Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ооо ъпсурТД ... на 21ви си хващам оная работа под мишница и отивам на релакс в Бургас :lol:

 

Следващия път :) .. освен ако не е 7.03 , когато също ми се очертава едно пътуване ..

Link to comment
Share on other sites

Като гледам, май ще го отложим за следващата или по-следващата седмица

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ооо ъпсурТД ... на 21ви си хващам оная работа под мишница и отивам на релакс в Бургас :lol:

Бая ще да ти е дълга оная работа щом ще си я носиш под мишница... :lol:

А ти вместо да релаксираш в Бургас - иди на Калояново, където в събота и неделя ще има кръг от любителския шампионат на VW...вместо да защитаваш честта на голфа, ти си се юрнал да ходиш в Бургас...аааа...срамота! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Виж датите.

Ами тъй де...някои са си за очен доктор, ама не са ходили редовно на профилактични прегледи...а съдейки по часа на поста - може просто да им се е спяло, особено ако в предишните 2 дена не са го правили.

 

Btw,мерси за забележката, макар че обикновено това за датите и годините го правя най-често аз...ама к'во да се прави....ефектът на бумеранга...карай, тъкмо да обновим малко темата. ;)

 

П.П. А на Пазу когато и да му направиш забележка, все не е късно. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Без Psihara^^ няма да е същото, ама мисля че ще успеем групово да го навием.

 

Иначе една срещичка няма да е лошо да направим, ние сме ЗА

Link to comment
Share on other sites

И аз съм "за".

Link to comment
Share on other sites

Тук среща щеше да се организира или само така ми се струва... Аз предлагам другата събота ( 27-ми ). Събота е еднакво неудобен ден за всички, така че няма причина да се оплаквате :D.

Link to comment
Share on other sites

Тук среща щеше да се организира или само така ми се струва... Аз предлагам другата събота ( 27-ми ). Събота е еднакво неудобен ден за всички, така че няма причина да се оплаквате :D.

Май няма да стане тази събота...давайте да видим кой може да дойде другата-на 4ти ?

Link to comment
Share on other sites

Аз 99% от съботите отсъствам, така че едва ли ще стане. Ако направите някоя петъчна може и да се включа.

Link to comment
Share on other sites

А защо не в Неделя?

 

В понеделник контингента е на работа/училище. Петък е най-удобен, защото в събота има достатъчно време да се отпочине/реанимира и всеки може да си организира уикенда.

Link to comment
Share on other sites

Е добре де. Ние ще се бием ли на тая среща? :) Предполагам не си лягате в 8. Съвсем спокойно може да се приберем по къщите към 11 и сутринта да си работим.

 

Питам, защото искам да дойда, но в Петък не мога.

 

П.П. Няма вече училище. Юли месец е :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...