Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аз ще намина. През деня ме чака смешно голямо количество работа, така че вечерта ще разпусна с едно кило ром и разни не-чак-дотам-нормални хора :)

Link to comment
Share on other sites

И аз искам да дойда. Айде, някоя дама няма ли да се престраши :)

 

Eли, ти вече си ни свикнала на простотиите така че няма от какво да те е страх да дойдеш сама ;) Иначе ако иска да дойде някоя съфорумка да заповяда :)

 

Аз ще дойда само че малко по-късно най-вероятно че имам малко работа :) Ще се обадя на Гудо манафа да го питам къде сте ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще дойда само че малко по-късно най-вероятно че имам малко работа :) Ще се обадя на Гудо манафа да го питам къде сте ;)

A нали знаеш какво ще ти стори после "Гудо манафа" :devil

Link to comment
Share on other sites

и аз смятам да намина да се видим но не мога да слезна сега до центъра така че ми кажете в кое заведение ще се събираме да доида там направо :)

Link to comment
Share on other sites

Събрахме се! Срещата се получи пИрфякна :D като равносметката е следната

 

-излъгали се да дойдат:

 

jozo

dark_wonderer

VMS

abacab

E.T.

Psihara^^

George_131

PSYCHOSIS

_smirnoff_

laury75

Aquila + момата му

LifeFeel

pyroman

и двама знайни и незнайни ;)

 

-изпуснали мероприятието : 12364 до този момент спред брояча на форума за регнати хайвани ;)

Link to comment
Share on other sites

@Gudo, бая голям запой ще да е бил, щом чак сега пишеш, а и си първият. :bgrin:

Аз за съжаление нямаше как да дойда, защото вечерта имах ангажимент, уговорен още преди няколко дена. ;)

А иначе какво стана с jozo...получи ли си обещаното от тебе? :devil Говоря за това:

 

gudowk7.jpg

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

хубаво беше :) Не се запознах с тези, които не познавах, ама нищо, другич път ще се оправи това недоразумение от моя страна :)

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

хубаво беше :) Не се запознах с тези, които не познавах, ама нищо, другич път ще се оправи това недоразумение от моя страна :)

 

 

Ем и аз така бях. Имаше твърде много познати и се намърдах до тях :) ама другия път вече може стане още по-зарибявка. дека ми е бил акъла да не идвам преди незнам :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...