Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

(ти пък кога си ни организирал?!?!?)

Предлагам след 2 седмици (както си е по принцип :) )...

А ако са саберем достатъчно народ за утре идеалка..

Та... 12ти август как ви звучи?

Link to comment
Share on other sites

Хмм... утре няма да мога, но много се надявам на 12ти(ако има среща) да успея да дойда! След последния месец имам огромно желание да пийна биричка с готина компания. :)

Link to comment
Share on other sites

Та... 12ти август как ви звучи?

 

Ами.. добре звучи. :)

 

Edit: Ба'ти майтапа това ми е 500-ия пост, с който отварям страница 166 в темата! Има ли нумеролог във форума? :P

Link to comment
Share on other sites

Значи е възможно да е без мен (ако на някой му пука все пак) тъй като на 11-ти има концерт на Fear Factory :) и не е ясно още ;)

Link to comment
Share on other sites

дано повече от старите кучета на форума да се саберем да се видим.Пийнем по някоя бира и направим по някоя простотия. Все пак с Психо много добре се спогаждаме и ако дойде няма да има скучаещи :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Вадя тази тема от прахта и ъгъла на форума за да може с общи усилия да и дадем нов живот :P Мислех си след като се завърна wrzru да се направи една среща аз на досегашните не съм бил но предполагам , че ако се организира една следваща и ако имам възможност бих дошъл с голямо удоволствие . Ако има още оптимисти и ентусиасти нека да пишат .

Link to comment
Share on other sites

Викам щот барем някой ме чуе тъз събота 27.01.2007г. да направим една среща на форума то от последната е минало половин година поне па и за тъз година не сме напраили сифтето така че ... ВРЕМЕ МУ Е !

Ако има мераклий да пишат всеки мое да дойде !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...