Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Шефе, седи мирен, на теб да ти е мирна пък главата... Знаеш, че не става така...поне трябва да си схванал вече. Вдигни си малко летвата, казах ти го 100 пъти...не си чааааак толкова зле пък...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
И аз така :) Ако е понеделник бих наминал да видя какво се твори по тези сбирки :) Така и така с Гудо не сме се виждали от лан партито насам :)

 

П.С. w00x, намали си с 2-3 реда подписа, че да ти е мирна главата :)

 

Roger that. Дано има възможност за намаляване на редовете.

Link to comment
Share on other sites

И аз така :) Ако е понеделник бих наминал да видя какво се твори по тези сбирки :) Така и така с Гудо не сме се виждали от лан партито насам :)

 

П.С. w00x, намали си с 2-3 реда подписа, че да ти е мирна главата :)

В понеделник все още ще бъда в България ;).

Ако мога да намина ще е за малко. Макар че с теб ще сме се видяли още преди това :P.

Link to comment
Share on other sites

Yeah Baby,Fuck Yeah!!!

Вчера си мислех колко много ми липсвате маймуни такива :) Идааа идааа! :)))

Link to comment
Share on other sites

Шефе, седи мирен, на теб да ти е мирна пък главата...

Joke :P Ти пък кво ми се вързваш. Радвам се че поне се грижиш за самочувствието ми :P

 

Yeah Baby,Fuck Yeah!!! Вчера си мислех колко много ми липсвате маймуни такива :) Идааа идааа! :)))

Гледай само да не си тръгнеш както миналия път - no girlfriends / boyfriends allowed :devil

Link to comment
Share on other sites

no girlfriends / boyfriends allowed :devil

Ако си М тогава boyfriend-а е задължителен. Only Homosexual relations allowed !

Ако пък сте папагали трябва да сте с чалма или фес !

А относно момата къде ще я водим ... по-добре да не знае изненада ще е ;)

Ако няма мома си заплювам Афекс или Психара за хомосексуално приключение вечерта като ще се изисква от тях само да лежат по корем :devil

Изисква се 2-3 дена преди мероприятието да не полагате хигиенни грижи за себе си за да бъдете по-автентични !

Link to comment
Share on other sites

Изисква се 2-3 дена преди мероприятието да не полагате хигиенни грижи за себе си за да бъдете по-автентични !

Ех.. ако знаех по-рано за атрактивното ти предложение, нямаше да се къпя този месец :love

Link to comment
Share on other sites

Като решите кога и къде ще е срещата ще направим анонс на първа страница. Даже може да е добра идея да се направи нова тема като тази се затвори за да може ако пуснем линк към темата хората се оправят по-лесно вместо да четат много страници от старата тема.

Link to comment
Share on other sites

Joke :P Ти пък кво ми се вързваш. Радвам се че поне се грижиш за самочувствието ми :P

 

Абе аз си знам, какво ти се връзвам...пък и ти знаеш. Иначе ако не аз, то се е видяло, че няма кой да се погрижи за твоето самочувствие... Като се е отворило дума, правете срещи, загрявайте, че да сте готови...скоро батьо ви се прибира...

Link to comment
Share on other sites

@Dreamer Решено е...

ПОНЕДЕЛНИК 30.04.2007 г. в 18:30 часа ПОД часовника на пощата. От там към Рахат тепе (заведението) или (ако е затворено) Конюшните!

Kойто не е съгласен да казва и да предлага..

Link to comment
Share on other sites

И аз ще намина...ама да знаете, че ще ви броя този път и ще сравня бройката с тази на 'канещите' се в темата....щото за 5 човека (мога да им изброя имената) знам със сигурност, че ще са там....ама за останалите дето само се канят "...може и аз да дойда да ви видя..."....много са ми ясни как все нещо им изниква "в последния момент". ;)

 

П.П. И хайде междувременно някой да даде информация к'во става с Рахата - работи ли или се ремонтира.

Link to comment
Share on other sites

Като решите кога и къде ще е срещата ще направим анонс на първа страница. Даже може да е добра идея да се направи нова тема като тази се затвори за да може ако пуснем линк към темата хората се оправят по-лесно вместо да четат много страници от старата тема.

Точно за това ето ги досега писалите че ще дойдат (или наминат):

Аз :P

Psihara^^

jozo

Lord Gudo

KILLERINCHO

netrootbg

JDFU

HATE

Stasio

po_taka

Midex

 

Ако съм пропуснал някой то това е защото не е казал ясно,че ще идва :P

 

edit: Подредени ин ордър ъф апирънс.

Link to comment
Share on other sites

В зависимост от това дали моите майстори ще работят (че малко съм в ремонт "скромен"), ще видя дали и аз мога да се вредя, но най-вероятно ще се появя направо на софрата ;), че бая народ ще ходи, дето искам да ги видя. Ще поддържам контакт с Киллъра, за да разбера къде сте.

Link to comment
Share on other sites

Щом ще има и други представители на нежния пол и аз ще взема да дойда. :lol:

Добре, че не визираш мен ами милейди juji ;)

Май бая народ ще се съберем, организаторите трябва да мислят за голямо заведение.

Link to comment
Share on other sites

Май бая народ ще се съберем, организаторите трябва да мислят за голямо заведение.
Или резервация. Жалко, че Рахата не работи.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...