Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Аз също няма да мога да дойда и този път.Следващия път се надявам да успея :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
ае да ми направиш 1 услуга... Да махнеш онуй "ако не дойда". И нали твоя фотоапарат няма да е пак онази Нокиа дето я разпродадоха на части :)

емиии незнам, апарата няма да е нокиата, но за идването ще видим, ако успея ще се довлека :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам... безкрайно сме разочаровани. И тъй като нямаше никакви девойки (представяш ли си, майна) ... бяхме принудени да натурализираме Гудо и една закачалка за дрехи :D

Link to comment
Share on other sites

afx Как да нямаше девойка даже Психара се снимаше с нея... Ама утре снимки :) Иначе поне организатора ли да беше дошъл ?!

Link to comment
Share on other sites

Мдам... безкрайно сме разочаровани. И тъй като нямаше никакви девойки (представяш ли си, майна) ... бяхме принудени да натурализираме Гудо и една закачалка за дрехи :D

Нидей гъвари тъй шот твоито дупи миришиши на масътъ кът потен язовец. Инак срещата мязаши само дет момъта ни дойде а аз съм флюбен у дибелото дивойче с космити :love

Link to comment
Share on other sites

ми аз малко не дойдох :blink:

 

Ти губиш... Може да бяхме малко... Ама се наядохме... (даже и готвача видяхме)

 

Edit: Lord_Gudo заради тебе си смених аватара. Я кажи сега тва достатъчно космато ли е или може да се иска още ?

Link to comment
Share on other sites

ми аз малко не дойдох :blink:

"ми аз съм малко бременна" :P :D е нищо де.. следващият път :bgrin:

 

Ама се наядохме... (даже и готвача видяхме)

Абре не знам дали беше готвача ама като видиш как изнасят някой с носилка от ресторант... и ти се отваря апетита изведнъж :P

Link to comment
Share on other sites

Искам снимки :)

Ми аз в 6.20 станах от кафенце точно и се чудих дали да идвам ама срещнах едни познати и така..другия път мейби?:)

Link to comment
Share on other sites

Абре не знам дали беше готвача ама като видиш как изнасят някой с носилка от ресторант... и ти се отваря апетита изведнъж :P

Аре стига бе :excl: Кой от вас го направи :P

Link to comment
Share on other sites

Искам снимки :)

Ами аз поисках да ги снимам ама не ми дадоха, понеже не били хубави и нямало девойки да им разкрасят интериора... :P ....а и го предложих точно в момента, когато Psihara^^ гушкаше една закачалка... :wub: :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Топло е ! 30 и 1 са почивни дни ! Във въздуха витае духа на студената бира ! Точното време за една среща,по възможност на открит ресторант.Какво ще кажете ? Навитаци или убитаци :D

Link to comment
Share on other sites

Рахат тепе зове? :)

 

зове,зове ама преди седмица беше стройтелна площадка там :(

някой ако има по-пресни наблюдения да сподели

Link to comment
Share on other sites

Ако е 30-ти или 1-ви идвам :) за другите дни най-вероятно съм по горите :)

 

И аз така :) Ако е понеделник бих наминал да видя какво се твори по тези сбирки :) Така и така с Гудо не сме се виждали от лан партито насам :)

 

П.С. w00x, намали си с 2-3 реда подписа, че да ти е мирна главата :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...