Jump to content
BulForum.com

На w00x-а превозното средство с четири колелета (НА W00X-A АЛФАТА)


Psihara^^

Recommended Posts

нормално е36-ците паднаха доста , много по достъпни са вече а и в комбинация 320I + задно станаха по предпочитани от рейсърите.

 

а тва за комплексарщината и дадена марка е тъпо утре ако стана милионер и си купя Бентли пак ли съм комплесар?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

нормално е36-ците паднаха доста , много по достъпни са вече а и в комбинация 320I + задно станаха по предпочитани от рейсърите.

 

а тва за комплексарщината и дадена марка е тъпо утре ако стана милионер и си купя Бентли пак ли съм комплесар?

Ново бентли и секънд хенд колите са в доста различни категории.

Дали ще е БМВ, Мерцедес, Хонда, Тойота, Мицубиши и т.н.. - каква е разликата? Все е кола за 10К примерно. Въпрос на вкус.

Link to comment
Share on other sites

а тва за комплексарщината и дадена марка е тъпо утре ако стана милионер и си купя Бентли пак ли съм комплесар?

 

Нещо май го прие лично струва ми се. :laughing:

Не схвана смисъла на казаното - това, че хората по принцип си купуват БМВ не ги прави автоматически комплексари ; комплексарите си купуват БМВ (или ако са ниски на ръст - SUV) просто защото са си комплексари.

Link to comment
Share on other sites

не съм го приел лично разбира се , размишлявам си.

иначе си мечтая да съм комплексар с MB G63 AMG.... :)

 

воксе гледал ли си

 

Audi A3 Sportback, цена: 12 000 лв.

http://www.mobile.bg/11370858398424076

 

Гледах ги, но главно са ми над ценовия диапазон. Това е цели 2000лв отгоре.

 

Споко, я ше те надцакам... (ye)S 6.5 bi-turbo v12 ... all day... all night...  :punk  :punk  :punk

 

Аз ако трябваше да избирам без да ми пука изобщо, щях да взема една Brera или едно 8C Competizione. TVR Tuscan също бих го обмислил.

Link to comment
Share on other sites

Моето табло е грозно! 1994... ама това е 2004?! Защооооооо?!?!?!?!?!?!?

 

Иначе тия пари за 155 к.с. ако ще да е правена от на волен сидеров пудела ни ги дааам ако ги имам. Но аз не съм нормален, аз харесвам грозни, стари и тесни коли.

Link to comment
Share on other sites

Е, и?Една от предишните ми коли, купих от Плевен, а друга от Ботевград...Харесва ли ти, отиваш, гледаш и така..Даже като ходиш, може да си набележиш и няколко  други.

Link to comment
Share on other sites

Искам да видя една такава някъде на близо, за да преценя дали изобщо ми харесва като модел, преди да се юрна до София на оглед.

Link to comment
Share on other sites

Аз като да купувам моята гледах и Акорд и очите ми останаха в една бяла, но първо багажника беше наполовина буквално и второ цената двойна. То кеф цена няма ама 35,000 отгоре някак не ми се даваха...

Link to comment
Share on other sites

 

Бива я, но е в София.

Хахаха, а ти къде си, в Нова Зеландия? Усещам как тази тема ще се конкурира с "Какво ви минава през главата".  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да видя една такава някъде на близо, за да преценя дали изобщо ми харесва като модел, преди да се юрна до София на оглед.

Ами иди в офиса на хонда малко преди техномаркета на изхода за Пазарджик. Няма да са чак толкова различни
Link to comment
Share on other sites

Искам да видя една такава някъде на близо, за да преценя дали изобщо ми харесва като модел, преди да се юрна до София на оглед.

 

Няма да стане така - щом имаш мерак, отделяш си една сума, за която забравяш изцяло и която ти е за огледи и тръгваш към най-добрите оферти в страната. Аз се разкарах до Сливен, не ми допадна и се върнах ; после ходих и другаде да гледам и бях склонен дори да отида до Велико Търново и Кюстендил където имаше две, дето ми бяха харесали като оферти и бях разговарял с продавачите, но за късмет минавайки през София реших да погледна една, дето не ми беше на първо място в списъка, а на място всъщност харесах точно нея (и жена ми също я хареса). След това се прибрах в Пловдив, помислих допълнително още ден-два и като установих, че наистина колата е добра и ни харесва и на двамата, ангажирах платформа и отидохме втори път в София да я докараме до Пловдив (още не беше регистрирана). Така че немалко съм се разкарвал насам-натам и изобщо не съжалявам за всичките разкарвания. Ти ако чакаш нещо супер добро и изгодно да ти дойде на крака (колела) до вратата образно казано....ще има да си чакаш...

Link to comment
Share on other sites

И тук има достатъчно Акорд-и. По-лесно е да ида да погледна някоя тук и ако модела ми хареса, да търся оферти из страната. Иначе има точно това, което търся в Шумен, та ако ще ходя до някъде, първо ще е до там. Виж, Видене. И попълва всичките критерии! По снимки поне.

http://www.cars.bg/c340332

Link to comment
Share on other sites

По снимки поне.

 

Фотосесията е добра...ама ако я вземеш, още в първия месец ще обереш всички бордюри над 10 см в Пловдив. ;)

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли може ли някой да ми отговори защо го правят това? Аз на моята се дразня че е ниска и застъргва чат пат една пластмаса та какво остава за някоя такава

Link to comment
Share on other sites

Тоя разход дето го е дал в обявата може да е на 5та на прав и равен път. 12-13 градско не ти мърда.

Link to comment
Share on other sites

Все тая. Разхода не ме бърка особено как е даден в обявата. На тая кола спокойно може да се сложи газ. Не е 3 литрова.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...