Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

E значи и ние с жената сме там.

Така или иначе и двамата ползваме форума и си пишем с вас колеги.

Ще ни бъде приятно да се запознаем.

 

Може да добавите още двама в списъка. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Щом батко @HATE ще е там, Ваньо е ясен, ще има нови хора, следователно няма как да мине без двамата братя. Надявам се още хора да се включат към забавата.

Link to comment
Share on other sites

@netrootbg спокойно...ще те почетем с една наздравица!

Ехеее...че и братята щом идват..ще се съберем.Очаквам още ощееее...къде сте бре съфорумцииии :)

@artilerist епа доведи и жената...ама да знаеш...предупреден си! :laughing: В смисъл Ваньо спомена че се искат "смели девойки" за да ни изтърпят. :lol:

Link to comment
Share on other sites

@artilerist епа доведи и жената...ама да знаеш...предупреден си! :laughing: В смисъл Ваньо спомена че се искат "смели девойки" за да ни изтърпят. :lol:

@artilerist...и да знаеш....те изобщо не са такива каквито изглеждат....ама изобщо....не се лъжи от простотиите, на които ще станеш свидетел.....в живота изобщо не са такива.......много по-зле са! :bgrin:

 

Шегувам се, разбира се....нищо кой знае какво извън общоприетите стандарти не правят...просто от време на време се веселят малко повече. :rolleyes: ....е...понякога клоунът пред Макдоналдс го отнася, но това е друга тема... :devil

Link to comment
Share on other sites

@netrootbg спокойно...ще те почетем с една наздравица!

Ехеее...че и братята щом идват..ще се съберем.Очаквам още ощееее...къде сте бре съфорумцииии :)

@artilerist епа доведи и жената...ама да знаеш...предупреден си! :laughing: В смисъл Ваньо спомена че се искат "смели девойки" за да ни изтърпят. :lol:

 

 

@artilerist...и да знаеш....те изобщо не са такива каквито изглеждат....ама изобщо....не се лъжи от простотиите, на които ще станеш свидетел.....в живота изобщо не са такива.......много по-зле са! :bgrin:

 

Шегувам се, разбира се....нищо кой знае какво извън общоприетите стандарти не правят...просто от време на време се веселят малко повече. :rolleyes: ....е...понякога клоунът пред Макдоналдс го отнася, но това е друга тема... :devil

 

 

Ах не ни стряскаите бе хора :lol: . Били сме свидетели на какви ли не ситуации, дори такива които можеби не са ви хрумвали но това също е друг вапрос. И нас ни удря тока понякога, и със сигурност няма да останем разочаровани от преживяното пък както и да сме изкарали.

А знаели се може и ние да ви шокираме с някоя история или пък простотия.(но ако е простотия ще е в границите на нормалното.)

 

Та Midex тогава ще имам възможност да ти направя обиколка с мъртвецът ми :lol: :lol: :lol: като на сафари както бях обещал когато tango ме помоли.

Е надявам се да се видим в съботният ден или вечер.

Link to comment
Share on other sites

....е...понякога клоунът пред Макдоналдс го отнася, но това е друга тема... :devil

Аххх спомени спомени...при това все приятни :)

Link to comment
Share on other sites

Имам желание да дойда , но ще видим времето какво ще каже.

Ще поживеем и ще видим ... :ghost

 

Ти имай късмета аз да съм там и теб да те няма! Само посмей! :devil

Link to comment
Share on other sites

Ти имай късмета аз да съм там и теб да те няма! Само посмей! :devil
Е щом шефа ще идва, значи и аз ще се отчета, макар и за малко.

 

ПП и последно къде ще се събираме?

Link to comment
Share on other sites

Аз, Раптор + жена му (под въпрос и двамата), 2ма братя, Аквила (Ифчо), Хейт + жена, Артилериста + жена, (дееба тия жени начи!!!) Питбул (ша му се молим!), Йозо, Ксеон (под въпрос)... Някой изпускам ли?

Та... Кръчма - Пилето? Намира се в Кършияка, на ул. Васил Левски, срещу "Златната рибка"... Слушам Ви!

Link to comment
Share on other sites

Претенции за кръчма аз нямам! :)

 

Едит: Ваньо не се ядосвай на жените..доведи твойта да я видим. :D

Link to comment
Share on other sites

Претенции за кръчма аз нямам! :)

 

Едит: Ваньо не се ядосвай на жените..доведи твойта да я видим. :D

 

 

Така така и те са хора. И те имат нужда от такива мероприятия. :D :lol: :D

Иначе времето и кръчмата на мен лично ми допадат.

Link to comment
Share on other sites

В момента нервите са ми в тавана, но ми е много странно защо , ако някой каже " Сега тръгвамее"

скачам както съм по чехли.

Незнам дали от алкохола ще мрем ,но от нерви 4356458943965%

 

Няма какво да ми се молите "За ферментирал компот, винаги на ход"

Като казах времето ще покаже имах предвид дано съм в града, да не съм се напил и да не мога да стана :lol:

Те такива работи.

 

За сега чета около 13 човека , ако питате мен бройката е супер :P , може и повече или по-малко да сме ,нооо ще казваме че сме 13 , защото всеки знае Дръжжжкааата дръжкаата на Пилето кълкатаааа :laughing:

 

ПП><? Егати спама където направих , но какво да се прави НЕРВНИ ПРЪСТИИИИИ

не е истина едно момиче , едно момче , една жена , един мъж , един тЪЪЪЪЪп народ как може да те изнерви :( но това май не е за тази тема , сори :zzz

Айде досвиданя момковЦи и Дами

 

ЕДИТ:::: Дам да допълня, искам от Иво една сочна салатка от насекомоядни растения :P , и също така 2 за мен ако може за вкъщи след това.

Link to comment
Share on other sites

Иванчо, що си ме писал сингъл?

 

Щото и той ще е сингъл :devil

 

Иначе нека се вникне по-сериозно в аспект къде ще да е събирането, Ванчо гледа да му е близо до дома хахахахах. Да ма прощава, ама това не е определящо в случая :bgrin:

 

 

.....Отделно е ясно къде част от групата ще довърши събирането....

Link to comment
Share on other sites

.....Отделно е ясно къде част от групата ще довърши събирането....

 

Братлеее , плашиш ме :lol:

ами ако е това което си мисля и ти това си мислиш , а вярвам и няколко други човека и те си го мислят какво ти си мислиш , може би мислим за едно и също нещо :P

Иначе ако си мислим за това което ти си мислиш , "Авери" до Кап. Райчо може да се яви добро попадение.

Скоро не съм обикалял по кръчмите и незнам къде какво има де .

Link to comment
Share on other sites

Аз също имам вариант за задушевна разпивка - Хъшове в Стария град. Мои хора са , можем да се уединим групата и да беседваме - Стояне нямаш право на отсъствие

Link to comment
Share on other sites

Аз също имам вариант за задушевна разпивка - Хъшове в Стария град. Мои хора са , можем да се уединим групата и да беседваме - Стояне нямаш право на отсъствие

Dam, niama, a az 6te doida sas Stoian, stava li? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Dam, niama, a az 6te doida sas Stoian, stava li? :rolleyes:

Щом е със Стоян...винаги става....и да е без Стоян - пак винаги става. :laughing:

А ако сте в Хъшовете сигурно и аз ще намина да ви видя...или поне да върна кабела на Виден (който за съжаление не пасна заради различната букса). ;)

Link to comment
Share on other sites

Щом е със Стоян...винаги става....и да е без Стоян - пак винаги става. :laughing:

А ако сте в Хъшовете сигурно и аз ще намина да ви видя...или поне да върна кабела на Виден (който за съжаление не пасна заради различната букса). ;)

 

 

Ти вземи мини поне за малко. Да видя поне един познат фейс,че иначе никого друг не познавам и не съм виждал. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...