4taia da se sreshtna s edni priatelcheta ot dale4nia kosmos.

 

Ma men drugo me interesuva vsi4kite me4taete za kvi li ne raboti, ama vqrvate li 4e pone 4ast shte se sbadnat?

 

Na men li4no ogromna 4ast ot me4tite mi se sbadnaha, a za ostanalata 4ast vse oshte rabotq ama taka kato gledam mai dosta napredvam. Predi ne misleh 4e me4tite se sbadvat i, 4e te sa samo za da jivee6 v edin izmislen po dobar za samiq teb svqt, ama sega smqtam, 4e sbadvaneto na me4tite e ne6toto za koeto jiveem, a tea koito nqmat me4ti te sa jivi murtavci :).

 

"Nqma nevazmojni neshta" - "Vervaite mi" :)

Едно от нещата, които най-много мразя, и от които най-много се страхувам са сбъднатите мечти... It sux!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...