Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Срещата мина добре имаше емоций и яко хапване после в градската градина се въртяхме кат откачени на въртележката и имаше мноу изпростявка след 2 седмици пак :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Съжалявам много, че не дойдох, но изникна проблем на работата ми в последния момент и трябваше да отида. Иначе как прекарахте ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ето наближава поредната събота след като предишната не направихме нищо време е тази да се съберем :) 18.03.2006г. - 18:30 часовника на пощата ще се ходи в Азията :) ако има мераклий да пишат за да няма издънки да се съберем 2-3ма души.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще мина да ви видя, а пък може и да остана, не знам :)

Link to comment
Share on other sites

Дано се съберем 7-8 души че като гледам за сега сме 3-4 и ако така продължава просто няма смисъл да се събираме ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

мисля че е време и аз да дофтасам пак на някоя среща след като една камара време мина след последната ми среща с старите кучета на форума.

Кажете следващата дата и може да довтасам за по бира две :D

 

 

П.С. На който му е било мъчно за мен да е спокоен вече ще се вяскам по-често в форума :punk

Link to comment
Share on other sites

П.С. На който му е било мъчно за мен да е спокоен вече ще се вяскам по-често в форума :punk

Добре дошъл отново :) .

Аз винаги съм искала да дойда, но или ми е било много сдухано тогава или не съм била свободна. Но мисля, че идеята за среща на форума е много готина и с удоволствие бих се включила :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...