Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Май ти знаеш нещо тайно от кухнята на Ферари, което никои друг не го знае???!!!???

Ония ден майна...глей ся къв късмет. Лучко - маркиза ме видя и вика яла да пийнем по едно кафе. Отидох и ми сподели човека :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ония ден майна...глей ся къв късмет. Лучко - маркиза ме видя и вика яла да пийнем по едно кафе. Отидох и ми сподели човека :D

Да не би маркиза да ти е споменал още, че Алфонсо и Хамилтън ще карат заедно в един отбор, че ако е така да купувам Астиката и сладоледа и да те черпя една Каменица за "звездния" тим :P

Link to comment
Share on other sites

Да не би маркиза да ти е споменал още, че Алфонсо и Хамилтън ще карат заедно в един отбор, че ако е така да купувам Астиката и сладоледа и да те черпя една Каменица за "звездния" тим :P

Каза...ама ми каза и че ще станe когато чуя да пърди гущера :D

Link to comment
Share on other sites

Каза...ама ми каза и че ще станe когато чуя да пърди гущера :D

Смешни неща си говорите вие в тоя "велик" отбор, ама нека и вие да се посмеете малко, стига другите са ви се смяли... :D

Link to comment
Share on other sites

Смешни неща си говорите вие в тоя "велик" отбор, ама нека и вие да се посмеете малко, стига другите са ви се смяли... :D

даааа...другите....кои други викаш? тия дето идват и си отиват или тия дето двигателя им се прави във Франция, а шасито в Австрия(разбирай МЕЛЕЗ) и накрая на деня мечтаят за нещо гЪзирано :D

Link to comment
Share on other sites

даааа...другите....кои други викаш? тия дето идват и си отиват или тия дето двигателя им се прави във Франция, а шасито в Австрия(разбирай МЕЛЕЗ) и накрая на деня мечтаят за нещо гЪзирано :D

Ми и тези стават, и тази година ви мачкат като празни кенове от ... сети се сам :D

Link to comment
Share on other sites

Ми и тези стават, и тази година ви мачкат като празни кенове от ... сети се сам :D

интересно...някъде от....2010 ли гледаш :D

 

He continued: "We don't need it and if it's so important it's the sort of thing that should be in saloon car racing.

 

"The rest of it is basically PR - it's nothing in the world to do with Formula 1. These changes are going to be terribly costly to the sport."

 

Ecclestone added: "I'm sure the promoters will lose a big audience and I'm quite sure we'll lose TV [contracts and audiences]."

 

The new green engines have found backing with the FIA president, and Ecclestone admitted that the proposal was a major bone of contention between him and Todt.

 

"He's not a promoter and he's not selling Formula 1," Ecclestone shrugged haughtily, "To be honest. Jean and I are a little bit at loggerheads over this engine. I don't see the reason for it."

 

He explained: "We had the KERS system and this was supposed to solve the problem that Formula 1 is not green and now we've got something else."

 

He added that the new engines would not 'sound' right for the top echelon of motorsport, saying that the noise of the engines was one of F1's defining features.

 

"I meet people worldwide in all different walks of life - sponsors, promoters and journalists and I think there are two things that are really important for Formula 1," he rambled meanderingly.

 

"One is Ferrari and second is the noise. People love and get excited about the noise. People who have never been to a Formula 1 race, when they leave you ask them what (they liked) and they say 'the noise'."

 

Добре ли е? Там НЕ са чудото РБР, НЕ са и Браун(пардон тях ги няма). Не са и Мкл, нито Уилямс...или пък Лотуса на Колин Чампан(и този отбор го няма), нито БРМ и т.н да не ги изброявам. Айде, че имам квалификация да гледам след някой и друг час

Link to comment
Share on other sites

Тва сектантщината е страшна болест, особено ако е с червен цвят. :lol:

Кажи нещо съществено...

 

РБР - пример за ТЪП отбор...нагледно го показват и ся

 

Провалиха ми една прогноза...за което съм им БЛАГОДАРЕН :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Даа...в топ 10 колко коли имат тия с газираното? 3???? Дупката на трасето става голяма, даже и за Сантандер. Ще видим до кога ще ги изтраят.

 

_______________________________

 

Иванчо отиде да бутне Алонсо, че много бавен му се струва.

Link to comment
Share on other sites

Къде са фиятите?

На 2 секунди зад "отбора еднодневка". Също така по 1 зад Мерцедес и Макларън. Чефо чакам коментарите ти пак. Много е забавано когато се върна няколко дена назад и чета какви си ги писал и видя резултатите от днешната квалификация.

Link to comment
Share on other sites

На 2 секунди зад "отбора еднодневка". Също така по 1 зад Мерцедес и Макларън. Чефо чакам коментарите ти пак. Много е забавано когато се върна няколко дена назад и чета какви си ги писал и видя резултатите от днешната квалификация.

 

Нищо различно от предните два старта. Не знам кое ви изненадва толкова много. Състезанието е утре. Ще видим кво ще се получи. И на мен ми е забавно кви глупости ви се въртят в главите :D

 

Уебър стартира 18-ти :blush:

Шумахер не знам...13-ти ли беше? Тааа интересни квалификации имаш ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не, т'ва е да си фиатаджия комплексар ;) и да не можеш да си признаеш, че сте гола вода.

 

И няма да ни отговориш май колко газирано има в топ 10?

Link to comment
Share on other sites

Не, т'ва е да си фиатаджия комплексар ;) и да не можеш да си признаеш, че сте гола вода.

 

И няма да ни отговориш май колко газирано има в топ 10?

Абе ти що си мислиш, че гледам класирането И на другите.... не ме интересува нито колкото има в топ 10, нито с кви двигатели карат, нито кои са. Днеска е СЪБОТА. Не знам дали правите разлика с НЕДЕЛЯ

 

Отбор ФИАТ няма

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тия неща най ги мразя. Или цитирай до край или НЕ цитирай грам ;)

 

КЕРС-а на Уебър май пак е дал ФИРА. Ако това стане на старта и за Фетел? Кво праим?

Link to comment
Share on other sites

Може да завършите и топ 6 ако отпаднат 2-3 коли, това ще стане ;)

 

И все пак има още 2 кена газирано които да ви попилеят даже и Фетел да се издъни.

 

________________________________

 

Дам, трай си до утре с надеждата всичко живо да отпадне и вие да си останете самотни дупки на асфалта. :))

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Може да завършите и топ 6 ако отпаднат 2-3 коли, това ще стане ;)

 

И все пак има още 2 кена газирано които да ви попилеят даже и Фетел да се издъни.

:D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Нека за Чефо да има раздел "велики" червени и там да си пише само как Ферари са best of the best, ние няма да се месим там.

Тук ще си говорим за газирано и бира и другите отбори на грида дето Ферари ще ги мачкат може би някога в далечно бъдеще :D

Link to comment
Share on other sites

Отново НЕработещ КЕРС при Уебър

 

Уебър показа колко е сгрешена тактиката на Фетел и двете Ферарита с по 1 стоп по-малко....поне опитаха

 

Маса пред Алонсо и трите старта му ги взе майна

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...