Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

На този дето ще резервира, дайте да му дадем някой лев бе? ;) Аз лично утре по обяд или малко след това бих могъл да излезна някъде по центъра да си "внеса лептата". :)

Link to comment
Share on other sites

Работата ясна резервация няма има ша стане селска мелачка :D Като има организатори те да се заемат с резервацията ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако ще резервирате бройте и мен плюс още 1 място за earache. Също така няма да е зле някой да каже къде точно се намира тоя ресторант :)

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Ся видях че има дадени телефони и работно време обаче идеята ми е някой има ли си на идея кога може да се иде да се резервира все пак почват в 16:30 работа ? И колко пари трябва да се оставят ? За коллко души да е резервацията ?

Link to comment
Share on other sites

На този дето ще резервира, дайте да му дадем някой лев бе? ;) Аз лично утре по обяд или малко след това бих могъл да излезна някъде по центъра да си "внеса лептата". :)

Ъхъм

И аз така викам

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Ся видях че има дадени телефони и работно време обаче идеята ми е някой има ли си на идея кога може да се иде да се резервира ? И колко пари трябва да се оставят ?
За именният ми ден в "ПИЛЕТО" искаха 10 лева капаро, а бяхме доста над десет човека.

 

Обаждаш се и питаш по телефона колко капаро искат и кога да идеш. Иначе Психарчето да сметне колко кратуни ще сме.

Link to comment
Share on other sites

Аз пробвах да се обадя на оставения телефон, но никой не вдига. Явно има човек след 16:30. След час заминавам извън града и няма да мога нито да нарпавя нещо за резервацията, нито да дойда. Съжалявам. Дано не се провали срещата и дано да си прекарате добре.

Link to comment
Share on other sites

Така списъка е следния :

Aquila, afx, E.T. , TAZ, Killer-a, HATE + jena mu, juji, teddy-king, po-taka, sincity, midex, _smirnoff_, bratqta chistachi, stasio, Lord_gudo и аз.

Пилето НЕ ГО предложиш, защото вече бяхме там и всички бяха разочаровани...

Така че...

 

EDIT: Ако искате в пилето съм ЗА, няма проблем.. :) На мен ми харесва там... И мога още сега да ида да резервирам...

Link to comment
Share on other sites

Аз има голяма вероятност да не успея да дойда, че ми дойдоха едни неочаквани и важни гости. Но ще следя темата, ако мога.

Link to comment
Share on other sites

Така списъка е следния :

Aquila, afx, E.T. , TAZ, Killer-a, HATE + jena mu, juji, teddy-king, po-taka, sincity, midex, _smirnoff_, bratqta chistachi, stasio, Lord_gudo и аз.

Пилето НЕ ГО предложиш, защото вече бяхме там и всички бяха разочаровани...

Така че...

 

EDIT: Ако искате в пилето съм ЗА, няма проблем.. :) На мен ми харесва там... И мога още сега да ида да резервирам...

ПИЛЕТО го дадох само като пример, иначе ям там всеки ден и винаги е било добре, на именният ми ден също. Живея на десет метра от него.
Link to comment
Share on other sites

Правя резервация за 20 души и тва е ! Който дойде дойде а ако някой преебе нещата и се окажем 5-10 души да му мисли ша го търся по домовете с бата в ръка.

 

Edit:

Остава ли срещата на спирката от страната на Панаира в 19:00?

ДА !!!

Link to comment
Share on other sites

Ауееее Психар мен що ма няма в списъка ?Хайде бройте и мене въпреки че пратих П.М.За следващата среща предлагам записването да си става в темата!!!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мен пак ме пропуснахте в списъците, ама нищо :P Gudo кажи им, че евентуално може и повече да сме, за да имат готовност, пък квото стане :)

Link to comment
Share on other sites

Пилето НЕ ГО предложиш, защото вече бяхме там и всички бяха разочаровани...

 

 

ПИЛЕТО го дадох само като пример, иначе ям там всеки ден и винаги е било добре, на именният ми ден също.

Говорите за различни Пилета :D

 

Бях казал да броите и мен!

Link to comment
Share on other sites

току що се прибрах в пловдив специално за срещата, и видях че сте преместили с половин час. Нищо де, ще дойда пред панаира, но само до там, че в 19 и 30 пътувам, тъй като си бях направил плановете за 18 и 30, така че да присъствам поне малко в ресторанта :( нищо, пак поне ще се видим :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...