Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Mechtaya si edin den dushata mi da nameri pokoi :blink:

Mechtaya si sled izvestno vreme da syzdam semeistvo s priyatelya mi, mechtaya si da mu rodya dve deca..

Mechtaya si i kogato doide towa wreme Bylgariq da e edna po-dobra dyrjava za realizaciya, w kakwoto i da e bilo otnoshenie, za da moje decata mi da ne mi wikat 'Abe, mamo, ti zashto si me rodila, sled kato ne mojesh da mi osigurish towa, towa i towa?'

Mechtaya si da zamina pri maika mi v Norvegiya - ama towa naistina sa samo mechti, zashtoto tya ne me shte pri neya :D

Mechtaya si niyakoi ot blizkite mi da ne se razbolee ot nai-kovarnata bolest - rak.

Mechtaya si da ucha psihologiya...

Towa e..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
Mechtaya si da ucha psihologiya...

Аха! И аз! Много станахме! :)

 

Иначе в момента слушам Imagine на Джон Ленън, ядох тиква с топени сирена (мнооооооооого вкусно нещо впрочем), котката ми мърчи върху парното, чатя с едно готино момиче... Общо взето за нищо повече не мога да мечтая, аз съм щастлив човек!

Link to comment
Share on other sites

мечтая си за един чисто нов,с прозрачен корпус,с 30 диска и 4 джойпада Playstation3...не бе,не!

 

И аз съм романтик,лол..

Мечтая си всички които използват 6локавиТс@ изведнъж да научат за фонетичната кирилица.

 

...ох,тва и да се срещна с Тори Амос един ден.Oo и True Love също-кой не мечтае за това.Мечтая си за момиче което да не се кефи на чалга,да не е от парти тип-животните,да не пуфка цигари като кумин и да има изискан вкус,като моя например....и да-да ме впечатли....Такъв човек обаче не съществува,и ако вие си мечтаете за нещо което да изглежда идеално-Get Real.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да спра да се развалям.

Мечтая си да несъм толкова дефектен.

Мечтая си за неповърхностни хора.

Мечтая си за живот, който вече немога да имам.

Мечтая си да необичам никога повече.

Мечтая...

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си сега да съм си у нас, в Плд, а не във вмирисаната смотана заличка във великия Студентски град. Мечтая си утре да не ме чакаше лекция по Политически идеи на 19 век, а примерно чаша топъл шоколад в приятна компания. Мечтая си да намеря такъв тип, за какъвто Печената говори. Мечтая си да е лято и да не се обличам като зелка. Мечтая си да не се тревожа за глупости. Мечтая си нещата, за които се тревожа, да са глупости. Мечтая си... за спокойствие.

Копче, дай да се видим някой път в селския(студентския) град да си се оплакваме взаимно :)

 

Аз мечтая един ден хората да спрат да ми дават съвети, които знам понякога би по-добре от тях.

Мечтая един ден да спра да се лутам между противоречащи си крайности и да намеря златната среда за себе си.

Мечтая си един ден сенките на истинските ми любови от миналото да си останат наистина там, а да живея в настоящето.

Мечтая си да мога да помогна този свят да стане поне с една йота по-добро място за живеене.

Искам да спра да се лутам межу самотата и търсенето на сродна душа и да избера едното.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да отвлека даскала по мат. анализ (само да го разбера как се казва), да го замъкна в Шумен, да си спретнем купонче с приятели на платото и цяла нощ да ми танцува, като самодива около огъня. После ще го закарам във Варна, при едно аверче да му се порадва и той.

 

...и като изключим черното BMW и големия апартамент, мечтая си за мир и разбирателство, нали така беше :woot

 

...паля цигара и продължавам да мечтая...

Link to comment
Share on other sites

Мечтая да дигна 350км в час по магистралата софия- пловдив. Проблема е че няма ot къде да намеря такава машина която да ги развива тея скорости :D :D

Link to comment
Share on other sites

Мечтая да дигна 350км в час по магистралата софия- пловдив. Проблема е че няма ot къде да намеря такава машина която да ги развива тея скорости :D :D

О да това е и моита мечта

Link to comment
Share on other sites

Да отида на концерта на Depeche Mode в Загреб,както бях планирала,но уви :cry няма да мога

Koga to4no e tozi koncert?

Az pak si me4taia za edin fotoaparat, koito ima takava solena cenaaaaaaaaaaaa.... :(

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мечтая за свободно време и обиколки по балканите :)

 

Не забравяй и снега без него накъде :punk иначе понякога си мечтая да отлетя от тая планета, да избягам от всичко и всички и да си се скитам из космоса :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не забравяй и снега без него накъде :punk иначе понякога си мечтая да отлетя от тая планета, да избягам от всичко и всички и да си се скитам из космоса :tongue

вземи ме с теб :D :( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Точно в момента си мисля за покрита със сняг дървена хижа, буйно горяща камина, свински врат на скара и червено вино...

 

P.S. Може междувременно и свирка... ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно в момента си мисля за покрита със сняг дървена хижа, буйно горяща камина, свински врат на скара и червено вино...

 

P.S. Може междувременно и свирка... ;)

неее,забрави най-важното!да си в топлата стая ,на 30 и... градуса,да гледаш навън снега(оо колко е красив)да поркаш и пушиш най доволно,а до теб да е.......дори и да не е любовта на живота ти,то поне любовта за момента :P и сещай се кво следва :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мечтая за 4-ка на контролната по математически анализ утре.

I told you... stop hurting yourself - it's USELESS!!!

I'll tell you: You're wasting your effords, trying to help her. She just loves the pain, and loves to complain about it, and as every leo, she likes being the center of attention :devil

 

Всъщност, това, което ме дразни в мечтите е, че често (поне при мен) се появяват, когато не вярвам, че нещо може да се случи, но все пак ми се иска.

При мен в общия случай ситуациите са три:

Знам, че нещо ще се случи. Просто знам! - 99.999(в период)% се случва

Нямам представа дали ще се случи - 50/50

Вътрешно усещам, че няма да се случи, просто знам, че няма да се случи. Но все пак мечтая, надявам се, самозалъгвам се с мечти... Шансът клони към нула...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, това, което ме дразни в мечтите е, че често (поне при мен) се появяват, когато не вярвам, че нещо може да се случи, но все пак ми се иска.

При мен в общия случай ситуациите са три:

Знам, че нещо ще се случи. Просто знам! - 99.999(в период)% се случва

Нямам представа дали ще се случи - 50/50

Вътрешно усещам, че няма да се случи, просто знам, че няма да се случи. Но все пак мечтая, надявам се, самозалъгвам се с мечти... Шансът клони към нула...

И при мен е така.Но вече като чувствам, че няма да се случи това нещо което толкова искам да стане, просто повече не се и надявам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...