Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ето доминиращите предложенията досега:

Рио - 5 човека

Старите Българи - 5 човека

Пожарната - 3 човека

 

Бтв не мислите ли,че ще е малко студенко към 22:00ч. на открито :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

дам.. тряаа сме на топличко при всички случай. на мен общо взето ми е все тая стига да е някое .. нормално ресторантче :)

Link to comment
Share on other sites

ЕЕее аз тогава съм на купон за рожден ден...кога успяхте да я определите тая дата, аз докато се огледам и вече сте решили :cry Пр прекарване, очакваме снимки ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъмм хора до утре вечерта решавайте где ще се ходи та да се резервира навреме.Утре заминавам на вила до неделя вечерта и като се върна очаквам вече всичко да е решено и направено.Организация организацияяя ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето го и мойто предложение:

Всички, които ще идват да ми пратят ПМ с мястото, което искат да посетят и % сигурност, които ще дойдат, че темата ще почни да се спами. Утре сутринта обявявам резултати и отивам да запазвам места... (Ако не мога ще напиша тук и ще помоля, някой друг...)

Link to comment
Share on other sites

Предложението се приема. Имаш ПМ:

 

Name: ...

Place: ...

Percent: ...

 

:)

 

P.S. преди малко видях словосъчетанието "админо-модова вечер"... тука е момента да кажа че това звучи супер снобарски и мисля че е крайно време повечко модове да се появят на срещата :)

Link to comment
Share on other sites

Намирисва ми на чатърска коч среща... :D

Нека нека веднъж бях малко бяхме ама беше супер весело . Като се реши къде ще е нека се напише в първия пост място и час аз незнам дали ще съм в града .

Link to comment
Share on other sites

Предложението се приема. Имаш ПМ:

 

Name: ...

Place: ...

Percent: ...

 

:)

 

P.S. преди малко видях словосъчетанието "админо-модова вечер"... тука е момента да кажа че това звучи супер снобарски и мисля че е крайно време повечко модове да се появят на срещата :)

 

Ще се появи част от нас ама уточнете къде ще се ходи да може примерно аз да дойда направо във въпросната кръчма, щото няма начин да се появя 18:00 на пощата. И двете кръчми дето говорим за тях са идеални за случая така че просто го решете в коя от двете и туй то. И после пишете коя е :)

Link to comment
Share on other sites

Нека нека веднъж бях малко бяхме ама беше супер весело . Като се реши къде ще е нека се напише в първия пост място и час аз незнам дали ще съм в града .

 

Аз знам , че ще си в града и ще дойдеш ;) Тъй като миналия път на прецака...

Link to comment
Share on other sites

Тъй като току що видях поста на Психара^^ и съм убеден, че и други желаещи да дойдат също не са го видели, ъпвам темата, за да може повече хора да му пратят ЛС със заявка за идване. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като току що видях поста на Психара^^ и съм убеден, че и други желаещи да дойдат също не са го видели, ъпвам темата, за да може повече хора да му пратят ЛС със заявка за идване. ;)

Добре че темата не е в Buy/Sell, че лошо ;)

Толкова се канехме да се видим - най-накрая ще го направим и с теб.

Link to comment
Share on other sites

До момента са ми писали само 12 души... И знам за още 2ма...

Аз НЯМА да мога да ида да запазя места! :(

В 18:30 тази вечер ще се постарая да кажа финална бройка и ще ПОМОЛЯ някой да иди да свърши тази работа вместо мен. Старите Българи води убедително...

Link to comment
Share on other sites

Старите Българи

 

адрес: гр.Пловдив, булевард Брезовско шосе номер 126

телефон: 032/968 096

работно време: 16:30-02:00

Link to comment
Share on other sites

То хубаво в Старите Българи, но...

Сбирка под часовника на Пощата , а после на булевард Брезовско шосе номер 126 ... не виждам смисъл.

 

По - добре да се събираме пред Панаира, или на малкото колело на Панаира.

 

Бройте и мен.

Link to comment
Share on other sites

Добре че темата не е в Buy/Sell, че лошо ;)

Толкова се канехме да се видим - най-накрая ще го направим и с теб.

Приемам срещата с теб само при условие, че ми сложиш поне 20%, че явно съм много примерен и отдавна никой не ме е "уважавал". :devil

А иначе за инфо на незапознатите - въпросното място се намира тук.

Link to comment
Share on other sites

Хайде уточнете сборния пункт, щото кръчмата е на майната си от пощата.

Link to comment
Share on other sites

Ето ви предложение за срещата: спирката от страната на Панаира в 19:00

 

Тъкмо тези от нас които не го знаят ще го намерят.

 

Остава сега да видим точната бройка хора....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...