Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Щом няма да има, ето една моя снимка да не тъжите хахаха, това е преди да си взема сутрешното кафе и след леко тичане из квартала... около четири часа вечерта някъде.

(Не съм се бръснал явно.)

It is mе

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Щом няма да има, ето една моя снимка да не тъжите хахаха, това е преди да си взема сутрешното кафе и след леко тичане из квартала... около четири часа вечерта някъде.

(Не съм се бръснал явно.)

It is mе

:D

Ебати вампира...чак очите му червени като на върколак...трябваше да се снимаш и по-надолу, да видим имаш ли козина и косми по дланите...и копитца... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Спокойно, нямам такива аксесоари, пък и имам достатъчно "козина" на снимката, както виждаш сам.

Имам снимка излязъл от банята и там ясно се вижда.

Качил съм един гиф, може да се убедиш сам дали имам козина.

П.П. Както се вижда, излиза ми все повече козина с времето.

ЛИНК

:D

Link to comment
Share on other sites

П.П. Както се вижда, излиза ми все повече козина с времето.

Да, известно ми е...колкото повече наближава полунощ, толкова повече козина започва да ти изниква и очите да кръвясват...като на оная снимка в 4 през нощта... :laughing:

 

Ай' стига майтапи вече, ами кажете кога се очертава следващата среща...

Link to comment
Share on other sites

Имам си обожател май.

:love

Айде ще се срещнем в пожарната някой път, тамън ще "вечерям с вас" !

Хахахах

Link to comment
Share on other sites

Имам си обожател май.

:love

Айде ще се срещнем в пожарната някой път, тамън ще "вечерям с вас" !

Хахахах

Ти пък къде се слагаш...аз излизам само с красиви вампири, върколаци, таласъми, etc. и то само ако са от женски пол, така че не може да се класираш, сори. :P

Ти не схвана на къде бия, в този случай "сладкишче" означава десерт след ядене...

Да...доста праволинеен съм, а освен това и малко недовиждам..."сладкишчето" не го мяркам никъде преди този пост, тъй че не схващам нестандартната ти логика на изразяване. :ph34r:

 

А що се отнася до "вечерята с вас"...и с това не мож' ме уплаши - от доста години живея с една вампирка, дето ми смуче кръвчицата, тъй че отдавна съм развил имунитет....а и след като се пръкна сина ми...той пък що финанси ми е изсмукал досега...просто не е истина как успя да се пръкне такъв идеален вампир и той... :woot

Link to comment
Share on other sites

Ти не схвана на къде бия, в този случай "сладкишче" означава десерт след ядене, а не среща.

werewolf.gif - Това смайли трябва да го вкарат във форума според мен.

Link to comment
Share on other sites

Айде ще се срещнем в пожарната някой път, тамън ще "вечерям с вас" !

Хахахах

Имам толкова сребро по себе си, че ще ми стигне за десетина като теб :]

 

Апропо - хайде НАИСТИНА да се съберем скоро, м? 21-ви?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е все едно, защото може да съм там, а може и да ме няма, така че си решете на коя дата да се срещате... аз дали ще дойда е друг въпрос вече.

Сигурен ли си че е сребро, да не се окаже някаква смеска и само да се правиш на герой?

И кой е казал че среброто убива, аз само получавам обриви от носенето му.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Все в гъз... Ще дойда най-вероятно.

Link to comment
Share on other sites

Добре, до момента, доколкото разбирам немалко хора са съгласни на 21-ви. Недоволни? Още не са се обадили вечно незадоволените :D

Ако не - да говорим с Борето да пише 21-ви официална дата ;]

Link to comment
Share on other sites

Jozo и gal4enceto като членове на клуба "No money, no business", няма да присъстваме, за жалост :allien

Link to comment
Share on other sites

Всъщност лафа е "Няма пари-няма любов" ама айде няма да се заяждам :P

 

В тоя ред на мисли, аз е малко вероятно да се появя - не за друго ами щото трябва да бачкам пак денонощно тия дни...

Link to comment
Share on other sites

Чакаме да се отзоват Раптора, с кега на изобилието и кака ви Дарина ;) Нещо те ми се губят от полезрението, наред с Мидекс и Пиромана :confused:

Link to comment
Share on other sites

Половината хора с които исках да се срещна на живо няма да ги има, кой още няма да ходи... да не си правя труда аз.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...