Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

3 minutes ago, plameni said:

 

Не съм съгласен. Вождът повежда нанякъде.

Те си искат батюшка-государь, за да ги командва и управлява.


Пламене, това, че не си съгласен не значи нищо особено - нали се сещаш... Вождовете винаги и навсякъде са били вид фана/лунатици, така че все нещо не е в ред... Историята го е доказала. Но тук пак ще стигнем до момента, в който човечеството ще се САМОзатрие неминуемо... :D

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, RaptoR said:


Много съм доволен! Ще последва и във Франция рано или късно. Даже те трябваше да са първи.  
 


ВИНАГИ! Но вие от лгбт№$%дсветхрв няма как да осъзнаете това... 

Русия да не тръгне да чисти Европа от Нацисти. В Швеция също имат крайно дясно правителство :lol:

 

Ама вече са част от Нато. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:

Пламене, това, че не си съгласен не значи нищо особено - нали се сещаш... Вождовете винаги и навсякъде са били вид фана/лунатици, така че все нещо не е в ред... Историята го е доказала. Но тук пак ще стигнем до момента, в който човечеството ще се САМОзатрие неминуемо... :D

 

Не оспорвам характеристиките на вождовете, а само подчертавам дълбоко вкоренената вековна необходимост у народонаселението на империята.

"вожд" и "батюшка-государь" са много различни неща.

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Не оспорвам характеристиките на вождовете, а само подчертавам дълбоко вкоренената вековна необходимост у народонаселението на империята.

"вожд" и "батюшка-государь" са много различни неща.


Ами - в грешка си, кво да ти кажа.... Баш с мисълта за вожд за откърмени тия хора. Не виждаш ли как още носят венци на Сталин?!?!? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Ами - в грешка си, кво да ти кажа.... Баш с мисълта за вожд за откърмени тия хора. Не виждаш ли как още носят венци на Сталин?!?!? 

 

Точно ти си в грешка.

Вожд е бил Ленин, а Сталин се е държал точно като батюшка-государь, както и Путин.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Точно ти си в грешка.

Вожд е бил Ленин, а Сталин се е държал точно като батюшка-государь


Баш тука сгафи - за всички там ВОЖДЪТ е Джугашвили. Ленин е просто бастун от портрета на стената. Леле колко не ги познаваш тия .... :D

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Баш тука сгафи - за всички там ВОЖДЪТ е Джугашвили. Ленин е просто бастун от портрета на стената. Леле колко не ги познаваш тия .... :D

 

На вождовете не се кланят. Вождовете ги следват.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

На вождовете не се кланят. Вождовете ги следват.


Сега ще ми буквоядстваш на тема що е вожд или що е вожд в Русия? 

===================

 

Николчо, ти къде беше досега, да не си била и ти в Гърция? :rofl:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:

Сега ще ми буквоядстваш на тема що е вожд или що е вожд в Русия?

 

Нямам никакво намерение да оспорвам патентното ти право върху регионалното значение на думите :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, plameni said:

 

Нямам никакво намерение да оспорвам патентното ти право върху регионалното значение на думите :lol:


Нищо регионално няма - народопсихология му викат. Тука 40 години следват Тодор преводача, 12 години следват боко тиквата, потурнаците сляпо са зад доган... Нещо недовиждаш ли? 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, RaptoR said:

Много съм доволен! Ще последва и във Франция рано или късно. Даже те трябваше да са първи.  

Сега остава да обясниш и парадокса как така едновременно си гоУем фен на крайнодесните в Европа и в същото време си още по-гоУем фен на ония северни монголци, които уж се бият с нацисти в Украйна, които пък по дефиниция трябва да са европейски крайнодесни. Същото се отнася и за северните монголци и лично фюрерчето им Путлер, който не само е гоУем любител като теб на същите тези крайнодесни в Европа, ами и щедро ги дарява с торби с мангизи. А в същото време, прочиства "нацисти". Живот ли е да го опишеш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Сега остава да обясниш и парадокса как така едновременно си гоУем фен на крайнодесните в Европа и в същото време си още по-гоУем фен на ония северни монголци, които уж се бият с нацисти в Украйна, които пък по дефиниция трябва да са европейски крайнодесни. Същото се отнася и за северните монголци и лично фюрерчето им Путлер, който не само е гоУем любител като теб на същите тези крайнодесни в Европа, ами и щедро ги дарява с торби с мангизи. А в същото време, прочиства "нацисти". Живот ли е да го опишеш. :lol:


Ами няма как да обяснявам тъпотии, които си фантазираш, сори! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, RaptoR said:

Нищо регионално няма - народопсихология му викат. Тука 40 години следват Тодор преводача, 12 години следват боко тиквата... Нещо недовиждаш ли? 

 

Да приравняваш отношението на простия (обикновения) руснак към Сталин или Путин, с това на българите към Тошо и Боко е меко казано нелепо.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Да приравняваш отношението на простия руснак към Сталин или Путин, с това на българите към Тошо и Боко е меко казано нелепо.


При нас е по-слаба ракията, да, но сега разбирам защо пишеш доста истински нелепици понякога... Изясни ми се. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Ами няма как да обяснявам тъпотии, които си фантазираш, сори! :rofl:

Кое са тъпотии бе, Мисир? Нацистите не са крайнодесни или Путлер не харесва крайнодесните в Европа и не ги поддържа с милиони? Или просто се стъписа от очевидния парадокс?  :lol:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, RaptoR said:


Сега ще ми буквоядстваш на тема що е вожд или що е вожд в Русия? 

===================

 

Николчо, ти къде беше досега, да не си била и ти в Гърция? :rofl:

Тц, просто не следя новините много много. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, kotora said:

Оо и Сърбия също няма да ги признае

Ако ги призанят, означава да признаят референдума за Косово. Може да са им супер дружки на Русия, но имат акъл и си гледат и техните интереси. Не се кланят чак толкова като нас. Ние направо си се дупим.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Godfather said:

Кое са тъпотии бе, Мисир? Нацистите не са крайнодесни или Путлер не харесва крайнодесните в Европа и не ги поддържа с милиони? Или просто се стъписа от очевидния парадокс?  :lol:


Мисирщината ти няма никога да спре да ме втрещява... Но пък така е - вселенски мисир си все пак. Редно е. Повтарям - няма как тъпотии, които си самофантазираш да бъдат обяснени, даже трудно се коментират. Щото латерната вие и скрибуца, но не чете и не разбира... Няма опция за логика.  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

ВИНАГИ! Но вие от лгбт№$%дсветхрв няма как да осъзнаете това... 

 

Аз нито съм L, нито съм G, нито съм B, нито съм T. Та или си объркал цитата, или си объркал местоимението.

 

Има достатъчно примери по света, които могат да покажат дали е "ВИНАГИ" по-добре или не точно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...