Jump to content
BulForum.com

Що е то кандидат-студентът?


Grimjaur

Добре подготвени ли са кандидат-студентите?  

219 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Поне веднъж месечно предполагам ще си идвам .. в началото може би и два пъти. Ама аз там ще си зимам нов комп и тоя тука ще го направя bnc. Все пак няма да е същото де :( Обещавам да не ви забравям :)

Във форума може да се влиза от всякъде ;). Няма да имаш нужда от проксита и др.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply
Във форума може да се влиза от всякъде ;). Няма да имаш нужда от проксита и др.

Въпроса е, до кога ще бъде това нещо така. Само за лятото или за постоянно. А дано е първото. :)
Link to comment
Share on other sites

Мой ред да се похваля за първо класиране първо желание в СУ - Компютърни науки :) На първи октомври ви напускам народе ...

Много добра специалност в добър университет. Честито. Много успехи в следването ти желая.
Link to comment
Share on other sites

А изкара ли 4.80 в ПУ, или само на теория ? :)

А ВСИ изобщо не го споменавай, там задачите, които дадоха ги има решени в учебниците :)

 

Не е на теория толкова е оценката ми :P Леснички си бяха задачите кой каквото да ми говори там бяха най-трудни(демек в ТУ)!!В УНСС дават попринцип трудни задачи но тази година като ги видях и там бяха фасул :)

Link to comment
Share on other sites

Аз химия и биология кандидатствах ма завърших МГ-то и така кат гледам мойте хора ко говорат в ТУ на предварителния са били лесни, на реалния - по-труднички. В УНСС са били лесни. В СУ: предварителния и първия реален са били труднички горе-долу, а на II незнам. В УАСГ са били ужасни - 80% двойки :lol: В ПУ са били решими. Тва е квот съм чул де...

Link to comment
Share on other sites

В УАСГ са били ужасни - 80% двойки :lol:

 

За там изобщо не се и съмнявам!!Като съм им решавал темите имаха някви супер измислени задачи дето трябва да съм Айнщайн да ги реша :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами когато аз бях кандидат студент пак имаше бисери, ама в последните няколко години, стават все повече, и все по-големи, подготовката е граничеща с никаква. ама като ги гледам и те самите не са заинтересавани, такаче какво друго да очкваме. :(

 

Аз пък сега кандидатствах и бая зор си дадох да ти кажа ама сега съм и стдент в ТУ де

Link to comment
Share on other sites

дойде и моят ред-ПУ английска филология! :P

сега вече мога да си призная,че бях многоооооо подготвена :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

дойде и моят ред-ПУ английска филология! :P

сега вече мога да си призная,че бях многоооооо подготвена :bgrin:

xexe shte stavame kolegi...men me prieha ruski s angliiski ezik na purvo klasirane,ama se otlojih za da chakam da me vzemat Angliiska Filologiq...na purvo klasirane vlizat s 4,80 po angliiski,a az imam 4,70...zatova si taq nadejda...:)

Link to comment
Share on other sites

Абе не е баш момиче (farrell) ама аре ... ;) ... мен па ма взеха в ТУ с машиностроене ама хич не ма кефи тая специалност и са чудя дали да записвам ... а и се чудя ако запиша после ако ма вземат другаде ша мога ли да се отпиша и да се запиша там ... а да и парите дали ще ми върнат ;)

Link to comment
Share on other sites

В УАСГ са били ужасни - 80% двойки :lol:

 

WTF е УАСГ?

 

дойде и моят ред-ПУ английска филология! :P

сега вече мога да си призная,че бях многоооооо подготвена :bgrin:

 

Колежка :) само трябва да ти кажа, че не е лесно. хич. каквото и да говорят всички, че ПУ не важело, тази специалност е много добра. добре подготвят и учителите не са чак толкова лоши колкото всеки ги изкарва. :) чувал съм, че Английска Филология е най-добре във Велико Търново и Пловдив. в София била отвратителна. учели Езикознанието след дяловете му. това е като да учиш тригонометрия преди алгебра :D . (ако не се бъркам, се използва алгебра при синуси и косинуси нали?)

Link to comment
Share on other sites

WTF е УАСГ?

predpolagam e tova...

УАСГ, София

Университет по архитектура, строителство и геодезия, София...

Link to comment
Share on other sites

Народе... от 1-ви Октомври ви напускам. Вече съм официално студент на Софийски Университет "Климент Охридски", Физика.

Link to comment
Share on other sites

Народе... от 1-ви Октомври ви напускам. Вече съм официално студент на Софийски Университет "Климент Охридски", Физика.

Ех хайвана ми избега :) и там ша имаш нет споко :) и де мислиш че ще отидеш след като завършиш с тая физика ?

Link to comment
Share on other sites

Ех хайвана ми избега :) и там ша имаш нет споко :) и де мислиш че ще отидеш след като завършиш с тая физика ?

Ти не бери грижа за бат Скорпиона :devil

Link to comment
Share on other sites

Народе... от 1-ви Октомври ви напускам. Вече съм официално студент на Софийски Университет "Климент Охридски", Физика.

 

Само незнам какво и хареса на тая специалност ??? :confused Ама щом искаш да го учиш твоя воля :)

Link to comment
Share on other sites

Само незнам какво и хареса на тая специалност ??? :confused Ама щом искаш да го учиш твоя воля :)

Че кво и има на физиката? Стига да имаш гащи да я учиш де ;) Аз например учех Инжeнерна физика тука в ПУ (бяха ме приели и в СУ), след като завърших първата година я зарязах физиката нищо че им бях най-добрия студент от всичките тогава, да не говорим колко трябваше да ги навивам да ме пуснат да се преместя, инспекторката ми чак щеше да заплаче като разбра че ще се местя :cry

Преместих се в информатика, после ме хвана яд, защото трябваше да си я завърша физиката и едновременно да си запиша информатиката като втора специалност, както и да е вече не ми се занимава много задълбах в информатиката преди 5 години просто не съм осъзнал, че искам да уча и двете, но не съжалявам, физиката винаги може да ми бъде хоби :D

Иначе тук в ПУ във физката даскалите са много готини като цяло , е има си изключения ама няма начин. Държат си на тяхното и въпреки, че няма много студенти във физката сечат яко с голямата брадва :)

Кофтито е че по-младите преподаватели по физика бягат редовно към София, ама какво да се прави - няма начин.

Сега в момента физиката не е от най-търсените специалности, но ако си надъхан и я харесваш можеш да успееш с нея защото е изключително сериозна наука която стъпва само на реалните факти и желязната логика на математиката, има хора завършили физика тука в ПУ и са стигнали до MIT.

За финал се сетих нещо което го казваше даскалката ми по ТОЕ в ТЕТ-а - важното е да сте здрави и грамотни, останалото е вятър в ушите - може и малко да съм го перефразирал ама смисъла е същия ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...