Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Или резервация. Жалко, че Рахата не работи.

Тогава ето някои предложения:

 

1. Happy - ул. "Патриарх Евтимий" 13 тел. 625-191

- ул. "Васил Левски" 2 тел. 943-913

Кухня:Европейска ; Капацитет:160/100 ; Музика:dance,pop.

 

2. Hemingway - ул. "Гурко" 10 тел. 267-350

Кухня:Сръбска,морски дарове ; Капацитет:120 ; Музика:Live piano&sax,acoustic.

 

3. Central Park - Градска градина тел. 630-959

- Младежки хълм тел. 643-693

Кухня:Интернационална ; Капацитет:100/120 ; Музика:Evergreen,pop.

 

4. Рио - ул. "Спартак" 10 тел. 696-178

Кухня:Българска ; Капацитет:165 ; Музика:Evergreen

 

Избирайте (гласуване) или предлагайте :excl:

 

 

edit: Преписа е от "The Plovdiv Guide" за 2006 така че може да има някои несъответствия на телефоните ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Тогава ето някои предложения:

 

1. Happy - ул. "Патриарх Евтимий" 13 тел. 625-191

- ул. "Васил Левски" 2 тел. 943-913

Кухня:Европейска ; Капацитет:160/100 ; Музика:dance,pop.

 

2. Hemingway - ул. "Гурко" 10 тел. 267-350

Кухня:Сръбска,морски дарове ; Капацитет:120 ; Музика:Live piano&sax,acoustic.

 

3. Central Park - Градска градина тел. 630-959

- Младежки хълм тел. 643-693

Кухня:Интернационална ; Капацитет:100/120 ; Музика:Evergreen,pop.

 

4. Рио - ул. "Спартак" 10 тел. 696-178

Кухня:Българска ; Капацитет:165 ; Музика:Evergreen

 

Избирайте (гласуване) или предлагайте :excl:

edit: Преписа е от "The Plovdiv Guide" за 2006 така че може да има някои несъответствия на телефоните ! ! !

И кой ще плаща сметката ;)

 

 

Само аз ли си мисля или всички са съгласни с мен, че ни трябва кръчма... :)

@Иво-акулата Сигурен ли си?

Последно като минах беше така изорано, че едвали може да са га възтановили за седмица две.

Кръчма ни трябва. В Пожарната на втория етаж може да пренаредят масите, но трябва да се запазят или ако е хубаво времето отвън.

Link to comment
Share on other sites

шшш пичове. тая идея с кръчмата е яка :)

 

е.. няма да мога да огрея целия периметър ама .. забавното ъгълче поне ще е в моята част от масата :> (тва беше за улеснение на мацките къде точно да седнат :D могат да бъдат спокойни обещавам им че пак ще са на сухо същата вечер :D все пак ... хората които не са зарибени по форумите чак толкова или даже изобщо не - не биха си правили труда да отидат на форум среща.. тъй чее ..оставаме ние nerd-овете които се занимават не със.. сексапилни мъжки професии със .. привкус на Максимус ... де да знам.. тва ми дойде на акъла :-D

 

в смисъл че жените тряаа ги знаят тия особености - не че не харесваме жени :) просто нашите просфесии са свързани общо взето с науката или със изкуството. - примерно аз тука .. се опитвам да сътворя разни изпаткали електронни музички... от друга страна пък - сме много готини така че идвайте :)

 

а и щях да забравя :-D тряаа се направи резервация нали щото може да сме много маймуни ама айде да ви помоля тоя път всеки да казва че ще идва ако наистина ще идва - за да можем да преброим нали хората :) пък иии.. да не си съсздаваме трука напразни надежди за.. добро прекарване и разговори със нови хора :)

 

Все пак предпочитам да съм навън :)

 

както и искам (ако си забравя поръчката до тогава) да ме подсетите - биричка за предпочитане шуменско, ако няма - може Бекс, или пък.. каменница екстра в краен случай. пържени картофки със сиренце - шефа плаща за сиренето си :) иии... основното - панирано топено сирецне със гарнитура от хрупкави пролетни зеленчуци.

 

та такам :) дано georgik се върне скоро че ми липсва и че искам да ми предаде малко уроци по бас :) пък аз.. мооже и да му разясня кама сутра .. най вече ония точки дето са със курсив шрифт и със звездичка - за повишена трудност :D

 

друго друго.. ами дано си взема изпита дето ми е след малко резултатите.. и тва е :) лека и доходна :>

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах, Хемингуей, Хепи...те от китайския бяха на косъм да ни изгонят, камо ли в тези снобски ресторантчета.

Както каза бат Псих, кръчмообразно място е най-добре. Даже още отсега го виждам - Пожарната. Има си маси на открито, сигурно ще могат да се посъберат за по-близки контакти ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще ходя в пожарната.Ако искате мога да огледам какво е положението на терасата,да направя 1-2 снимки да се види за какво става реч (за тези които незнаят) и да се прецени дали ще успеем да се съберем всички.Ако не на терасата може да е горе в механата на 2-рия етаж.

 

Edit: PSYCHOSIS е прав..няма да ни изтраят и 5 минути в гореизброените заведения...

Link to comment
Share on other sites

Мене ако питате Рио-то на двора е добра идея. Хем има много място, хем хич не е няква снобарска кръчмичка. Другото дето се сещам е "Старите Българи" до складовете на Брезовско шосе. Там е доста голямо. Хем след като се напия жив-умрял ще мога да допълзя до Тазманиеца :) Последното беше шегичка :) Ама не е лоща идея утре някой да направи резервация. Щото са почивни дни и хората пият, не се мотат :)

Link to comment
Share on other sites

Пожарната

Ето още кръчмлета из града (забележете,че звездичките означават "* Цена на обилна вечеря за двама").

Иначе аз съм бил и в Хепи и в Сентрала и в двете не е мноо скъпо и готвят много добре,НО (защото както ви е писнало винаги има едно "но") май сте прави за "диващината" която ще витае около масите (евентуално ако все още има такива след нас :P ) така че май е най-добре на открито и затънтено.

 

ПС А може би към средата на май месец като отворят аквапарковете (да истина е просто се очакват таз година адски жеги) може да си направим и пуул-парти :love

Link to comment
Share on other sites

То хубаво предлагате пожарната ама всички ли които ще идват имат 18 щото там понякога се заяждат кой имал кой не........

Link to comment
Share on other sites

То хубаво предлагате пожарната ама всички ли които ще идват имат 18 щото там понякога се заяждат кой имал кой не........

Вие като батьовци ще кажете,че сме с вас :D

 

edit: Нещо множко ще ми станат постовете за днес !

Айде да се решава вече с гласуване къде ще се ходи,че както вика Килъра почивни дни са и хората не се мотат,а пият ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, щом Афекс ще идва и аз ще се появя поне за малко. :wub:

 

А това ми се струва най-доброто предложение до момента:

 

4. Рио - ул. "Спартак" 10 тел. 696-178

Кухня:Българска ; Капацитет:165 ; Музика:Evergreen

Link to comment
Share on other sites

Чак 100 човека няма да сме, ама едно 30тина може и да се съберем, и все пак мисля, че идеята е да се съберем на една маса (доколкото е физически възможно) или поне на няколко близки една до друга. Варианта със заведение на открито ми се вижда доста по-добър.

Link to comment
Share on other sites

.. забавното ъгълче поне ще е в моята част от масата :> (тва беше за улеснение на мацките къде точно да седнат :D ...

 

Именно в другия край на масата :D

 

Може да мина да ви видя мутрите и муцуните.

Link to comment
Share on other sites

Гражданския клуб наистина е добро, преди правехме там срещите на съюза от империата...не е малко пък и има маси на открито, другия вариант е руски трактир(близо е до сточна гара, но трябва да се резервира предварително). Аз сигурно ще дойда и накатак зик също

Link to comment
Share on other sites

Гражданския клуб наистина е добро, преди правехме там срещите на съюза от империата...не е малко пък и има маси на открито, другия вариант е руски трактир(близо е до сточна гара, но трябва да се резервира предварително). Аз сигурно ще дойда и накатак зик също

За тая дупка забрави ! Там е пълен та*ак повервай ! Иначе за Рио-то, Старите Българи и Конюшните съм съгласен. По възможност да не сме в некви заведения в Тракия Смиренески или Кичука.

Link to comment
Share on other sites

СТАРИТЕ БЪЛГАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

То ние доста често там се събираме, даже Киллъра веднъж го запали заведението, за да не плаща. Дано тази вечер не направи същото, че пак има админо/модова вечеринка там.

Та аз за Старите Българи съм си много съгласен - хем близко, хем доста доволно готвят ;)

Link to comment
Share on other sites

Тромпета не го препоръчвам - готвят гадно. Вярвайте ми аз съм експерт по.. панираното топено сирене и шкембе чорбата :)

Link to comment
Share on other sites

СТАРИТЕ БЪЛГАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

 

Старите българи е много добро заведение, храната е добра, обстановката също. Колкото пъти съм бил там, винаги съм остнал доволен. Не знам дали ще мога да дойда този път, но ще се постарая. Ваньо ще го опсъдим в Skype, ако влезеш. :)

 

Бтв не мислите ли,че ще е малко студенко към 22:00ч. на открито :huh:

 

Виж за тва не се бяхме замисляли, D-Devil666Hell е прав в 22:00 ще бъде към 8-10 градуса. И доста хора ще започната да тракат със зъби.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...