Jump to content
BulForum.com

Що е то кандидат-студентът?


Grimjaur

Добре подготвени ли са кандидат-студентите?  

219 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Имам си идеална престава какво е в ТУ все пак сестра ми сега завърши там!!Знам че е малко трудно но знам какво е и в ПУ и там по не ми допада!!Мога да видя зор в ТУ но аз съм упорит важното е само да ме вземат :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

btw в ПУ-то не се иска медицинско за записване,нали...?

доколкото знам се иска само удостоверение от психиатриите,че не се водим на отчет...да ме поправи някой,ако бъркам... :)

Link to comment
Share on other sites

btw в ПУ-то не се иска медицинско за записване,нали...?

доколкото знам се иска само удостоверение от психиатриите,че не се водим на отчет...да ме поправи някой,ако бъркам... :)

Не на отчет,а на учет (макар че незнам какво означава). Иначе за медицинско незнам дали се иска. В справочника на ПУ-то трябва да си пише. Ако си кандидатствал там би трябвало да го имаш.

Link to comment
Share on other sites

mi ne pishe nishto za medicinsko i zatova pitam...:)

inache veche sum priet,no shte chakam vtoro klasirane za po-dobra specialnost... :P

 

Edit:Приетите студенти представят при записването си следните документи:

 

­ диплома (оригинал);

 

­ удостоверение от районното психиатрично диспансерно заведение по постоянно местожителство на студента (че не се водят на отчет); ;)

Link to comment
Share on other sites

Верно ли трябва такова удостоверение ? Щото те и военните пишат, че на комисията трябва да си носиш един чувал документи ама не ти ги искат ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми и на мен ми казаха че искат в ПУ такова удостоверение и аз гледах като тряснат!! :wacko: Да наистина искат там такова нещо но си нямам на престава защо :)

 

Аз като се записвах оня ден в ТУ не ми искаха никви такива глупости :P

Link to comment
Share on other sites

Ми и на мен ми казаха че искат в ПУ такова удостоверение и аз гледах като тряснат!! :wacko: Да наистина искат там такова нещо но си нямам на престава защо :)

 

Аз като се записвах оня ден в ТУ не ми искаха никви такива глупости  :P

no medicinsko ne ti iskaha nali...?

Link to comment
Share on other sites

no medicinsko ne ti iskaha nali...?

 

Само си платих семестъра и си дадох оригинала на дипломата и това беше :) Сега си чакам второ класиране да се изместя в друга специалност и ако е евентуално първото ми желание си купувам студентска книжка попълвам си е и ми дават факултетен номер :)

Link to comment
Share on other sites

­ удостоверение от районното психиатрично диспансерно заведение по постоянно местожителство на студента (че не се водят на отчет); ;)

пише се "учет". Това че някой е направил правописна грешка, не значи че е вярно неговото. Като отидеш да ти подпечатат белжката ще видиш какво ти пише.
Ми и на мен ми казаха че искат в ПУ такова удостоверение и аз гледах като тряснат!! :wacko: Да наистина искат там такова нещо но си нямам на престава защо :)

 

Аз като се записвах оня ден в ТУ не ми искаха никви такива глупости  :P

Нали не искаш да те учи някой психично болен учител. Защото повечето специалности са учителски там. ;)
Link to comment
Share on other sites

Взимам си написаното назад, верно пише учет ;)

Значи трябват медицинско с печат от психодиспансера и две снимки. Аз си носех само една и ме върнаха

Link to comment
Share on other sites

ОТчет написаха ;) Значи трябват медицинско с печат от психодиспансера и две снимки. Аз си носех само една и ме върнаха

Медицинското от психиатрията трябва да си го взел от лудницата на "Руски", а там отзад ти лепат един печат на който пише:

 

"Областен диспансер за психични заболявания със стационар - Пловдив ЕООД

НЕ СЕ ВОДИ НА УЧЕТ" :P

Link to comment
Share on other sites

Айде, поредния тъп и зле потготвен кандидат-студент да се похвали с приемането си на първо класиране в първата от списъка ми специалност ^^

В интерес на истината не бях добре потготвен по моите критерии, но за щастие критериите на СУ и ПУ са били по-ниски :))

Link to comment
Share on other sites

Айде, поредния тъп и зле потготвен кандидат-студент да се похвали с приемането си на първо класиране в първата от списъка ми специалност ^^

В интерес на истината не бях добре потготвен по моите критерии, но за щастие критериите на СУ и ПУ са били по-ниски :))

 

 

Айде честито, двама сме :) Аз пък изобщо не бях подготвен, но изпита беше елементарен

Честито и на двамата. Мен ме приеха фармация в София но за тази специалност нямаше никаква конкуренция (както и за стоматология). Трябваше само минимален бал да имаш. В София обаче минималния бал за класиране е 28 от максимален 36 (за разлика от Пловдив, където беше 26).

Link to comment
Share on other sites

Ех.. кандидат-студенти ;) Направо ви се радвам като ви гледам. Пожелавам ви само да попаднете на готини колеги. Другото ще си дойде от самосебе си ;)

Link to comment
Share on other sites

E къде пък попаднахте на тея елемнтарни задачи ве хора?? :confused Браво на вас :D Явно тея в ПУ и СУ яко са закъсали за студенти щом са дали лесни задачи!! :)

 

В ТУ на изподраха като стари вестници и неслучайно има 50% двойки!!Щом мен с 3 и малко ме зеха от пъро класиране можете да си преставите какви бяха задачите!!Отврат :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Ми специално за ПУ изобщо не съм съгласен!!Там си бяха супер елементарни задачи и спокойно си изкарваш към 4.80 без зор или пък във ВСИ имам 5.05!!Докато в тва ТУ 3.20!!Несмятам че са били лесни изобщо!!И не мисля само аз така!!Един приятел на предварителния има 5.20 на другия едвам 4.30 върза!!Така че в ТУ никак не бяха лесни задачите :)

Link to comment
Share on other sites

А изкара ли 4.80 в ПУ, или само на теория ? :)

А ВСИ изобщо не го споменавай, там задачите, които дадоха ги има решени в учебниците :)

Link to comment
Share on other sites

Мой ред да се похваля за първо класиране първо желание в СУ - Компютърни науки :) На първи октомври ви напускам народе ...

Link to comment
Share on other sites

Мой ред да се похваля за първо класиране първо желание в СУ - Компютърни науки :) На първи октомври ви напускам народе ...

:cry ще ни е мъчно на всички... но гледайки какво са те приели мога само да те поздравя и да ти пожелая успех. не ни забравяй :) "Linux" форума ще опустее без тебе..

Link to comment
Share on other sites

:cry ще ни е мъчно на всички... но гледайки какво са те приели мога само да те поздравя и да ти пожелая успех. не ни забравяй  :) "Linux" форума ще опустее без тебе..

Поне веднъж месечно предполагам ще си идвам .. в началото може би и два пъти. Ама аз там ще си зимам нов комп и тоя тука ще го направя bnc. Все пак няма да е същото де :( Обещавам да не ви забравям :)

Link to comment
Share on other sites

Мой ред да се похваля за първо класиране първо желание в СУ - Компютърни науки :) На първи октомври ви напускам народе ...

Най-сетне реши къде ще ходиш. ;) Мога да ти пожелая само приятно изкарване и да не се налага да се замисляш за правотата в избора си. И весело прекарване на студентските нощи. :)
"Linux" форума ще опустее без тебе..

Аз смятам да го заместя. Само, че към октомври или ноември. Ще видите тогава, като почна да ви тормозя с глупавите си въпроси за какво ли не, дали ви се струва пуст или не. :D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...