Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Edit:

Ако е терористичен акт - вероятно ще го направят, когато СИ в училището. Такива малоумни изказвания ме вбесяват. Внимавай какво си пожелаваш - може да се сбъдне, само че не по начина, по който си очаквал...

Само ще ти кажа, че ще дойде ден, когато си завършил и когато би дал всичко отново да си ученик. Жалко е, че сега не го осъзнаваш...

Е ся то е ясно че няма да стане :) аз само за бъзик го казвам. А иначе не ми се вярва някога да искам пак да съм ученик :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Хммм ... за какво мечтая?!

... толкова ИСКАМММ да замина за Перу :D ,а защо - твърде лично е и май е по-разумно да си го запазя за себе си ... и в Китай ми се ходи ... но има вероятност да забравя да се върна...кой знае?!

Дотук със земните ми мечти ...

Оттук нататък искам просто да "ЛЕТЯ" ... накъдето трябва ... да ми се случват нещата,които трябва ... т.е. само хубави неща :D

Желая на всички ВИ СБЪДВАНЕ ... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

Нея цялата английска я мечтае... Цялата без един. аз не я мечтая. Аз мечтая за едно друго моме. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мечтая да ида в Шотландия нависоко и тихо... безкрайни зелени поляни и гори. Да съм си пак с дълга коса(ся се подстригах ама тва е друга история), с да е мен Роси(няма да пояснявам коя е) и Лабрадор на име Криплекс... Мечтая си също да бягам много бързо и до тук с осъществимите мечти...

Другото което искам(алтернатива на горните желания) е да съм гугутка: хем съм свободен да си правя каквото си искам по цял ден, хем някой ще ме нахрани(нещо като красив просяк)

Link to comment
Share on other sites

мечтая за едно красиво момиче, което да е винаги до мен :rolleyes:

 

Като се познавам...знам, какво имаш предвид...само дето моята мечта е реалност...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мечтая  да ида в Шотландия нависоко и тихо... безкрайни зелени поляни и гори. Да съм си пак с дълга коса(ся се подстригах ама тва е друга история), с да е мен Роси(няма да пояснявам коя е) и Лабрадор на име Криплекс... Мечтая си също да бягам много бързо и до тук с осъществимите мечти...

Другото което искам(алтернатива на горните желания) е да съм гугутка: хем съм свободен да си правя каквото си искам по цял ден, хем някой ще ме нахрани(нещо като красив просяк)

 

 

Пич не знам защо, но у мен също има едно такова желание...( Шотландия) отпреди 1 година е. кво ще кажеш да си поделим разходите за дървената колиба. Ти и ъъъ... Роси може да сте в една стая :)

Link to comment
Share on other sites

me4taq si tova lqto da otida na more s priqtelite mi bez roditeli !!??? koeto na praktika e po4ti vazmojno 4akame o6te nqkoi da se navi za sega sme 3ma

Link to comment
Share on other sites

Пич не знам защо, но у мен също има едно такова желание...( Шотландия) отпреди 1 година е. кво ще кажеш да си поделим разходите за дървената колиба. Ти и ъъъ... Роси може да сте в една стая :)

 

ОКНП... всъщност има прблем: трябва да са издържаме по някаф начин. Във фантазиите ми не съм мислил какво ш работя, ама дотогава, докато съберем кинти, се ще съм подфанал нещо... и викам да не е колиба, щото те нямат много "стаи" :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мечтая  да ида в Шотландия нависоко и тихо... безкрайни зелени поляни и гори. Да съм си пак с дълга коса(ся се подстригах ама тва е друга история), с да е мен Роси(няма да пояснявам коя е) и Лабрадор на име Криплекс... Мечтая си също да бягам много бързо и до тук с осъществимите мечти...

Другото което искам(алтернатива на горните желания) е да съм гугутка: хем съм свободен да си правя каквото си искам по цял ден, хем някой ще ме нахрани(нещо като красив просяк)

 

Мисля си нещо подобно за Ирландия...и ще го направя някой ден...ако ще и да е за малко...месец-два...

Link to comment
Share on other sites

Аз мечтая да имам яхта и никога до кря на живота си да не сляза от нея!!!иначе не лоша мечта ама да има и много пиене в трюма поне всеки ден да се правя мармалад!!!

Link to comment
Share on other sites

Пич не знам защо, но у мен също има едно такова желание...( Шотландия) отпреди 1 година е. кво ще кажеш да си поделим разходите за дървената колиба. Ти и ъъъ... Роси може да сте в една стая :)

И аз...откакто съм гледал HIghLander съм се влюбил в тия планини и тия гледки :D

Link to comment
Share on other sites

Ми за по-добър свят, какво включва това вече са го описали доста от отговорилите.

По-малко нещастни хора, по-малко болести и все в тоя дух.......другото е ПАРИ, МНОООООГО, ПАРИ, като имаш тях можеш да си позволиш почти всичко което си мечтаеш което не означава автоматично, че ще бъдеш щастлив. Парите дават свобода и независимост, което е много важно. Единстеното което казват не се купувало с пари е здравето, е не е точно така но в голяма степен е така, абе здраве да има пък другото майната му.

Link to comment
Share on other sites

Който иска, нека тук сподели с останалите мечтите си. Кой знае, може да се намери някой , който да допринесе с нещо за осъществяването им!  ;)

Аз съм много щастлив, защото една от дългогодишните ми мечти се сбъдна - намерих си сродна душа! И съм влюбен в нея! До уши  :D

Иначе какво друго - много искам да ида в Холандия. Не знам защо, просто искам.

Мечтая да имам красиво тяло. И работя по въпроса...уж :)

Мечтая да мога да разсмивам хората около мен.

Мечтая да дойде деня, в който няма да ме мързи!!!  :lol:

И още много неща...

 

So, do you feel like sharing?

 

Има далечни мечти (които в близко бъдеще няма да се збднат(като Lamborgini Diablo например ) ) и по-лесно изпълними мечти . Една такава моя мечта е и аз като теб да си намеря сродна душа ама нязнам къде и как да я намеря :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз както всеки мисля, си имам и малки, и големи мечти. Може би малка е да си купя БМВ 560Li модел 2004. Или свързаното с училище - успехи. Голяма е да стане моята родина конкурентна на всички други европейски, да мога с пари спечелени в България да си купя БМВто и то да не е 2ра ръка... И това е само 1 част, има и много други.

ПП Много хора казват, че човек без мечти не е човек и живота му губи смисъл. Не е вярно, тогава идват и другите мечти... Малко са хората, които могат да реализират всичко, въпреки че днешно време парите са един от ключовете за тази реализация.

Link to comment
Share on other sites

СВОБОДА и СПОКОЙСТВИЕ! :inqn За това мечтая. Всеки да го разбира както иска. Свобода на душата. Искам да живея спокойно, а не да се притеснявам, че:

1. Няма с какво да си купя едикакво си.

2. Няма с какво да си платя сметките.

3. Не мога да излезна да се напия като хората някъде.

И за всичко това не се иска много пари, а нормален доход от примерно 400-500 лв. за несемеен човек ;).

Не искам да имам много пари искам само това, което ще ми осигури нормален живот. Половинка си имам. Приятели дал Господ. Но спокойствие и СВОБОДА няма такова животно тук в Пловдив и в България като цяло.

А иначе, ако някой ден мога да си позволя бих ходила на много Метъл и Рок концерти :punk. И някъде на топличко и моренце и биричка и добри приятели и.......... :D :D :D :P мечтите са безплатни! (все още) :P ;). И все пак вярвам и се надявам, че всичко един ден си дойде на мястото (Дано да не остане поредната излъгана мечта :rolleyes: :music )

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мечтая за нещо хем просто на пръв поглед, хем доста сложно като изпълнение. Мечтая си някой ден да събера всичките приятели и приятелки, и стари и нови и бъдещи, от цяла България, а някой и по света, на един огромен купон и това ще е купона за който ще се говори дълги години наред :) Просто си нямате на представа какво се случва, като седна да мисля кой да поканя на рожден ден или имен ден или нещо такова. Ужасен ужас е ! Тогава по правило са ми най-големите сметки за телефон, докато разбера кой къде е. Едва ли ще стане, но пък за това са мечтите. Както се казва в Матрицата, от Архитекта, надеждата е най-голямата ни слабост и на най-голямата ни сила. Мечтите са директно след надеждата, като качество присъщо на хората :)

Link to comment
Share on other sites

Какво може да иска човек като мен:няколко готини мадами Най-яките коли на света и разбира се къща в която да мога да събера три четри футболни отбора за да си правим турнирчета :sayjin

ЕХ МЕЧТИ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Вие всичките с тия сложни и възвишени мечти направо ме кефите. Аз ли съм единствения простак тука дето иска един хладилник бира :beer: и дискографията на Металика вървяща на едни мощнички тонколони (от порядъка на 100-ина 150 W)?

A, и за малко да забравя. Един патлак(автоматичен) с много патрони..... все някога ще ми писне тази идилия и трябва да си направя малко густо. Да поиграем руска рулетка с тъмните братя:punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...