Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Е добре де. Ние ще се бием ли на тая среща?

А защо не? Тъкмо ще разнообразим малко мероприятието...предлагам в първи рунд да "сбием" Пазу с Чистача и ако Пазу оцелее, във втория рунд да го пуснем на Лари. :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
А защо не? Тъкмо ще разнообразим малко мероприятието...предлагам в първи рунд да "сбием" Пазу с Чистача и ако Пазу оцелее, във втория рунд да го пуснем на Лари. :pirate

За бой не знам , ама мое направим една драг :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Неделя е неподходящо.Някой ако ще ляга в 11 другите могат да искат да фиркат до 5 6 ;) А следващият ден на работа не е хава.

Link to comment
Share on other sites

Ако е в петък евентуално може и да дойда. Няма да е обаче в 18:30. Ще пътувам и не се знае кога ще пристигна.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам Рахат тепе, яко бири и цаца на корем :Д.

Link to comment
Share on other sites

По кое време? Петък вечер?

 

Аз не бачкам, но пак не мога. Петък вечер ми е единствената заета вечер.

Link to comment
Share on other sites

+1 за Рахата. Последния път като бях в Пожарната беше бахти и депресията...

 

Депресия не ами селски Хоремаг по-скоро...

Link to comment
Share on other sites

Ами значи засега ще е на тепето...Няма ли да е добре някои модератор да промени първия пост с актуална информация за часа и мястото и евентуално списък на тези,които ще идват засега ?

Link to comment
Share on other sites

Няма да мога да дойда за уговорения час...Ако срещата все пак ще се състои някой може ли на ЛС да ми даде някакъв GSM номер в случай,че отидете другаде ?

Link to comment
Share on other sites

Утре ще има ли среща или не? Ако има ще помоля някой от присъстващите да ми звънне за да знам къде да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Рахата не е това което беше. Калпави намусени сервитьори, които ако са на кеф ще ти вземат поръчката... сурова цаца и твърди картофи... трагично.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като ако има среща ще се емна да се прибирам от Банкя искам да знам какво става и ще се проведе и такава. Вземете някакво решение, че да си организираме нещата. Мястото е хубаво да е на открито и няма да е зле да се направи резервация.

Link to comment
Share on other sites

За последно питам къде ще да е тази среща и въобще ще има ли такава, защото още съм в Банкя. Евентуално към 18 тръгвам, което значи, че най-рано към 21 мога да се включа.

Link to comment
Share on other sites

Аз също ще се появя към 6:30-7. Направо горе на Рахата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...