Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ами за Хъшовете остава тази събота така ли?

 

Иначе бачо Лаури броите ли го?Все пак той ме накара да изкопая темата? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бройте внимателно да не стават фалове. До сутринта да имам точна цифра. Сега говорих с Иво, резервирал съм покритата част в двора - поне 15 са уредени. Утре трябва да му дам точна финална цифра

Link to comment
Share on other sites

Момчета кой ще запазва места, щото ако може да се вярва на това пише, че има 30 места на закрито, което ще рече че ще запазим полвината заведение и не знам дали тва ще е възможно, щото ще хубаво да сме на една маса, да не се губи социалния контакт. :D Добре ще е ,това да се уточни днес. Ваньо да брой и да пише в тефтера!

Link to comment
Share on other sites

Така така. Значи кръчмата остава ХЪШОВЕ. Само че не се сещам каде е това нещо та ще ви помоля колеги съфорумници да ми/ни подскажете каде точно в старият град е това кръчме :D .

Мерси предварително на отзовалите се.

Link to comment
Share on other sites

Така така. Значи кръчмата остава ХЪШОВЕ. Само че не се сещам каде е това нещо та ще ви помоля колеги съфорумници да ми/ни подскажете каде точно в старият град е това кръчме :D .

Мерси предварително на отзовалите се.

"Панайот Волов" 8

Link to comment
Share on other sites

Нещо ви мързи да четете ли не знам....

 

АЗ запазвам местата, както е написано 2-3 поста назад. Също така е записано че дотук съм запазил 15-на и че тази сутрин трябваше да имам точна цифра, която собственикът очаква да му дам. Ако до обяд не получа такава цифра, т.е. някой трябва по телефона да ми я каже (Ванчо калпазанчо примерно), ще си потвърдя за 15 места и толкоз.

Link to comment
Share on other sites

След кратка справка с Ваньо и форума пребройх 17 човека, така че запази 18 места, за всеки случай ;)

 

 

 

Едит: Някой да доесе фотоапарат, щото моя нещо се прецака, все пак трябва да се документира :punk

Link to comment
Share on other sites

Може и аз да мина, да видя старите муцуни и да се запозная с новите. Обаче няма да се застоявам дълго - в неделя съм на бачкане.

Link to comment
Share on other sites

Запазени са 20 места за Хъшове, в 8 часа!!! Който ни върже - бан! :) :)

До тук са:

Аз, Чистачите (2), артилериста (2), раптор (2), ХЕЙТ (2), Питбул, Пиромански, Джозо, Лаури, [Мидекс + Дефтур + Аквила+1] (за малко), Ксеон и жужи не са потвърдили. Кръчмарска сметка е : 19 души. Дано още някой да се присъедини. :)

Link to comment
Share on other sites

Запазени са 20 места за Хъшове, в 8 часа!!! Който ни върже - бан! :) :)

До тук са:

Аз, Чистачите (2), артилериста (2), раптор (2), ХЕЙТ (2), Питбул, Пиромански, Джозо, Лаури, [Мидекс + Дефтур + Аквила+1] (за малко), Ксеон и жужи не са потвърдили. Кръчмарска сметка е : 19 души. Дано още някой да се присъедини. :)

 

 

Направо там ли ще се съберем / видим?

Link to comment
Share on other sites

Ейййй шшшшш пак сам си ме писал :starwars: . Ще дойда, като ми се обадят за китките ще се прибера да ги разтоваря и пак ще се върна, пък батко Виден нещо за продължение спомена... :blush:

 

ПП защо не се съберем пак на пощата като едно време?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...