Jump to content
BulForum.com

Що е то кандидат-студентът?


Grimjaur

Добре подготвени ли са кандидат-студентите?  

219 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

малко въпросче...

къде трябваше да се дават удостоверенията за военните, че си студент..говорим за Кичука... :unsure:

На ул. Райко Жинзифов.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply
политология

 

Mного гърч е тая политология. една колежка е втора специалност там.

 

Da vi se pohvalq ,4e i men me prieha :) 6te u4a pravo v Pu,dano da se zaseka s nqkogo ot foruma :D

 

P.S.Sorry,4e pi6a na kirilica,no ne sym u nas :(

 

Честито. Макар че програмата ти е 6 дена в седмицата от 7-19 плътно. (поне това видях като гледах програмата на Право-то миналата година. :)

Link to comment
Share on other sites

А как стои въпроса с прехвърлянето в друга специалност в същия факултет?

 

Трябва да се допиташ до инспекторката на факултета.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

и аз имам подобно питане...за програмата за Английска Филология в ПУ-то...предполагам, че трябва да ходя на място в новата сграда да проверя, но ми е малко далече и се чудех дали няма да я пуснат из нета... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

и аз имам подобно питане...за програмата за Английска Филология в ПУ-то...предполагам, че трябва да ходя на място в новата сграда да проверя, но ми е малко далече и се чудех дали няма да я пуснат из нета... :unsure:

 

Из интернет няма да я намериш, но не е нужно да ходиш до нова сграда. има я и в стара. лично аз си взех програмата (Английска Филология) миналата година като отидох на първи "учебен ден" и си записах само какво имам първи час на следващия ден. после като имаш път към нова сграда.. отиваш там в ксерокса и искаш програмата за АФ 1 курс и тя ти я ксерокопира и ти я дава за 5 стотинки. чиста работа. :) Ако си ентусиаст.. може да си я препишеш на листче, но надали.. :)

 

много колеги станахме тука :) за жалост съм обещал учебниците вече на farell :) Ще ти направя свръзка с някой от мойте колеги ако те интересува :)

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам програмите в интернет се поблукиват само за специалностите от Факултета по Математика и Информатика, защото единствено те си поддържат и ъпдейтват сайта редовно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Из интернет няма да я намериш, но не е нужно да ходиш до нова сграда. има я и в стара. лично аз си взех програмата (Английска Филология) миналата година като отидох на първи "учебен ден" и си записах само какво имам първи час на следващия ден. после като имаш път към нова сграда.. отиваш там в ксерокса и искаш програмата за АФ 1 курс и тя ти я ксерокопира и ти я дава за 5 стотинки. чиста работа. :) Ако си ентусиаст.. може да си я препишеш на листче, но надали.. :)

 

много колеги станахме тука :) за жалост съм обещал учебниците вече на farell :) Ще ти направя свръзка с някой от мойте колеги ако те интересува :)

като почнем годината, ако се наложи ще ти пиша да се разберем нещо... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi znae li kak e parvata godina politologiq v PU,za6toto imam nqkakva predstava kakvo 6te se y4i,ama ne znam ni6to za y4itelite :huh: i kolko dena v sedmicata se y4i.Ima li kolegi politolozi vav foryma :bgrin:

 

Учи се 5 дена почти плътно. Доста зор, но имам колежка в моя курс която е и втора специалност политология, а щом се справя, значи не е невъзможно.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе 5 дена плътно ? Аз си правя сметки до обед да ходя само, че съм на работа ;)

 

Nqkoi znae li kak e parvata godina politologiq v PU,za6toto imam nqkakva predstava kakvo 6te se y4i,ama ne znam ni6to za y4itelite :huh: i kolko dena v sedmicata se y4i.Ima li kolegi politolozi vav foryma :bgrin:

С тебе значи ще сме колеги, :)

Link to comment
Share on other sites

Стига бе 5 дена плътно ? Аз си правя сметки до обед да ходя само, че съм на работа ;)

 

Почти плътно. за работа няма да ти остане време, защото искат присъствие. Чух за един преподавател, че ако имаш работа те праща на поправителна направо. незнам защо.

Link to comment
Share on other sites

Е,значи ще ходя на поправка...няма как, трябва да се бачка. Ще видим от другата седмица, дано да грешиш. Аз за филологиите знам, че е голям айляк и си мислех, че и в тези е така. Ама пък то общо взето си е както си го направиш...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...