Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Най-голямата ми мечта е един ден да отида да гледам мач на Man. Utd. нa Old Trafford.Просто това ще бъде най-незабравимото ми изживяване. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

В интерес на истината тези дни си мечтая на улицата да ме спре някой дявол и да ми предложи сумати глезотийки в замяна на душата ми :)

Може да съм повлиян от Bedazzled с Лиз Хърли, кой знае ;)

Link to comment
Share on other sites

Xaxax :)Diavola na men pak vse mi predlaga nai-pazli4ni glezotiiki, ama az ne mu se davam. Ste triabva da si smenim mestata.

Az pak si me4taia za edno zversko napivane sas vsi4kite mi priateli(samo ne znaia kak ste gi sabera na edno miasto, zastoto vsi4ki sa tolkova razli4ni, 4e za tolkova godini oste ne se otdaval slu4ai da se poznavat li4no pomejdu si). Iskam da se razmaja i da se xilia kato prostak i znaia, 4e ste go napravia, kogato mu doide vremeto...

Link to comment
Share on other sites

мечтая да се окаже вярно,че с постоянство всичко се постига.

Link to comment
Share on other sites

мечтая да се окаже вярно,че с постоянство всичко се постига.

Лично за мен е вярно това.До сега каквото съм правил с постоянство и желание се е получавало.

Link to comment
Share on other sites

Хм... Спрях да мечтая , когато разбрах , че мога да превръщам мечтите си в реалност... ;)

 

:) Единственото нещо, по-лошо от една мечта е една сбъдната мечта :)

Link to comment
Share on other sites

:) Единственото нещо, по-лошо от една мечта е една сбъдната мечта :)

fuck off?!!!!nяма по-хубаво от сбъдната мечта,особено ,ако си живял с мисълта ,че никога няма и не може да бъде реалност! :excl: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

fuck off?!!!!nяма по-хубаво от сбъдната мечта,особено ,ако си живял с мисълта ,че никога няма и не може да бъде реалност! :excl: :rolleyes:

Случвало ли ти се е за да го кажеш? Съмнявам се. В момента толкова много мечтаеш за едно конкретно нещо, същевременно не вярвайки, че то ще се сбъдне, че не можеш да погледнеш трезво.

Когато най-съкровенната ти мечта се сбъдне, откриваш, че това, което си спечелил не е толкова красиво, не е толкова прекрасно, колкото е било в мечтите ти, в бляновете ти... Откриваш, че е нещо най-обикновено и те изпълва едно гадно чувство на неудовлетвореност, откриваш, че това, което си получил не е такова, каквото е било в мечтите ти... Искаме, това което нямаме и колкото повече го искаме, колкото по-малко вярваме, че може да се сбъдне - толкова по-склонни сме да го украсим в мечтите си...

Link to comment
Share on other sites

В момента толкова много мечтаеш за едно конкретно нещо, същевременно не вярвайки, че то ще се сбъдне, че не можеш да погледнеш трезво.

Когато най-съкровенната ти мечта се сбъдне, откриваш, че това, което си спечелил не е толкова красиво, не е толкова прекрасно, колкото е било в мечтите ти, в бляновете ти... Откриваш, че е нещо най-обикновено и те изпКлва едно гадно чувство на неудовлетвореност, откриваш, че това, което си получил не е такова, каквото е било в мечтите ти... Искаме, това което нямаме и колкото повече го искаме, колкото по-малко вярваме, че може да се сбъдне - толкова по-склонни сме да го украсим в мечтите си...

Не винаги е точно така... Може би зависи от мечтата всъщност. А може би зависи доколко ще успееш да убедиш себе си (и оттук вселената), че реализирането на всяка мечта е възможно - и че твоите решения проправят пътя на мечтите ти.

 

В моя случай една сбъдната мечта, понеже се сбъдна, когато вече бях престанала да правя конкретни времеви планове, ми отвори толкова много неща за вършене, та радостта ми се поизпари, но това е, понеже съм си паникьорка и се шашкам, когато имам работа за целия китайски народ и малко време. Очаквам да се стегна, да отхвърля част от работата и да не забравям да се радвам - все пак моя мечта си беше - сбъдна се :D , сега е ред на следващата, която е свързана с нея :)

Link to comment
Share on other sites

Случвало ли ти се е за да го кажеш? Съмнявам се. В момента толкова много мечтаеш за едно конкретно нещо, същевременно не вярвайки, че то ще се сбъдне, че не можеш да погледнеш трезво.

Когато най-съкровенната ти мечта се сбъдне, откриваш, че това, което си спечелил не е толкова красиво, не е толкова прекрасно, колкото е било в мечтите ти, в бляновете ти... Откриваш, че е нещо най-обикновено и те изпълва едно гадно чувство на неудовлетвореност, откриваш, че това, което си получил не е такова, каквото е било в мечтите ти... Искаме, това което нямаме и колкото повече го искаме, колкото по-малко вярваме, че може да се сбъдне - толкова по-склонни сме да го украсим в мечтите си...

случвало ми се е и то не веднъж-за това просто се отказвам да коментирам и да те убеждавам в квото и да е;)

Link to comment
Share on other sites

Има моменти, в които мечтая да съм на 70 години и либидото да не е определящия фактор в начина ми на мислене и взимане на решения.

Сега е един от тези моменти...

Link to comment
Share on other sites

fuck off?!!!!nяма по-хубаво от сбъдната мечта,особено ,ако си живял с мисълта ,че никога няма и не може да бъде реалност! :excl: :rolleyes:

Ами не винаги е така. Гледай филма Bedazzled.

Link to comment
Share on other sites

учителят ми по литература обича да казва: "Когато бог иска да накаже някого, прави така, че мечтите му да се сбъднат".

 

Пък един пич казваше, че който се осланя на бог и обвинява други за нещастието си, рано или късно получава изненада отзад...

Link to comment
Share on other sites

С риск да бъда оплют вероятно с право и с тезата, че не знам достатъчно...все пак ще кажа, че така трудно ще стане...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...