Jump to content
BulForum.com

На w00x-а превозното средство с четири колелета (НА W00X-A АЛФАТА)


Psihara^^

Recommended Posts

Пичове къде са тия върнати коли от лизинг за по 10К ?

Някой ако върне някое Инфинити мога ли да го взема за 15к ? Не ставайте наивни , тия коли които са на оферта дори не стигат до сайтове....с един приятел разглеждахме една такава екслузивна офера на коли на по 30% , за 1 ден всичко беше свършило ..... 

 

Близък познат купи малкия лексус за 17к. Перфектен. Даже спори и май си изкара отстъпка!

 

Ние купихме на майка ми кола на под 20000 км за 16к с ВСИЧКИ екстри - Пежо 207. Перфектна, даже с ДВУЗОНОВ климатроник. Да не говоря, че от 1+1 я бяха правили 4+1 и заради нас в рамките на седмица я преработиха пак на 1+1.

 

Така че, Васко, не бързай да си тотално категоричен, като с цените на моторите в България, все едно ги знаеш всичките (в София съм виждал мотори за 20000+ долара, включително и прозведен от момците, дето ги гледаш по Дискавъри). Има и МНОГО други оферти с поемане на чужд лизинг, конфискувани заради неплащане коли и т.н. Тук една банка продаваше Q7 за 36000 лева, почти чисто ново. Толкова не бяха си доплатили собствениците - толкова искаха. НО - няма смисъл да казвам колко вътрешни хора го взеха.   

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

а аз какво обяснявам . не говорим за пежо 207 или някой нисък клас кола струваща 25к чисто нова а за наистина добрите оферти.

Link to comment
Share on other sites

Погледни какъв Лексус има в момента за 53к. Вноските са му колкото бяха на моята Шкода...  :JC_golly:

 

И това Пежо тогава ново беше МНОГО над 25к. Нямам смисъл да коментираме - казах го в началото на темата - КОЙТО ТЪРСИ НАМИРА! Има достатъчно оферти, като вече дори не е нужно човек да става от стола, освен когато нарочи точната кола и иска да я огледа на живо. 

Link to comment
Share on other sites

да бе ама говорим за кола до 10к

 

Ми то и такива има! Ама тук има комбинацията: да е 10к с ВСИЧКО след покупката, да е 3 литра свиня, да е идеално запазена, лъскава и перфектна отвътре, да е карана 2-3 пъти на месец (в смисъл ако има начин да е на 150к) и да се продаде за същите пари! Та колко такива коли си виждал????

Link to comment
Share on other sites

Погледни какъв Лексус има в момента за 53к. Вноските са му колкото бяха на моята Шкода...  :JC_golly:

 

И това Пежо тогава ново беше МНОГО над 25к. Нямам смисъл да коментираме - казах го в началото на темата - КОЙТО ТЪРСИ НАМИРА! Има достатъчно оферти, като вече дори не е нужно човек да става от стола, освен когато нарочи точната кола и иска да я огледа на живо. 

 

Тоя лексус да спинкам ли в него бе Видене? Той е колкото един апартамент. Аз търся спортно купе, ти ме прати при луксозните лимузини.

 

Ми то и такива има! Ама тук има комбинацията: да е 10к с ВСИЧКО след покупката, да е 3 литра свиня, да е идеално запазена, лъскава и перфектна отвътре, да е карана 2-3 пъти на месец (в смисъл ако има начин да е на 150к) и да се продаде за същите пари! Та колко такива коли си виждал????

 

Казах, че 10 000лв са САМО за автомобила. 3 пъти го написах.

Не е нужно да е 3л., просто дизелите гледам такива. Може и 2.0 да е. Все едно. Не е и нужно да е перфектна вътре, защото всичко може да се оправи ако не ми харесва. Важното е да е читава. Също така е важно да не губи 50% от стойността си през следващите 2 години, но това така или иначе няма как да стане с кола за 8000-10000лв.

 

Ти си следил темата, но не точно.

 

А да. Аз бях намерил такава като описаната от теб, но волана беше от грешната страна на купето.

Link to comment
Share on other sites

... 6155... тва е решението и рент-а карт

 

Такива коли като описанието няма. "Перфектен салон", "да не си губи цената", "да е лъскачка", "да не гори много щото трябва газ", "да излезе до 10хил. лв всичко". 

 

Според мен няма стане баш така в крайна сметка. Или разбираме различни неща под безупрече салон, мотор и т.н.

 

150к.с. = 180лв данък. Таз годишния ще е вече 203лв. Да знаеш само ;)

Link to comment
Share on other sites

... 6155... тва е решението и рент-а карт

 

Такива коли като описанието няма. "Перфектен салон", "да не си губи цената", "да е лъскачка", "да не гори много щото трябва газ", "да излезе до 10хил. лв всичко". 

 

Според мен няма стане баш така в крайна сметка. Или разбираме различни неща под безупрече салон, мотор и т.н.

 

150к.с. = 180лв данък. Таз годишния ще е вече 203лв. Да знаеш само ;)

 

Цените на rent-a-car виждал ли си ги? :)

 

А и това описание го е дал Виден, не знам защо аз съм намесен в него. И както казах, аз кола отговаряща на критериите намерих.

Link to comment
Share on other sites

Не си намерил и няма да намериш - може да си сигурен! То просто няма как да се случи, освен ако не се направят редица компромиси и не отпаднат няколко претенции. 

Link to comment
Share on other sites

Не си намерил и няма да намериш - може да си сигурен! То просто няма как да се случи, освен ако не се направят редица компромиси и не отпаднат няколко претенции. 

 

Ти ми казваш дали АЗ съм намерил или не?

Link to comment
Share on other sites

Да, аз ти казвам. Това че си намерил обява с някакви параметри не значи, че са непременно верни или си сканирал колата болт по болт, та да знаеш какво тепърва предстои.  

Link to comment
Share on other sites

И както казах, аз кола отговаряща на критериите намерих.

Фон с леко оптимистична музика, навяваща плахата надежда, че края на сагата наближава. Обаче това си остава само една плаха надежда. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Фон с леко оптимистична музика, навяваща плахата надежда, че края на сагата наближава. Обаче това си остава само една плаха надежда. :lol:

 

Мда. Прав си. Нещо не ми идва от вътре да тръгна да си давам парите за нея. Не е моята кола това май. Но пък отговаря на написаното от Виден.

Link to comment
Share on other sites

Ти си страшна работа..

 

Това ТИ ми го казваш ?!?!??!?!?!?!?!?!?!?  :Facepalm:

 

 

Мда. Прав си. Нещо не ми идва от вътре да тръгна да си давам парите за нея. Не е моята кола това май. Но пък отговаря на написаното от Виден.

 

zx450y250_1084414.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Мда. Прав си. Нещо не ми идва от вътре да тръгна да си давам парите за нея. Не е моята кола това май. Но пък отговаря на написаното от Виден.

:Facepalm:  Е няма такъв фейспалм! Какво значи отговаря на всичко, обаче не е твоята кола бе пич? Смяташ да се жениш за нея ли или какво? В края на краищата става въпрос за превозно средство или аз се бъркам? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Пежо 206 е превозно средство. BMW 5та серия с всички екстри е нещо съвсем друго. Само дето обикновенно струва доста повече, отколкото на него му се дават :)

Link to comment
Share on other sites

Абе ти ми дай едно такова Пежо 206, пък да видиш как моментално минавам под дъгата... :effemine3:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=V9rTCLjK1k8

 

 

----------------------------------------

 

Off/ Гледайки от втората минута нататък и още повече пък като стигна на 4.30, отново заключавам, че тия от WRC-то наистина не са добре, а и някои физични закони също не са чували, че съществува WRC... :f1:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4Ccr9Mze-Fw

Link to comment
Share on other sites

Пежо 206 е превозно средство.

Е дедо, все пак автомобила според вокса отговаря на изикванията му - предполагам в този списък влиза класа на возилото и едва ли става въпрос за Пежо 206. Просто ме разбива отвсякъде констатацията, че при изпълнени уж параметри на изискванията (които всички определят като невероятни), неясно защо това не било неговата кола (все едно става въпрос за жена, по дяволите). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама той и с жените явно е така! Затова повече от година стои сам, не защото е прост или грозен. И като гледам повече от година ще избира и кола. Тъкмо след толкова време и още няколко хиляди поста цените ще паднат още, та може да открие.

 

И аз искам 17 годишна, невероятно красива, много умна, с богат житейски опит, с големи истински цици, непипана от друг, но същевременно перфектна в секса, единствена щерка на мултимилионери, но да носи на пиене, да чисти, пере и готви и да бъде перфектна майка. Само дето такова нещо не съществува. 

Link to comment
Share on other sites

Пежо 206 е превозно средство. BMW 5та серия с всички екстри е нещо съвсем друго. Само дето обикновенно струва доста повече, отколкото на него му се дават :)

 

на дизел или 2.0 бензин е...също купчина ламарини с 4 гуми. Тия дето са с 6 цифрени суми втора ръка....те там вече говорим за НЕЩО ДРУГО.

 

Ама той и с жените явно е така! Затова повече от година стои сам, не защото е прост или грозен. И като гледам повече от година ще избира и кола. Тъкмо след толкова време и още няколко хиляди поста цените ще паднат още, та може да открие.

 

И аз искам 17 годишна, невероятно красива, много умна, с богат житейски опит, с големи истински цици, непипана от друг, но същевременно перфектна в секса, единствена щерка на мултимилионери, но да носи на пиене, да чисти, пере и готви и да бъде перфектна майка. Само дето такова нещо не съществува. 

 

Тамара Екълстоун...е, ще се прежаля, че не прави мусака, но се надявам да прави други хубави работи. Само, че за там си вземи номерче :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...