Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

Идеята ми е точно с WP да е. Технически и настройки нямам проблеми. Виж дизайна малко ми куца. Никога не ми се е отдавало да направя добър такъв. Ако някой даде идея как да изглежда нямам проблеми, но да трябва аз да го създам... Иначе всеки който с каквото може да помогне е добре дошъл.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами харесваме си един css template за целта има буквално с тонове и ще го насложим в системата, естественно със специалните му нужди за системата.

 

Ето примерно някои готови free за joomla: 1 2 3

 

Wordpress - Цък готов за 45$. Купувал съм темплейти от там и идват както го виждаш на демото. Имал съм проблеми със съпорта, но това зависи от самият темплейт, зашото са различни дизайнерите.

 

Но като цяло joomla имат по-голям избор, от колкото WP.

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Дай да не спамим вече в тая тема, че ще взема да забърша всичко от последната страница...

 

Запази го някъде. В новия сайт може да мине в темата "Съвети при избор на видеорегистратор"

 

EDIT:

Sorry, сега видях, че вече има такова предложение.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Можем само да приветстваме подобно поведение и да се надяваме да има все повече ЧОВЕЦИ като този. :bowdown:

 

EDIT: @plameni - затова казах 'да се надяваме' :) Ето ТИ примерно може да си един от тях :)

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Откъде ли ще дойдат тези ЧОВЕЦИ?

 

Днес следобед ми се наложи да изтегля баща ми до сервиз.

И двата автомобила бяха с пусната сигнализация. Около 3 км карах само по широки трилентови планта.

Въпреки ненатовареното движение, поне десет "шофьора" ми присветнаха, свирнаха, ръкомахаха, псуваха или директно ме засякоха, защото съм им бил пречел.

 

Въздържам се от коментар, защото ще е доста нецензурен.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Откъде ли ще дойдат тези ЧОВЕЦИ?

 

Днес следобед ми се наложи да изтегля баща ми до сервиз.

И двата автомобила бяха с пусната сигнализация. Около 3 км карах само по широки трилентови планта.

Въпреки ненатовареното движение, поне десет "шофьора" ми присветнаха, свирнаха, ръкомахаха, псуваха или директно ме засякоха, защото съм им бил пречел.

 

Въздържам се от коментар, защото ще е доста нецензурен.

Ако си карал с аварийните в лявото платно, вместо в дясното.

Link to comment
Share on other sites

Ако си карал с аварийните в лявото платно, вместо в дясното.

Естествено, че след ляв завой ще съм в най-лявата лента.

Мога да се престроя вдясно, едва когато след мен няма автомобили.

А по обясними и напълно логични причини не мога да подам десен мигач.

 

Опитай да начертаеш правилна траектория за ляв завой на това кръстовище...

 

N42.149079_E24.779319.PNG

Link to comment
Share on other sites

В тази ситуация няма как да не си в ляво. Питах, защото същия ден по за Царацово/Магистрала трябваше да изпреваря едни подобни дърпащи се от дясно, с навлизане леко по банкета, защото хем се теглеха, хем задния не беше на аварийни, ами и бяха в ляво и леко в насрещното. И пак казвам - задния без аварийни и гледаш една кола как се мандахерца с 30км на почти извънградски път и то леко в насрещното. Чак като успях да ги задмина от дясно, защото в ляво имаше коли в насрещното и тия така се бяха ситуирали на пътя и на такова място, че нямаше много време за намаляване от 70-80 км до 30 за времето когато ги видях тия и осъзнах, че са почти спрели на пътя без никаква светлинна индикация.

Реших да не съм попаднал на вас с баща ти, но явно сте били в другия край на града. :)

Link to comment
Share on other sites

По-скоро да му счупя огледалата или стъклото, но защо да падам на неговото ниво?

Мисленето ни е все с рога напред... Да ти е спрял на личното паркомясто? Да ти е препречил входа на блока? Да е спрял на тротоар, пречейки на майки с колички и пешеходци? Не е! Спрял на криво в тъпия паркинг на мола... Иди да счупиш стъклата на ония олигофрени, които спират пред самия мол на уличката... те са 'умниците'. Ама и не помисли, че може да е имало друг,който да е спрял преди този на сикиме :).

Всеки си намира майстора...

Дедо Мраз е прав, че може само да му спаднеш гумите, поне после ще може да си ги напомпи.

Link to comment
Share on other sites

Има и оригинални "решения" за борба с олигофрените:

 

Ама все с лошото... Олигофрените по паркингите го заслужават, но точно тоя може да е спрял така, за да може да качи някой стар човек и да не го разхожда по леда, сеш' ли се? Щото и на мен ми се случвало да изпадам в такива ситуации. Ако е висял така два дена подред - ок, лепенки, едно-друго, ама точно пред жилищен блок и при положение, че не е запушил целия паркинг на блока, не виждам смисъл.

 

Последната ми тъпа случка с паркиране беше с една дърта оФца, при това тя ме познава от бебе, дето ме заплашваше че ще ми нареже гумите, щото съм бил паркирал пред святата и пейка, на която тя спокойно можеше да седне и да си изтегне търнаците, барабар с патерицата до нея... А аз бях паркирал за 15-20мин, колкото да прибера бабата до горе и нямаше къде по-близо да спра.

Link to comment
Share on other sites

Помните ли клипчето, където един беше спрял до кофите за боклук. После ги бяха наредили около колата му/ѝ?

 

Ако е на личната ми кола не бих си правил труда да ги докосна. Бутам ги напред и назад с броните и където отидат ;) и грам няма да ме е*е кво ще се случи после ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...