Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Срещата мина много яко отдавна не се бяхме събирали бяхме 10 души и чакаме снимките от 2 нокий останали без батерий :D Сигурно утре че сега и двамата фотографи продължават с накопаването :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Срещата мина много яко отдавна не се бяхме събирали бяхме 10 души и чакаме снимките от 2 нокий останали без батерий :D Сигурно утре че сега и двамата фотографи продължават с накопаването :D

Аз се надявам от едната нокиа само другата не се знай в какво състояние е в момента :beerchug Трябваше да продължим другия път уговорката е с твърдо продължение аз си продължавам на домашно :)

Link to comment
Share on other sites

снимки след малко :) едната нокиа, горката, остана без батерия, сим карта и карта с памет :( тежко ми е, ще плача... :)

 

Радвай се че въобще ти ги върнаха :))

 

Срещата наистина мина добре..надявам се следващият път повече хора :)

Link to comment
Share on other sites

снимки след малко :) едната нокиа, горката, остана без батерия, сим карта и карта с памет :( тежко ми е, ще плача... :)

 

хахах

 

А ти прибра ли си всичко в крайна сметка? Ключове, пари, телефон, панел... че бая неща тафихме по едно време :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

така ето картинките:

Тва е психарчо... мааа на някъде с ръка

27012007zj8.jpg

НАТЕ отваря бутилката

27012007001yj6.jpg

Пироман гледа

27012007002mr8.jpg

нинджаааааааа

27012007003rx6.jpg

докато на някой му крадат чарколяците от телефона, други се усмихват на чуждото нещастие...

27012007004xb4.jpg

а тва е uzito ;)

27012007005bn6.jpg

това е брат 1

27012007006am1.jpg

а това е брат 2 (сори момчета, не ви помня имената, другия път ще ги запомня)

27012007007fr5.jpg

психарът се опитва да снима оператора, сигурно е успял, той ще си каже :)

27012007008yk8.jpg

аууу сладур

27012007009sz0.jpg

продължавам в следващ пост за да могат да се видят снимките :unsure:

 

 

чистач всичко си прибрах :) нямам загуби, освен морални :P

 

и на това момче не му помня името ;(

27012007010ou7.jpg

тука е част от масата

27012007011cq8.jpg

но комент. сладур

27012007012jz7.jpg

келнеееееер!!!!!

27012007013wt9.jpg

тва трябваше да е снимка на ориза...

27012007014hp2.jpg

а тука някой ме е уловил как дъвча ориз с месо

27012007015wl5.jpg

 

това са от мен, сори за гадното качество... ама техниката е некачествена, другия път с фотохапаратура. Някой ако иска снимките в цял размер да каже ;)

Link to comment
Share on other sites

Тц тц тц ... Това момче на което не му помниш името съм аз :) Стасьо . Ама няма нищо , случва се на всеки :)

Link to comment
Share on other sites

Еееее деа мое ли само в някви такива глупави пози да ме фащате поне да ме бяхте снимали кат опънах Психара на масата а виий ... на тия снимки мязам на некъф пияндурник а тва е особено яко за човек дето не пие алкохол ... тцтцтц другия път ша снимам аз :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Амииии ако има желаещи за тази събота... :) Ако няма аз пак ще отида да ям китайско :P

Link to comment
Share on other sites

Хмм... този път имам усещането че ще стане интересно :)

 

През деня имам да преинсталирам едно сървърче тъй че предполагам че до вечерта ще ми е доволно писнало и ще имам спешна нужда от бира :)

Link to comment
Share on other sites

Само че пречувствам, че ако дойда ще съм единственото женско и ще ми става скука чат пат :lol: :ph34r:

Споко... и преди са се престрашавали разни женски :D определено няма да ти е скучно :P

Link to comment
Share on other sites

ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

Link to comment
Share on other sites

ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

Що...и ти ли смяташ да идваш? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

Ахахаха това беше подло :)

Link to comment
Share on other sites

ооооооо като се замисля какви кухи лейки има и за какво ще си говорят по - добре не се разкарвай !!!

ooooooo ми недей мисли тогаа :angry1

 

Утре съм зает,но на следващата среща мисля да дофтасам.

 

ПС Абе само в китайски ресторанти ли се ходи или се експериментира :confused

 

edit: Споменавал ли съм,че обожавам бира и цаца ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...