Jump to content
BulForum.com

На w00x-а превозното средство с четири колелета (НА W00X-A АЛФАТА)


Psihara^^

Recommended Posts

Аз си мисля, че докато w00x си вземе кола или ще оправят моята, или ще я обявят за тотална щета и ще съм си поръчал новия Сивик вече. Няма такава драма...  :popcorn:  :popcorn-and-drink-smiley-emotic

 

И все пак ако се спреш на Алфа - сервиза до бившите Пишещи машини са ми наематели - ще те свържа с човека било то да ти погледне колата, на която си се спрял, било то да ти каже плюсове и минуси. 

 

Успех с търсенето, дано до към 57 страница успееш да си намериш желаният от теб автомобил. 

 

 

P. S. Психар, ако те видя ще ти отскубна ушите заради пускането на тази тема!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Добре де, месец и половина чудене не е голяма драма. Чак пък...
Не случайно хората казват "Айде бе, какво толкова го гледаш, все едно кола ще купуваш."

Трябва да си се огледа, особено пък тия специфични модели на които съм се спрял до момента - 3бр. Хубаво, че Акорд-ите са по 15 000лв (този горе е единственият под 12 с ляв волан), иначе моделите щяха да са 4. :)

Благодаря ти за предложението. Какъв е този сервиз? В Италиански автомобили ли специализират?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, месец и половина чудене не е голяма драма. Чак пък...

Не случайно хората казват "Айде бе, какво толкова го гледаш, все едно кола ще купуваш."

 

Не, приказката е: "К'во толкова се чудиш с тая кола - да няма да се жениш за нея?". :))

 

А и да не забравяме, че темата може вече да е "само" на 16-та страница, но още в самото й начало съм написал, че няма да местя нищо от чуденето преди това в другата тема. :)

Link to comment
Share on other sites

... :)

 

Благодаря ти за предложението. Какъв е този сервиз? В Италиански автомобили ли специализират?

Алфи главно, но и всяка друга кола може да поеме, а и от личен опит мога да ти кажа, че каквато и кола да имаш/вземеш - може да ти е от полза. Не ти го препоръчвам, защото ми е наемател, а защото си разбира от работата. Но ти първо вземи кола, пък тогава, ако ти трябва помощ - пиши ми.

 

Btw аз даже нямам и тема от 2009, че ще си взимам кола, само една снимка с новата ми придобивка след като дойде от Хонда Германия ;) Пламен набързо си реши проблема и той. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Ами може да ми е от полза дори преди да взема колата, защото трябва да я погледнат някъде и да я закачат на компютър за диагностика. Как се казва сервиза?

 

Ти си взимал нова кола. Там е доста по-лесно. То и аз ако взимах нова, щях да съм взел до сега. Представителството > каталога > парите и чакаш доставка.

 

С втората ръка е малко по-трудно, защото е много рулетка.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, а ти къде си, в Нова Зеландия? Усещам как тази тема ще се конкурира с "Какво ви минава през главата".  :lol:

 

Седи глей мача СЛЕД евентуална покупка....

 

В този ред на мисли може ли някой да ми отговори защо го правят това? Аз на моята се дразня че е ниска и застъргва чат пат една пластмаса та какво остава за някоя такава

 

Туй се осъзнава с опит. Маската ми само по каско е пилена и боядисвана около 7 пъти, така щото в сервиза като ме видеха и патладясваха. Но какво да направя, че така и не я писаха тотална щета толкова години. Между другото чекни кви пари е да ти се завие малко свят. При мен капакът на картера ( ДА, КАПАКЪТ) е 800 лева - 3 пъти сменян... Маската е 4 цифри... Дали да не си жулна едно каско пак :)

 

Аз си мисля, че докато w00x си вземе кола или ще оправят моята, или ще я обявят за тотална щета и ще съм си поръчал новия Сивик вече. Няма такава драма...  :popcorn:  :popcorn-and-drink-smiley-emotic

 

Или както казах желаните от него ще паднат ценово на 50% и ще се миряса. 

 

Веднага осъзнавам каква глупост написах - задължително още поне 1000 поста драма ще има!!!!

Link to comment
Share on other sites

Успех с търсенето, дано до към 57 страница успееш да си намериш желаният от теб автомобил.

Тихо бе. Аз 1 година се канех да си купя кафе машината.... :)

 

Егати, къде ще ме води тая бе? :D

Мавриций на мои разноски? :)

Достатъчно е до слънчев бряг да идете. Имаше едни хотели с по 300 евро на ден стаята...
Link to comment
Share on other sites

Тихо бе. Аз 1 година се канех да си купя кафе машината.... :)

 

 

Ми ти си дубъл, не си ли се усетил още :)

 

Около 6-8 термометъра те чакат. На ташак днес шитнах един двойно и ми се молиха. Мисля си дали да не подхвана търговийка. хахахахаххаха

 

Ангеле, познай де си бил, га сме имали БуМиВе

 

13306_1421403212670_4799184_n.jpg

 

13306_1421403292672_4160418_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ми ти си дубъл, не си ли се усетил още :)

Аз го казах по-скоро в смисъл че Ангел има още доста хляб да изяде докато ме стигне :)

Около 6-8 термометъра те чакат. На ташак днес шитнах един двойно и ми се молиха. Мисля си дали да не подхвана търговийка. хахахахаххаха

Майтапа настрана - бях забравил вече. Ще ти се обадя като стана

Ангеле, познай де си бил, га сме имали БуМиВе

Ти трай да не дойде Пламен да ти каже с какво е издялал на първата си кола колелетата и от какъв камък са били :lol:
Link to comment
Share on other sites

Алфи главно, но и всяка друга кола може да поеме...

 

 

 

Щом се занимава с Алфи, то трябва и Фиат да правят... Къде е този сервиз, та да ги запозная с мойта Баба Яга, страдаща от проблеми в тоците?

Link to comment
Share on other sites

Каква поредна автомобилна драма. Еми казах, че няма да си купиш, защото както и предполагах гледаш само в Пловдив. Това, че си гледал 7 8 коли не е много, аз гледах поне 200 докато си избера и накрая взех от София, че в Пловдив 6 месеца нищо свястно не дойде.

 

 

Добре давате примери за сервиз, ама да кажете първо какво точно им е специалността. Мое наблюдение, че ако разбират от механиката, тоците и диагностика им са пълна мъгла или гледат дали има само грешки. Ако нямало значи всичко е наред, а "живите данни" съвсем не знаят какви трябва да бъдат.

Link to comment
Share on other sites

Дам, там където аз ходя директно отказват да барат тоците. Пращат те на друго място за аларми и т.н. Аз така предпочитам вместо да ми се дуят като пуяци и после да осерат всичко.

Link to comment
Share on other sites

Каква поредна автомобилна драма. Еми казах, че няма да си купиш, защото както и предполагах гледаш само в Пловдив. Това, че си гледал 7 8 коли не е много, аз гледах поне 200 докато си избера и накрая взех от София, че в Пловдив 6 месеца нищо свястно не дойде.

 

 

Добре давате примери за сервиз, ама да кажете първо какво точно им е специалността. Мое наблюдение, че ако разбират от механиката, тоците и диагностика им са пълна мъгла или гледат дали има само грешки. Ако нямало значи всичко е наред, а "живите данни" съвсем не знаят какви трябва да бъдат.

 

Значи ти си гледал 6 месеца, но аз щом за 1 месец не съм купил, значи няма да купя?

 

Ти може и да си гледал 200, но за тия дето ги търся, 200 няма в цялата държава. Общо, от трите модела.

От единия има 20, от другия има 50, от третия са главно дараци и свестните съм ги погледнал, без 1.

И тия бройки са за всичките обяви, а не само за тия, които си струват разходката. Единствено тая в Шумен си струва разходката и не съм я погледнал. А и София не е Шумен. Има някаква известна разлика в разстоянието. Повече от двойна.

Link to comment
Share on other sites

времето за търсене е много субективно

преди да си взема предната кола - бмв търсих много време ауди а4 3.0тди прегледах всичките 15-20 обяви бяха гробове и се отказах , почнах да гледам за 525д е60 и го взех на третият оглед след седмица .... всичко е до късмет.

 

днес ми се отдаде възможност да разтрия СТ-то на магистрално каране до София - върви много прави ти кеф-а ама си е каруца ще го покарам 2-3 месеца докато намеря хубава а4-ка и го махам със скоростта на бит педерас.... хубава кола е но от е60 си е даунгрейд гоУем....

 

пс : разхода му на сериозно каране е много различен от разхода за който се говори по форумите бмв-то с такива скорости дава 8.5-9 тва чудо ми даде 18,5 извънградско.....

 

та тва ти го казвам с цел да си вземещ кола която те кефи още докато ти е мерак , после мерака отшумява.....

и само ей така да си спомена аз не съм фен на бмв но по стечение на обстоятелствата първата ми кола беше бмв и определено марката заражда любов към автомобилите като цяло , алфата също сигурно е мноо хубава кола но да ги сравняваме е.... несериозно

Link to comment
Share on other sites

Днес докато си седях 10минути на една спирка, видях 3 купета 3-ки. Май почвам да се отказвам и ще търся Алфа.

 

Злобиле, хората казват, че Алфите са коли с характер, докато БМВ-тата са просто машини. Нямат чувство на пътя. Просто се придвижваш. Карах ги и двете БМВ-та. Нещо не ги усещах. 5-цата е комфортна, но все едно не бях там. Понеделник ще покарам и Алфата да видя как е.

Link to comment
Share on other sites

Z4M - много приятна за каране колица. Един приятел в щатите я беше взел за около $300/месец вноската... де да можеше и тука на такива цени...

Link to comment
Share on other sites

Днес докато си седях 10минути на една спирка, видях 3 купета 3-ки. Май почвам да се отказвам и ще търся Алфа.Злобиле, хората казват, че Алфите са коли с характер, докато БМВ-тата са просто машини. Нямат чувство на пътя. Просто се придвижваш. Карах ги и двете БМВ-та. Нещо не ги усещах. 5-цата е комфортна, но все едно не бях там. Понеделник ще покарам и Алфата да видя как е.

wtf

наистина ли искаш да ми кажеш че талянска малолитражка на предно е кола която усещаш повече на пътя и имайки повече душа от трилитров немски бензинов двигател на задно....не го вярвам тва чесно..... мноо бързо те облъчиха алфистите , говориш точно като тях.... кола с душа бла бла бла заучени глупости

бмв-то като цяло е идеалната кола със по спортен характер в ниският ценови клас с която не "просто" се придвижваш... стига да има желание разбира се

Link to comment
Share on other sites

 

Значи ти си гледал 6 месеца, но аз щом за 1 месец не съм купил, значи няма да купя?

 

Ти може и да си гледал 200, но за тия дето ги търся, 200 няма в цялата държава. Общо, от трите модела.

От единия има 20, от другия има 50, от третия са главно дараци и свестните съм ги погледнал, без 1.

И тия бройки са за всичките обяви, а не само за тия, които си струват разходката. Единствено тая в Шумен си струва разходката и не съм я погледнал. А и София не е Шумен. Има някаква известна разлика в разстоянието. Повече от двойна.

 

Да, щото ти не знаеш какво искаш и се луташ. Хем да е за малко пари, хем да не се чупи, хем да бъдела лъскачка, да няма лека драскотинка по задната броня.....

 

Аз гледах масова кола, а там като я купят нова никой не я пази. Много бройки и всичките с взето здраве, имаше такива с габърчета хванали корите на вратите, мотора трака като дизел и оня ти вика за тея пари кво искаш?

 

 

 

 

бмв-то като цяло е идеалната кола със по спортен характер в ниският ценови клас с която не "просто" се придвижваш... стига да има желание разбира се

 

Я пак, че не разбрах? БМВ е всичко друго ама не и автомобил в нисък ценови клас!!!

Link to comment
Share on other sites

Я пак, че не разбрах? БМВ е всичко друго ама не и автомобил в нисък ценови клас!!!

Зависи от модела. Някои са много евтини, а като се вземе предвид и че не се чупят много...

А и трябва да се взима предвид какво ти дава като интериор едно BMW, Audi, Mercedes, и всички останали общо-взето...

Link to comment
Share on other sites

Зависи от модела. Някои са много евтини, а като се вземе предвид и че не се чупят много...

А и трябва да се взима предвид какво ти дава като интериор едно BMW, Audi, Mercedes, и всички останали общо-взето...

 

Хубаво е да приемем критерийй, кой какво разбира под евтино?!? Тея дето за мен са евтини са на преклонна възраст.

 

Аз съм фанатик на Рено и има модели, които могат да ми предложат всичко дето ще ми предложи и БМВ, без огромните мотори, но на доста по-ниска цена. С удоволствие бих си купил и БМВ, но като втори автомобил и той ще е само фън кар. Изобщо няма да ми пука какво има като интериор, а само под капака.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...