Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

Хич не се замисляй щот въобще те няма в тази област ясно ли ти е? Не си дошъл-не си видял..не говори глупости като 12 годишен..ако не си на толкова де..в което съм сигурен.Както и да е..

*lola* няма да си единственото момиче на тази среща.Аз ще дойде с жената :) Тя изяви желание да дойде,и аз побързах да се извиня предварително :) Ще я подготвя психически до събота :)

 

Едит: D-Devil666Hell ами докато е кофти времето сме в Азия,а като се постопли се качваме на Рахата да жулим бири и цаца :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

 

ами не му мисли,а ела,но да не би тези кухи лейки да те подбарат и да те направят пълна лейка

Link to comment
Share on other sites

ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

 

Не ди дошъл ,не си разбрал кой е кухата лейка...

 

Мене сащо ме бройте :) HАТЕ този път нали не си болен пак :)

Link to comment
Share on other sites

ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

За какво ще си говорим бре чадо ... ти ила па да видим ... аз тамън от мач ша са връщам и ще съм загрял така че ша те чакаме ... и щях да забравя куха лейка ша викаш на майка ти все пак нито ни познаваш нито нищо ... кво си мислиш че си говорим за компутри и глупости само ???

 

П.С. - за колко часа остава ? и колко тръби да нося ?

Link to comment
Share on other sites

Няма как да не отговоя на 'newman' ... Той е някъв гига газар, супер интелектуално развит.. А ние сме пропаднала киберсекта, която се занимава с анални удоволствия... Зган даде това определение за нас.. :)

Или визираш, че единствената тема на разговор, в която си мислиш, че си компетентен ние няма да е засягаме?

Или си някъв хакер или мафия и ша пратиш някви снайперисти по покривите да ме чакат?

Оооо ама ние сме кухи лейки... Лейките не могат да говорят.. Извинявай о божество и сборище на бългаската просвета и култура. Моля извини нам, грешниците, че някога сме се опитали да се заядем с твойта ВИСОКОИНТЕЛЕКТУАЛНА собственост.. Която сега можеш преспокойно да си я завреш отзад... Имам искреното намерение да те направя за 1 стотинка, но битката с теб би била монолог... От моя стана...

Link to comment
Share on other sites

Psihar - абре закакво го наредихте така човека... ся няма да дойде и да ни лиши от удоволствието да го наредим на живо :D

Link to comment
Share on other sites

На дали ще дойде . newman аз съм ходил само на една тази последната и определено не са някви хипер дупер задръстеняци + кухи лейки определено беше весело . Надявам се да успея да дойда да не стане пак направо там да идвам .

Час място и пак ли Азия ? Някой пази ли визитката на Азия ако сме пак там да се запази тоя път , че минали се правеха на сърдити жълтурчета ( нищо лично към никой нямал съм никакви расистки помисли докато го писах това )

Link to comment
Share on other sites

АХхахаха кво прай shade на снимките :D

shade винаги се откроява една глава над останалите (като изключим и пироман-а) :lol:

 

@afx, как така си ги номерирал "първа", "втора" и т.н среща...като гледам "първата" твоя се пада към пета или шеста реална...btw, понеже утре в 19 имам ангажимент, ако дойда ще е с известно закъснение (ако пак сте в Азия-та). ;)

Link to comment
Share on other sites

сори че питам ама бихте ли ми казали за каква среща става въпрос .. (доколкото разбрах май ства въпрос за форумна среща) някфи покани трябват ли ... :D

Link to comment
Share on other sites

сори че питам ама бихте ли ми казали за каква среща става въпрос .. (доколкото разбрах май ства въпрос за форумна среща) някфи покани трябват ли ... :D

Ако непременно държиш на покана, напиши си я сам. :lol:

От време на време си правим по някоя такава срещичка на маса (лятото е по-гот, че е на открито) и въпреки, че повечето се познаваме, почти винаги има по няколко нови съфорумци (които следващият път вече не са 'нови' :P ). Така че заповядай без покана - срещата обикновено е под часовника на пощата и от там (ако е през зимния период) се тръгва групово към Азия-та....или закъснелите като мен (утре най-вероятно) идват направо в Азия-та и се оглеждат за голяма група олигофрени (справка: линка със снимките по-горе). :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сургули утре в 18:30 на пощата инак фатам дръвцето :) и ша обикалям по домовете ви ;)

 

Куре няма ми съ прайш на утворин, щото двамата с Течния 15 пъти въ канъ да пиити у нази и ми са праити на девици.....

 

Ни въ и срам

Link to comment
Share on other sites

Аре някой се обади да резервира места, щот не искам пак да се изпокарам с целия персонал и да ме мразят след тва... Последния път кат отидох, оная ма гледаше се едно съм виновен, че не й идва!

@Мидекс .. На ония снимки няма нито 1 олигофрен... А пък афх още ми се сърди явно. :(

 

 

@stasi az

Link to comment
Share on other sites

ако не дойда, някой друг да носи :)

 

ае да ми направиш 1 услуга... Да махнеш онуй "ако не дойда". И нали твоя фотоапарат няма да е пак онази Нокиа дето я разпродадоха на части :)

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да мога да дойда :( Но ще мина да ви видя :)))

И аз като HATE само ще намина да ви видя, че имам хора до 19.30...ще взема някакво апаратче...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...