Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Инспирирано е от него. Двама души са я посртоили за четири месеца с подръчни средства, изцяло естествени материали. Около 1000-1500 часа труд, около £3000, като в цената е включена и фотоволтаичната инсталация...

 

Тези също са прекрасни, макар и бетонни:

 

dietikon0.jpg

 

Строят ги в Швейцария

Link to comment
Share on other sites

Валя, тая къща по-горе хобитската ми е много интересно каква й е "подръчната" хидроизолация на покрива. Иначе е много сладка. Между другото и обзавеждането й трябва да се прави с подръчни средства, защото нищо стандартно не би паснало в тия форми.

 

Швейцарските къщета също са много сполучливи. Обаче съм сигурен че е голяма веселба като дойде време за обзавеждане на такъв дом :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не знам за поддръжката но така ми е втръснало от тези панелни истории че ми се повръща вече от "градски пейзажи". Толкова е приятно да има къде да си спреш погледа на нещо красиво а не поредната олющена бетонна стена... Река Марица е малко по-добре но и тя не е река като река а има на места по някое малко блато вътре, полу-срутена е дигата... не знам ще се оправим ли някога или ще си е същата кочина и след 50 години....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...