Jump to content
BulForum.com

На w00x-а превозното средство с четири колелета (НА W00X-A АЛФАТА)


Psihara^^

Recommended Posts

И аз искам 17 годишна, невероятно красива, много умна, с богат житейски опит, с големи истински цици, непипана от друг, но същевременно перфектна в секса, единствена щерка на мултимилионери, но да носи на пиене, да чисти, пере и готви и да бъде перфектна майка. ...

 

Абе от всичкото изброено....я си помисли все пак, дали само ако може да носи на пиене не е достатъчно, пък и ако се случи с големи цици ще е като бонус... :lol:  :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Нормално погледнато, човек може и така да помисли, но в случая на Ангел имам чувството, че дори и да стане чудо и подобно нещо се появи, той ще забележи, че е .... леко разногледа, примерно, и ще се разколебае, ще изпише 2000 поста и ще се откаже... 

 

Стефчо, в кой сектор на матрицата си? Хекълбоун не отговаря и на половината от споменатото. Освен че ИЗГЛЕЖДА като машина за дрънчане....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

на дизел или 2.0 бензин е...също купчина ламарини с 4 гуми. Тия дето са с 6 цифрени суми втора ръка....те там вече говорим за НЕЩО ДРУГО.

 

 

Тамара Екълстоун...е, ще се прежаля, че не прави мусака, но се надявам да прави други хубави работи. Само, че за там си вземи номерче :D :D

Чефо, тая пита за теб. Да ти я пращам ли? :laughing:

Mellisa-Clarke-600x375.jpg

women%20mellisa%20clarke%202560x2158%20w

 

Кофтито е, че има лош тик - гризе си ноктите, но пък си е запазила детските навици - каквото и подадеш в ръцете, си го слага в устата :moon:

Аз затова и не я предлагам на вукса - че има много кусури. :grin:

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm:  Е няма такъв фейспалм! Какво значи отговаря на всичко, обаче не е твоята кола бе пич? Смяташ да се жениш за нея ли или какво? В края на краищата става въпрос за превозно средство или аз се бъркам? :laughing1:

Мнооого бъркаш - 13-те страници до тук го показват :)

Воксе, като вземеш колата, ще ти запиша това:

и
.

Everybody say П*тки да има :)

Link to comment
Share on other sites

Кво ми направихте с темата уе, алооооу? Само снимките на мадамата да останат!
 

:Facepalm:  Е няма такъв фейспалм! Какво значи отговаря на всичко, обаче не е твоята кола бе пич? Смяташ да се жениш за нея ли или какво? В края на краищата става въпрос за превозно средство или аз се бъркам? :laughing1:


Ами отговаря на това, което е написал Виден. Запазена е, хубава е, 10 500лв струва, ще пази цена, защото е БМВ, точно това, което търсех от началото е и т.н. Просто нещо не я чувствам тая 5-ца. Както казах и преди, май ще изгоря с едно ей такова:

Утре ще ходя да го гледам.

Alfa-Romeo-GT-Q2-2006-1280x800-004.jpg

Alfa-Romeo-GT-Q2-2006-1280x800-006.jpg

Ако не ми хареса, повече клоня към БМВ купе и това, отколкото към 5-ца. Но 5-ца имам като вариант. Дори няма смисъл да ги гледам повече. Ако искам 5-ца - има какво да купя. Ако още малко не успея да намеря купе, било то Алфа или БМВ, ще взема 5-цата. Тя никъде няма да отиде, защото е 3000лв по-скъпа от останалите.

Ама черна като ей тая и с такива джанти също, като на долната.

586b-car-alfa%20romeo-gt-2.jpg

586a-car-alfa%20romeo-gt-1.jpg

alfagt_2_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Кво ми направихте с темата уе, алооооу?

 

Че тя тая тема не е твоя, на Психара е...а ти зарежи тия БМВ-та дето ги има под път и над път, взимай алфата.

Link to comment
Share on other sites

Че тя тая тема не е твоя, на Психара е...а ти зарежи тия БМВ-та дето ги има под път и над път, взимай алфата.

 

Ти мани, че е и 3000лв по-евтина. :)

Link to comment
Share on other sites

Тази последната алфа отвътре кефи много. Особено с навигацията така. Една друга беше показал от тукашен сайт - отвътре изглеждаше като кола от 60те... На тази единствено не ме кефят белите часовници вътре, но всеки си има вкус в случая

Link to comment
Share on other sites

Същата бях показал, но салона беше червен. Просто беше от друг ъгъл. Аз с наеигация търся. А циферблата може да се сменя и да се сложи черен. Всичко свети в червено. Само ме притеснява, че има по-малко от 10 в града, което може да ви подскаже за знанията на авто монтьорите ако не дай боже се наложи да оправям нещо.

Link to comment
Share on other sites

@w00x-е казвам ти само информативно, че до офиса ни има същата алфа jtd на едни турски студенти. 6 месеца... Нем беше кеф, не бяха автомивки... ся ходят пеша и с таксита. Алфа е все така лъскава, но стационарна под едно дърво ;)

 

Казвам го да се увлечеш по салона и лъскавото и да прескочиш диагностиката просто щото те кефи колата.

Link to comment
Share on other sites

@w00x-е казвам ти само информативно, че до офиса ни има същата алфа jtd на едни турски студенти. 6 месеца... Нем беше кеф, не бяха автомивки... ся ходят пеша и с таксита. Алфа е все така лъскава, но стационарна под едно дърво ;)

 

Казвам го да се увлечеш по салона и лъскавото и да прескочиш диагностиката просто щото те кефи колата.

 

Чакай сега, те ако бяха чак толкова лоши, нямаше да съществуват като фирма. Ако има добра поддръжка, колата ще му е перфектна. А като гледам, че wOOx -а е перфекционист, значи няма да има проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Аз само казвам, че доста хора остават наистина много впечатлени от прекрасният интериор и дизайн на колата и лесно преглъщат забележки по нея които после може да се окажат сериозни.

 

Иначе и аз много харесвам този модел, но лично бих предпочел бензинова версия.

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега, те ако бяха чак толкова лоши, нямаше да съществуват като фирма. Ако има добра поддръжка, колата ще му е перфектна. А като гледам, че wOOx -а е перфекционист, значи няма да има проблеми.

+11. Втора ръка лоша кола няма, има зле подържана такава!!!! Това, че на комшията Танко, негов познат на шурея имал Алфа и тя много се разваляла са митове и легенди. Както казва Чармока ако беше така, до сега тая фирма да е фалирала, щото никой няма да си купи подобен автомобил!!!! Дори и тея дето уж били много здрави и те гарантирам, че като я вземеш на 10-на години и тя има проблеми и ще има все повече. Особенно на автомобили произведени след 2000-та години, където не са правени от инженери, а от счетоводители.

 

 

Така като гледам кола или няма да се купи, или Англел от много избиране ще се лъзне и ще ръфне яко дървото. Това е кола, не се купува до живот, харесваш нещо, взимаш като му дойде времето следващата.

Link to comment
Share on other sites

woox-е, ако вземеш алфата ще те насоча към добър сервиз, правят основно алфи и наистина си разбират от работата. Близко е до последна спирка на 10-ката в Тракия, бившите Пишещи машини, само трябва да им изровя телефона. 

Хмм, мисля, че още при GT започват с директното впръскване при бензиновите двигатели, та ако решиш да взимаш бензин, първо провери дали слагат газови на такива алфи и на какви цени. 

Link to comment
Share on other sites

Аз лично за 10000 бих взел Тойота Приус хибрид, хем визията е приятна, хем интериора, пък и като задвижване не е като другите. Лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

А за Алфата... споко бе, само казах, че доста от купувачите на алфи се "влюбват от пръв поглед" и разни леки чукания по окачването, неравномерна работа на мотора са  "дребни проблеми" защото "е толкова красив автомобил". Просто такива познати имам - явно само моите са такива :D :D :D

 

_____________________________

@w00x що не разгледаш http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11369904408115664&f1=details&slink=3buz5v

 

(знам, че е комби, не ме убивайте с камъни) нали спомена, че е за събота, неделя... ако няма да ловиш гаджета с колата и ще се возиш я до виличка, я моренце и т.н. не е лошо комбито... пък и отзад  е.... широчко :D

 

И още един много разумен избор като цяло > http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11371894969523317&f1=details&slink=3bv07p

 

Ето и една лъскачка > http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11367180704457017&f1=details&slink=3bv07p

 

_____________________________

Малий (не ми напомняйте вече запомних за живота на мотора, че е къс ) > http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11365006394914932&f1=details&slink=3bv04p

 

_____________________________

И вече ако си решил да е по-стричка ама да мацките да те заглеждат... > http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=332424

Link to comment
Share on other sites

Визията е приятна?! Интериора?! Липсват кавички някъде из тоя пост. :lol:

споделям....

бих предпочел мазда 121 с кожен таван пред това недоразумение....

алфата не е лоша от снакс ли се пада?

Link to comment
Share on other sites

алфата не е лоша от снакс ли се пада?

 

Не, като налепиш всичките картинки от дъвки в албума, ти дават една. :lol: ...а иначе тия БМВ-та само на комплексарите ли ги раздаваха или можеше и да си купиш едно така между другото? Айде да спрем с митовете и легендите, защото няма фирма на света, която дълго време да продължава да работи на загуба, защото просто ще фалира.

Link to comment
Share on other sites

Мммммм, ФИАТ груп и подопечните им мисля 3 или 4 пъти са фалирали, но все са подпомагани от държавата да продължават да бачката. Мазерати до преди 4-5 години бяха нон-стоп на червено. Алфа преди горе-долу тогава също ги хванаха, че са източвали компанията мениджърите от години. Та по-тия географски ширини от скоро се работи като в момента - впрочем ФИАТ бяха спечелили някаква награда на аутобилд за най-малко износване на мотора след 100 ли беше... 150 хил км ли?! Не помня точно, но мисля, че само техния двигател беше във фабричните отклонения от завода след като бе изминал пробега. Наистина невероятна работа.

 

______________________________

A, че водачите на БМВ имат много ниска култура и предизвикват само насмешка по пътищата и инциденти съм съгласен. Въобще не е преувеличено според мен това мнение относно БМВ точно. БМВ 3та серия е новия Голф един вид (точно тази която и аз карам е36, но вече и е46 има с такива водачи).

Link to comment
Share on other sites

@w00x-е казвам ти само информативно, че до офиса ни има същата алфа jtd на едни турски студенти. 6 месеца... Нем беше кеф, не бяха автомивки... ся ходят пеша и с таксита. Алфа е все така лъскава, но стационарна под едно дърво ;)

 

Казвам го да се увлечеш по салона и лъскавото и да прескочиш диагностиката просто щото те кефи колата.

 

Защо не я продават тогава? Я виж обявите. Да не се продава? :)

 

Аз само казвам, че доста хора остават наистина много впечатлени от прекрасният интериор и дизайн на колата и лесно преглъщат забележки по нея които после може да се окажат сериозни.

 

Иначе и аз много харесвам този модел, но лично бих предпочел бензинова версия.

 

Няма такива работи. В автосалона я гледаме като кола. Ще се влюбваме като ми дойде в къщи и като се опознаем.

 

+Така като гледам кола или няма да се купи, или Англел от много избиране ще се лъзне и ще ръфне яко дървото. Това е кола, не се купува до живот, харесваш нещо, взимаш като му дойде времето следващата.

 

Защо пък да не се купи кола? Че аз се разцепих да ходя да оглеждам разни. Просто от 7, само една става.

 

Аз лично за 10000 бих взел Тойота Приус хибрид, хем визията е приятна, хем интериора, пък и като задвижване не е като другите. Лично мнение.

 

Аз също бих я гледал, ако търсех семейна кола.

 

+1

 

А за Алфата... споко бе, само казах, че доста от купувачите на алфи се "влюбват от пръв поглед" и разни леки чукания по окачването, неравномерна работа на мотора са  "дребни проблеми" защото "е толкова красив автомобил". Просто такива познати имам - явно само моите са такива :D :D :D

 

_____________________________

 

@w00x що не разгледаш http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11369904408115664&f1=details&slink=3buz5v

 

(знам, че е комби, не ме убивайте с камъни) нали спомена, че е за събота, неделя... ако няма да ловиш гаджета с колата и ще се возиш я до виличка, я моренце и т.н. не е лошо комбито... пък и отзад  е.... широчко :D

 

И още един много разумен избор като цяло > http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11371894969523317&f1=details&slink=3bv07p

 

Ето и една лъскачка > http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11367180704457017&f1=details&slink=3bv07p

 

_____________________________

 

Малий (не ми напомняйте вече запомних за живота на мотора, че е къс ) > http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11365006394914932&f1=details&slink=3bv04p

 

_____________________________

 

И вече ако си решил да е по-стричка ама да мацките да те заглеждат... > http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=332424

 

5-ца си намерих вече за тия пари, а и комбито на 5-цата не ме кефи.

 

RX8 спрях да ги гледам изобщо. И преди казах, че ако бяха нормални автомобили, до сега да съм взел някоя и изобщо нямаше да им се чудя.

 

А купе преди 2003-та не искам. Имали проблем с окачването, който е сменен в новите. Пък и фейслифтовите фарове ми харесват много повече. Освен това, за тия пари има 2004-та, но не искам кабрио, защото няма къде да го държа. За 13 000 има една кабрио и с отделен твърд таван.

Link to comment
Share on other sites

Мммммм, ФИАТ груп и подопечните им мисля 3 или 4 пъти са фалирали, но все са подпомагани от държавата да продължават да бачката. Мазерати до преди 4-5 години бяха нон-стоп на червено. Алфа преди горе-долу тогава също ги хванаха, че са източвали компанията мениджърите от години. ...

 

 

Причините за фалит са най-различни, както и причините за слаби продажби на дадена марка и/или модел. Например за Мазерати да се каже, че не им са хубави колите не е много удачно, виж да кажеш, че идват по-скъпи от допустимото - да. Иначе няма лошо в БМВ, дори си е много добра марката, но започна да се компрометира от неподходящи хора, подобно навремето на голфа, който тогава твърдо се установи у Перник. Неслучайно най-многото изцепки с дрифт по пътищата се правят от хора със стари, но мощни БМВ-та и тук е мястото да направя малко отклонение и да спомена, че се е споминал оня грузинеца, дето правеше простотии по улиците с една М5-ца...добър беше на волана, но простотиите му бяха огромни и ми е чудно как не беше убил някой случайно минаващ досега (новината / клипове).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...