Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Честно казано, аз си имам една доста сладка мечта... Искам да докосна върха на някоя египетска пирамида :rolleyes: А след това ще я разгледам и отвътре ;)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, аз си имам една доста сладка мечта... Искам да докосна върха на някоя египетска пирамида :rolleyes: А след това ще я разгледам и отвътре ;)

Глей само да не паднеш вътре ида останеш там завинаги.Щото излиза,че я гледаш през върха.
Link to comment
Share on other sites

Вече уж драснах едно "Reply" но оттогава се случиха много неща макар, че май бе вчера... Та за Мечтите... Вчера на мен лично ми се сбъдна една от най - големите от тях.... Бях на "Свети Константин" -> (това е малко над "Добра Вода"). Качих се единствено и само, за да бъда с човека който Обичам... Качих се доста късно, защото нямах друга възможност... Бях там около 20:35 (секундите ще си ги спестя -> и тях си помня то такива неща не се забравят)

Три часа се шляехме из курорта... Бяхме общо пет души... Накрая легнахме на мократа трева на една от поляните... и загледахме метороидния дъжд, който там в планината, на чистото небе беше великолепен... просто лежахме, аз и тя, за мен не съществуваха другите около нас... Просто лежахме мокри в тревата и се наслаждавахме на това явление, прегърнати в нощта, вплели тела едно в друго.... Е какво повече мога да искам... то това ме напраи невероятно щастлив пък всичко което си шепнехме да не говоря... Любовта е силно нещо.... :wub: :love :love

Хора, Дори не бях смял да се замисля, че това някой ден ще ми се случи...

 

Думите са слаби да се опише нещо подобно... трябва да се изживее...

Link to comment
Share on other sites

The Smith, ти много голяма мечта имаш бе. Как ли ще я осъществиш... И какво ли ще постигнеш...

Разни хора, разни идеали. Какво да се прави.

Ами аз я осъществявам всеки ден,ако попадна на него по телевизията.Просто показвам среден пръст и сменям канала.Но искам да го направя на живо,зада видя какъв ще бъде ефектът.

А имам и други мечти.Написах тая,защото ми се види интересна.Примерно искам да ида в Австралия(що там ли?ми не знам :wir ).А и идеята за Алиша ми се струва добра,ама де ти такъв късмет.

Link to comment
Share on other sites

Разни хора-разни идиоти.За мен материалните мечти са е******* насраната работа.Бай Ганьо мечтае за такива работи.Аз не претендирам да съм такъв.

Link to comment
Share on other sites

....общо взето мечтая си да посетя разни места...и понеже се задава есен мисля си две седмици в Лондон есенно време много ще ми допадне...още повече ако успея да видя тази и оназа банда преди съвсем да са потънали в небитието....

Link to comment
Share on other sites

Разни хора-разни идиоти.За мен материалните мечти са е******* насраната работа.Бай Ганьо мечтае за такива работи.Аз не претендирам да съм такъв.

 

Е пък защо, който има материални мечти да е идиот ? Доста по-правилно е разни хора - разни идеали.

 

За мен лично пък мечтите за "перфектната" любов са повече от булшит. Но наричам ли(тук) хората, които мечтаят за това, идиоти ? Не, просто, както казах - разни хора - разни идеали

Link to comment
Share on other sites

....общо взето мечтая си да посетя разни места...и понеже се задава есен мисля си две седмици в Лондон есенно време много ще ми допадне...още повече ако успея да видя тази и оназа банда преди съвсем да са потънали в небитието....

Моите мечти са доста близки до тези на Kreideiky...да не кажа направо,че за момента съвпадат.С тази разлика,че той май е на път да осъществи мечтата си относно Лондон,а аз-не.Но и това ще стане...i hope

Link to comment
Share on other sites

Но наричам ли(тук) хората, които мечтаят за това, идиоти ?

 

Аз също не ги наричам.Ако съм обидил някой се извинявам.Просто любима перифраза на Алеко,много точно отговаряща на манталитета ни.

Link to comment
Share on other sites

mechtaq si da otida na Wacken i na With Full Force i da vida Cannibal Corpse na jivo  :evil sushto taka za ena domashto studio s qk tehnika i mno kitari barbani i bass-ove  :punk

 

i az imam podobna me4ta za statqa s mnogoto instrumenti i za grupa si me4taq ma ne CC ;)

Link to comment
Share on other sites

Разни хора-разни идиоти.За мен материалните мечти са е******* насраната работа.Бай Ганьо мечтае за такива работи.Аз не претендирам да съм такъв.

 

By The Way Agarvaen, напълно си прав... и не мисля, че трябва да се извиняваш на когото и да било. Първо защото не виждам някъде да си обидил някого, второ дори някой да се е обидил, значи причината си е в него, а не в теб. Изразяваш мнение, което на мен лично ми допата, защото е много вярно и наистина Бай Ганио си е живият пример... Българския манталитет е такъв, всеки търси материалното, но с какво това материално може да му сгрее душата (ако има такава) тва вече е друго на ръка. Е стига толкова съм опявал:)

 

П.С. Agarvaen предай много по-здрави на скъпоценния ми брат :D :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Мечтая си...мечтая си да посетя много места.....мечтая си,когато започна да работя,да работя това,което искам,мечтая да срещна любовта на живота си...попринцип си мечтая за съвсем обикновени неща :)

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да се срути даскалото, ако има някой талибан във форума да напрай един терористичен акт, за да ми помогне :)

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да се срути даскалото, ако има някой талибан във форума да напрай един терористичен акт, за да ми помогне :)

Няма да помогне, ще те преместят в друго, по-гадно! ;)

Иначе си мечтая за много неща... Примерно това в подписа ми :) Бъзик.

 

Мечтая за деня, в който ще се събудя един ден и ще открия, че няма да ходя вече на даскало.

Мечтая за деня, в който ще се събудя един ден и ще открия, че няма да ходя вече на лекции в университета (представям си, че и те са гадни)

Мечтая за деня, в който ще се събудя един ден и ще открия, че няма да ходя вече на работа (защото ще съм богат и няма да ми са налага)

Мечтая за деня, в който ще се събудя един ден и ще открия, че ми се ходи на работа (еееееееех, мечтииииииии!)

Link to comment
Share on other sites

Няма да помогне, ще те преместят в друго, по-гадно! ;)

Със сигурност няма да е по-гадно от руската, това че отидох да уча там е най-голямата грешка в живота ми :angry1

 

Тогава да срутят всички училища! :laughing:

Напълно съм съгласен да оставят само гюма и сички там :)

 

ЕДИТ: Наистина стана малко оффтопик има си тема за руската :blink:

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност няма да е по-гадно от руската, това че отидох да уча там е най-голямата грешка в живота ми  :angry1

Да, сега разбирам какво искаш да кажеш, и аз съм там :) Ама сме много офтопик, дано не на бият!

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си за Пияно! - Е, да матрялно е. Сигурно съм прост, ама поне е усъществимо, а и ми е мечта от много малък.

Иначе и аз искам да живеем в мирен свят без войни и престъпления, ама....не мойе да стане! Също си мечтая всички около мен да са живи и здрави, но не зависи от мен.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая за любов, хармония, израстване...

Искам да знам!

 

Edit:

Мечтая си да се срути даскалото, ако има някой талибан във форума да напрай един терористичен акт, за да ми помогне

Ако е терористичен акт - вероятно ще го направят, когато СИ в училището. Такива малоумни изказвания ме вбесяват. Внимавай какво си пожелаваш - може да се сбъдне, само че не по начина, по който си очаквал...

Само ще ти кажа, че ще дойде ден, когато си завършил и когато би дал всичко отново да си ученик. Жалко е, че сега не го осъзнаваш...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...