Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ами като гледам така нямаш НЕзаслужено наказание, напротив - спестени са някои. Ама ти си знаеш де. В момента си с някакви въшливи 20%, които едва ли има редовен посетител тук да не ги е получавал. Да вземем да ги махнем ако толкова ти тежат?

Все ми е тая... Одавна влизам 1-2 пъти седмично в този форум просто за да видя дали има живи. Секна желанието за нещо повече. :)

 

 

Мдаа - факт е и развитието на нещата след този "мъдър" избор.

Факт е... Още година след това Ферари имат пилот който се бори за титла до последният старт...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами като гледам така нямаш НЕзаслужено наказание, напротив - спестени са някои. Ама ти си знаеш де. В момента си с някакви въшливи 20%, които едва ли има редовен посетител тук да не ги е получавал. Да вземем да ги махнем ако толкова ти тежат?

 

 

 

Мдаа - факт е и развитието на нещата след този "мъдър" избор. От тъпанарщината никой не е избягал, ей...

Maлко е срамно да натирят така един СШ за уж дърво...

 

Все ми е тая... Одавна влизам 1-2 пъти седмично в този форум просто за да видя дали има живи. Одавна ми секна желанието за нещо повече. :)

 

 

 

Факт е... Още година след това Ферари имат пилот който се бори за титла до последният старт...

И то с калпава кола...според тях...Аз като им казвам, че НЕ могат да оеднаквят версиите за това дали Ферарито е слабо или Алонсо е слаб или обратното. :D..Щото излиза, че с третия по сила болид имаше битка до края :D

 

Стефче, няма лошо бе момче, ама вижте се на какво приличате бе! Не ви ли е срам от отбора ви в момента за ЧЕТВЪРТА ПОРЕДНА година? И не ви ли е срам да плюете човека, който ви донесе титла? Защото ако го нямаше него коя поредна година щеше да е?

 

НЕ :D Мен да ме е срам от Ферари? Аз не съм бояджия нито безотборник :blush:

 

4 години ли? Май имаме различни бройни с-ми. ;) Разбирам, че ЗА ВАС всичко освен две титли за Ферари е провал.. :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И то с калпава кола...според тях...Аз като им казвам, че НЕ могат да оеднаквят версиите за това дали Ферарито е слабо или Алонсо е слаб или обратното. :D

 

Алонсо не е слаб пилот. А Ф10 определено не бе най-бързият болид през 2010, но бе достатъчно бърз към края за да се борят поне за 1-та титла. Това че провалът се дължеше на мозъците в пита и хитрата жертва на Уебър от лимонадите е друг въпрос.

 

Що се отнася до Райконен - когато има ден е страхотен пилот, но постоянство не е доминация в 3,56 старта, когато сезона е 18...

Link to comment
Share on other sites

Две състезания минаха и в двете видяхте, че квалификационното и състезателното темпо са две различни бири....да видим дали и в Китай ще е така.

Link to comment
Share on other sites

Все ми е тая... Одавна влизам 1-2 пъти седмично в този форум просто за да видя дали има живи. Секна желанието за нещо повече. :)

 

Факт е... Още година след това Ферари имат пилот който се бори за титла до последният старт...

 

 

И какво толковате секна не разбирам? Защото да обвиняваш нас е нелепо. ГолЕма борба. Я големите фенове и статистици, дето сутрин с кафето изчитат всичко за Ф1, да ми кажете защо И ДО ДНЕС веднъж не е изпреварил Циганина? За сметка на това като го види в огледалата се напикава и в рамките на два завоя е издухан? Изобщо кога и къде се е борил тоя тъпак на пистата, че да го запомним?

 

Аз като им казвам, че НЕ могат да оеднаквят версиите за това дали Ферарито е слабо или Алонсо е слаб или обратното. :D

 

Аз две версии не съм видял - ти си ги нагласяш. Алонсо особвено тази неделя показа, или по-скоро припомни колко е добър като пилот, ама нещо не работеше по колата. Много ясно и ОЧЕВАДНО е, че колата е проблема. Липсата на втори пилот не е фатална - Кими го доказа 2007.laughing.gif

 

 

НЕ :D Мен да ме е срам от Ферари? Аз не съм бояджия нито безотборник :blush:

 

4 години ли? Май имаме различни бройни с-ми. ;) Разбирам, че ЗА ВАС всичко освен две титли за Ферари е провал.. :D

 

Тая титла 2008-а не разбра ли че само ти и пита на Ферари я помните? laughing.gif

 

Две състезания минаха и в двете видяхте, че квалификационното и състезателното темпо са две различни бири....да видим дали и в Китай ще е така.

 

КАКВО ОТ ТОВА??? /мързи ме като Иван да ти го изшия на цяла страница/

Link to comment
Share on other sites

И какво толковате секна не разбирам? Защото да обвиняваш нас е нелепо. ГолЕма борба. Я големите фенове и статистици, дето сутрин с кафето изчитат всичко за Ф1, да ми кажете защо И ДО ДНЕС веднъж не е изпреварил Циганина? За сметка на това като го види в огледалата се напикава и в рамките на два завоя е издухан? Изобщо кога и къде се е борил тоя тъпак на пистата, че да го запомним?

Въпреки, че Алонсо не ми е любимец тук бих го защитил. Ти би трябвало да имаш поне малко капка уважение към него... Той имаше главна заслуга, Райконен да стане шампион. :) Спомни си старта в Бразилия 2007.

 

http://www.youtube.com/watch?v=m6kiPFOpFTM

 

И какво толковате секна не разбирам? Защото да обвиняваш нас е нелепо.

Секна ми желанието да водя каквато и да е дискусия в този форум... Това е.

Днес съсектант помоли за помощ и така...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

И какво толковате секна не разбирам? Защото да обвиняваш нас е нелепо. ГолЕма борба. Я големите фенове и статистици, дето сутрин с кафето изчитат всичко за Ф1, да ми кажете защо И ДО ДНЕС веднъж не е изпреварил Циганина? За сметка на това като го види в огледалата се напикава и в рамките на два завоя е издухан? Изобщо кога и къде се е борил тоя тъпак на пистата, че да го запомним?

 

 

 

Аз две версии не съм видял - ти си ги нагласяш. Алонсо особвено тази неделя показа, или по-скоро припомни колко е добър като пилот, ама нещо не работеше по колата. Много ясно и ОЧЕВАДНО е, че колата е проблема. Липсата на втори пилот не е фатална - Кими го доказа 2007.laughing.gif

Австралия 2011 :D без да се замисля. Испания 07-ма. Нюрба 07ма...Фуджи 07/08(малко ми се губи тука)...да продължавам ли?

 

Как след като ОЧЕВАДНО колата е проблема завърши на няколко точки зад Фетел, попита той, знаейки отговора :D

 

Липсата на втори пилот е СЪЩВЕСТВЕНА. Във Формула 1 от 1958 година има две титли. Няма по-сладко от това да вземеш И двете.

КАКВО ОТ ТОВА??? /мързи ме като Иван да ти го изшия на цяла страница/

То това дори НЕ се нуждае от коментар. Защото в ако видиш САМО повтарям САМО разликите в квала от Австралия, то РБР трябва да затворят ВСИЧКИ с обиколка...Така ли стана? - Не ест.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Моля ти се - хайде да не припомням Монако, когато засече Кими и пусна Циганина напред. Тогава го пустосах и пружината го настигна след време. Много те моля виж колко пъти е 5-ти и по-назад в тоя сезон ДЪРВОТО. За Алонсо лоша дума не съм казал, напротив - винаги ще твърдя, че е пилот с отлични качества и голям потенциал. Друг е въпроса какъв човек е - това сме дъвкали и за Клюна достатъчно.

 

Липсата на втори пилот е СЪЩВЕСТВЕНА. Във Формула 1 от 1958 година има две титли. Няма по-сладко от това да вземеш И двете.

 

Мне - не е, защото най-много да изпуснеш никому неизвестната и незначима титла при конструкторите. Спокойно можеш обаче да вземеш важната титла - тази, която хората помнят и познават. Та коя титла викаш била по-важна?

 

То това дори НЕ се нуждае от коментар. Защото в ако видиш САМО повтарям САМО разликите в квала от Австралия, то РБР трябва да затворят ВСИЧКИ с обиколка...Така ли стана? - Не ест.

 

Както казах - радио ФЕРАРИ-БУЛФОРУМ.

 

КАКВО ОТ ТОВА?!?!?, питам аз отново, след като мачкат наред и без усилия печелят! едно възможно обяснение на твоя всемирен въпрос е, че вероятно връщат газта, че да не се обезсмисли сезона laughing.giftounge.giflaughing.gif

 

Въпреки, че Алонсо не ми е любимец тук бих го защитил. Ти би трябвало да имаш поне малко капка уважение към него... Той имаше главна заслуга, Райконен да стане шампион. :) Спомни си старта в Бразилия 2007.

 

http://www.youtube.com/watch?v=m6kiPFOpFTM

 

Секна ми желанието да водя каквато и да е дискусия в този форум... Това е.

Днес съсектант помоли за помощ и така...

 

 

Не мога да видя с какво Алонсо е помогнал на Кими в Бразилия 2007... Виждам само един тотално осран старт на Хамилтън

 

Дискусия или монолог?

 

Нека бъдем точни - ти първи се обади без никой за нищо да те моли.

Link to comment
Share on other sites

Моля ти се - хайде да не припомням Монако, когато засече Кими и пусна Циганина напред. Тогава го пустосах и пружината го настигна след време. Много те моля виж колко пъти е 5-ти и по-назад в тоя сезон ДЪРВОТО. За Алонсо лоша дума не съм казал, напротив - винаги ще твърдя, че е пилот с отлични качества и голям потенциал. Друг е въпроса какъв човек е - това сме дъвкали и за Клюна достатъчно.

Страхотно. Това доказва колко голям човек си всъщност.

И все пак успех на Райконен в НАСКАР, дано не се наложи да облицоват стените на овалите с дунапрен. :)

 

 

Мне - не е, защото най-много да изпуснеш никому неизвестната и незначима титла при конструкторите. Спокойно можеш обаче да вземеш важната титла - тази, която хората помнят и познават. Та коя титла викаш била по-важна?

Кое око е по-важно за теб?!

Link to comment
Share on other sites

Страхотно. Това доказва колко голям човек си всъщност.

 

Това беше по-скоро шега, а ако се върнеш назад ще видиш, че аз бях най-притеснен от всички тук за тоя келеш, нищо че го мразя.

 

А за Кими вече казах - плюйте колкото щете - то се връща и то класически.

 

Кое око е по-важно за теб?!

 

Ако слагаш тия титли на такъв кантар иди гледай друг спорт по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Мне - не е, защото най-много да изпуснеш никому неизвестната и незначима титла при конструкторите. Спокойно можеш обаче да вземеш важната титла - тази, която хората помнят и познават. Та коя титла викаш била по-важна?

 

 

Както казах - радио ФЕРАРИ-БУЛФОРУМ.

 

КАКВО ОТ ТОВА?!?!?, питам аз отново, след като мачкат наред и без усилия печелят! едно възможно обяснение на твоя всемирен въпрос е, че вероятно връщат газта, че да не се обезсмисли сезона laughing.giftounge.giflaughing.gif

 

Първо разликите намаляват...една малка грешка или отново НЕ работещ КЕРС и ДРС и според мен нещата стават много сериозни на тая писта

Мачкане има ама в кавала. В двете състезания далеч НЕ постигнаха двойни победи, а в Малайзия дори нямаха и капка спокойствие еле пък Уебър

 

Глупостите за конструкторската титла ги подминавам. Нещата са 50:50...естествено ако хареваш ОТБОР, а не пилоти

Link to comment
Share on other sites

Първо разликите намаляват...една малка грешка или отново НЕ работещ КЕРС и ДРС и според мен нещата стават много сериозни на тая писта

Мачкане има ама в кавала. В двете състезания далеч НЕ постигнаха двойни победи, а в Малайзия дори нямаха и капка спокойствие еле пък Уебър

 

Глупостите за конструкторската титла ги подминавам. Нещата са 50:50...естествено ако хареваш ОТБОР, а не пилоти

 

Ами Уебър да се спасява е правилният отговор. Аз съм доволен, че Фетел е отпред, не ми пука за смешната титла при конструкторите, за която само те знаят.

 

Глупости викаш... Няма лошо. Представям сега интересен пример - като дадат Златната обувка на Меси и още една такава на фирмата, която му прави обувките, след 3 месеца кое ли от двете ще се помни? Може да не ми отговаряш.

Link to comment
Share on other sites

А за Кими вече казах - плюйте колкото щете - то се връща и то класически.

Никой не плюе по него.

Случайно да съм отрекъл това, че последната пилотска титла на Ферари е спечелена от Райконен?!

 

Просто ми е адски смешно как се опитваш да го извадиш непогрешим БОГ.

Я да те питам направо... Според теб беше ли Райконен постоянен с представянето си през 2008 и 2009. (изрично да подчертая - не искам отговор за бързината на болида, защото Маса караше същия)

 

Ако слагаш тия титли на такъв кантар иди гледай друг спорт по-добре.

Гледам аз и МотоГП, WRC там положението е същото... Титлите са еднакво важни.

Link to comment
Share on other sites

Просто ми е адски смешно как се опитваш да го извадиш непогрешим БОГ.

Я да те питам направо... Според теб беше ли Райконен постоянен с представянето си през 2008 и 2009. (изрично да подчертая - не искам отговор за бързината на болида, защото Маса караше същия)

 

Гледам аз и МотоГП, WRC там положението е същото... Титлите са еднакво важни.

 

Никой не плюе? Ти Стефчо познаваш ли го? И теб да те запозная с него?

 

Никога никъде не съм го изкарвал непогрешим - тук има архив - да се върнем на 2007-ма ако искаш. Ама помисли дали искаш. Че там пише и че Алонсо НИКОГА ПО НИКАКЪВ НАЧИН няма да бъде във Ферари.

 

За постоянство не мога да говоря, защото имаше твърде много проблеми с колата. В такъв случай как да прецениш адекватно представянето на пилота?

 

Гледаш ТИ, но публиката не си само ТИ и пак питам - кой помни конструкторски титли, какъв % са тия хора от масата фенове на спорта?

Link to comment
Share on other sites

 

Глупости викаш... Няма лошо. Представям сега интересен пример - като дадат Златната обувка на Меси и още една такава на фирмата, която му прави обувките, след 3 месеца кое ли от двете ще се помни? Може да не ми отговаряш.

Доста кофти сравнение... На главно средство за състезание и екипировка.

 

Болида в сегашната ера определя 75-80% от представянето на пилота. Без добър болид - компания на Хиспания и Върджин...

Link to comment
Share on other sites

Съгласен, но хората помнят ШАМПИОНА, не толкова отбора му. Аз нарочно преувеличих, та да се сетите какво искам да кажа. И не мисли, че с галоши може да се играе футбол.

Link to comment
Share on other sites

Никога никъде не съм го изкарвал непогрешим - тук има архив - да се върнем на 2007-ма ако искаш. Ама помисли дали искаш. Че там пише и че Алонсо НИКОГА ПО НИКАКЪВ НАЧИН няма да бъде във Ферари.

Няма проблеми - връщай се, аз толкова назад не смятам да се задълбавам, просто чета това което пишеш в момента.

 

За постоянство не мога да говоря, защото имаше твърде много проблеми с колата. В такъв случай как да прецениш адекватно представянето на пилота?

Очаквано...

Но да ти припомня:

http://www.youtube.com/watch?v=6CAdI8a8fs4

 

http://www.youtube.com/watch?v=9N1q42jY1aw

 

http://www.youtube.com/watch?v=QdvVTQT00O4

 

Тотална щета. :)

 

Гледаш ТИ, но публиката не си само ТИ и пак питам - кой помни конструкторски титли, какъв % са тия хора от масата фенове на спорта?

Тези които редовно следят спорта?! - около 90% Останалите които просто знаят за съществуването на Ф1 и другите спортове - дори не знаят имената на тимовете.

 

Съгласен, но хората помнят ШАМПИОНА, не толкова отбора му. Аз нарочно преувеличих, та да се сетите какво искам да кажа. И не мисли, че с галоши може да се играе футбол.

 

Ако си Меси и бос да играеш пак ще нанижеш 1-2... Обаче иди надбягай другите болиди... :P

 

Не мога да видя с какво Алонсо е помогнал на Кими в Бразилия 2007... Виждам само един тотално осран старт на Хамилтън

 

Е как... Помогна му с това, че изпрати Хамилтън на близка среща с феновете по трибуните.

 

Нека бъдем точни - ти първи се обади без никой за нищо да те моли.

Възхитих се на Стевчовия хъс да ви майтапи, а вие толкова се връзвате... :)

После ме помоли за помощ и... се вижда....

 

В заключение ще кажа само форца Ферари и Go, Go Sebastian!

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Жалко, че не мога да си отворя биричка сега....Стана интерено. :D

 

Уебър викаш да се спасява......Решиха, че той НЯМА да е шампион и го постигнаха. Факта, че му свиха крилото и го дадоха на Фетел е без коментар...ебаси сега изплуваха и други мисли коментарите ви за ГП н Германия 2010 :D

 

 

 

 

Е как... Помогна му с това, че изпрати Хамилтън на близка среща с феновете по трибуните.

След това и Фелипе си свърши работата и готово.

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми - връщай се, аз толкова назад не смятам да се задълбавам, просто чета това което пишеш в момента.

 

Ще се върна разбира се, защото вие от друго не разбирате. Ама май срама вие със Стефчо ще го берете, особено той.

 

Очаквано...

Но да ти припомня:

Тотална щета. :)

 

 

Не ви е срам да коментирате Белгия, при положение, че за пръв път там КИМИ, а не друг показа, че Циганина може да бъде победен. И ще ми говорите вие за отбори, за лоялност и т.н. Смешни сте просто.

 

Викаш не плюе никой по него? Няма лошо. То се връща хубавко, както вече казах. Абсолютно безсрамие и наглост е да плюете и обиждате човека, който ви направи шампиони. Пак ще питам - ако не беше той коя поредна година щеше да е тази?

 

Върни се сам назад преди аз да го направя и да почна да си подбирам клипове по мой вкус и виж дали не съм критикувал адекватно всички грешки на Кими, когато ги е допускал. Имало ли е някога момент да не призная като е сбъркал и да се опитвам да го изкарам сух от водата? Тази професия е запазена за Стефчо по отношение на Ферари.

 

Тези които редовно следят спорта?! - около 90% Останалите които просто знаят за съществуването на Ф1 и другите спортове - дори не знаят имената на тимовете.

 

90%? Няма да коментирам.

 

Е как... Помогна му с това, че изпрати Хамилтън на близка среща с феновете по трибуните.

 

Хамилтън тотално си изпусна нервите, защото се видя (или по-скоро му показаха) какъв насран смачкан мангал е и изпусна състезанието - неведнъж го е правил и пак ще го прави. По никакъв начин аз лично не мога да се съглася, че Алосно има нещо общо с циганската простотия, той просто си караше за себе си тогава.

Link to comment
Share on other sites

Ама май срама вие със Стефчо ще го берете, особено той.

Срам да бера от кого? Или от кое което съм казал?!

Че Райконен след края на 2007 бе друг пилот?! Ами така си е.

Че Алонсо никога няма да кара за Ферари - едва ли съм го казвал или съм го подметнал несериозно...

 

Алонсо е по-постоянен в решителни моменти. Спомни си какви класирания правеше след Германия миналата година но и доказа, че не е безпогрешен - Белгия 2010.

 

 

Не ви е срам да коментирате Белгия,

Съгласен. Трябва да бъдем по-хуманни по отношение на Кими. :)

 

Само за уточнение - първият пилот който се сещам, че чупеше черньо беше А. Сутил във Ф3...

 

човека, който ви направи шампиони.

Да, дойде Райконен, барна болида тук-там и Ферари станаха шампиони... :D

Супер звучи, стига да беше истина.

 

Тук е момента да попитам преди Райконен имали ли са Ферари въобще титли или - не... :rolleyes:

 

90%? Няма да коментирам.

+/- 2-3

Link to comment
Share on other sites

Срам да бера от кого? Или от кое което съм казал?!

Че Райконен след края на 2007 бе друг пилот?! Ами така си е.

Че Алонсо никога няма да кара за Ферари - едва ли съм го казвал или съм го подметнал несериозно...

 

В момента нито имам време, нито ми се занимава да се ровя, но ако трябва ще го направя. Имате такива смешки и двамата със Стефчо от ония години, че не е истина. Друг пилот не знам, ама че с друга, доста некадърна кола беше 2008 - да.

 

Само за уточнение - първият пилот който се сещам, че чупеше черньо беше А. Сутил във Ф3...

 

Не ме интересува какво е ставало от времето на картинга. Говоря за Ф1! Престанете да ми носите вода от всеки един от 40-те извора - няма ефект.

 

Да, дойде Райконен, барна болида тук-там и Ферари станаха шампиони... :D

 

Пипал, не пипал (а много ясно че е не е пипал, защото оня простак Клюна тогава се мотаеше из бокса, а Кими никога няма да се завърти около него, защото го мрази), карал е каквото са му дали "великия" отбор. И се справи сам, въпреки келеша Маса и качи червения екип и червената кола на подиума. Това помни света.

 

Тук е момента да попитам преди Райконен имали ли са Ферари въобще титли или - не... :rolleyes:

 

Не, тук е момента да не се извъртат нещата (което просто ви е професия със Стефчо), а да се каже - ако Кими не бе шампион с Ферари 2007г., то 2011г. коя поред щеше да е без титла за пилот на Ферари? Ако много те боли го приеми като проста математическа задача.

 

+/- 2-3

 

За това казах - нямам коментар. Писаното остава.

Link to comment
Share on other sites

Не ме интересува какво е ставало от времето на картинга. Говоря за Ф1! Престанете да ми носите вода от всеки един от 40-те извора - няма ефект.

Това са си факти... за разлика от твоите голословни приказки. :) Поне на времето по евроспорт пускаха и някое друго състезание от Ф3. Хамилтън и Сутил разполагаха с еднаква техника и Сутляша яко му сипваше с големия черпах... В Ф1 единия караше МКЛ, другия Форс Индия... и виждаш как стоят нещата.

Това ти го казвам с цел отново да разбереш, че има значение с каква техника се състезаваш. :)

 

карал е каквото са му дали "великия" отбор.

Едва ли не каруца?! :D

Ей, да им се чудиш на всички милионери и пилоти... всеки иска да си купи или пилотира за каруците...

 

а да се каже - ако Кими не бе шампион с Ферари 2007г., то 2011г. коя поред щеше да е без титла за пилот на Ферари?

Ще си говорим с условности ли?

 

А, АКО Пикет не се беше блъснал през 2008 в Сингапур?!...

А, АКО двигателя на Маса бе издържал още 2 обиколки в Унгария?!

А, АКО Глок не бе пуснал черньо в Бразилия?!

А, АКО бяха наказали Хамилтън във Валенсия 2010 по-рано?!

 

Много АКО-та, но всичко е в историята, радвай се че Маса не стана шампион заради 1 точка иначе и единственият ти довод заминаваше. :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Това са си факти... за разлика от твоите голословни приказки. Поне на времето по евроспорт пускаха и някое друго състезание от Ф3. Хамилтън и Сутил разполагаха с еднаква техника и Сутляша яко му сипваше с големия черпах... В Ф1 единия караше МКЛ, другия Форс Индия... и виждаш как стоят нещата.

Това ти го казвам с цел отново да разбереш, че има значение с каква техника се състезаваш. :)

 

Няма нужда да говорим за очевидните неща. Или може би има, защото фераристите и тях изопачават по всякакъв начин. laughing.gif

Пак ще повторя - тук е тема за ФОРМУЛА ЕДНО, мен лично не ме греят останалите, а и не ги следя. Да е жив и здрав Сутляша, че е млял мангала, жалко, че не го е направил и тук, но пък има кой да му сипва - споко. Лимона го направи за смях в неделя.

 

Едва ли не каруца?! :D

Ей, да им се чудиш на всички милионери и пилоти... всеки иска да си купи или пилотира за каруците...

 

За каруца не знам, но за некадърна - факт. И днес още не е оправена както се вижда от първите две състезания за сезона. Всички приказки и точене на зъби излетяха. Нещо си траете май, че за разлика от другите отбори Ферари половин сезон повече се готви за 2011? А? Нещо забравихте, че 2010 по средата Ферари заебаха болида и почнаха да се готвят за тоя сезон и Стефчо това редовно го ползваше за оправдание? Срам ли ви е? Има за какво. И от Ферари ги е срам. Затова гледаха като залухани келеши и на квалификацията в неделя като останаха без гуми - няма такъв цирк.

 

Ще си говорим с условности ли?

 

Радио ФЕРАРИ-БУЛФОРУМ отново в ефир. Няма условности - една простичка цифра е отговора, мързи ме сега сам да я проверя, а теб те е срам да я кажеш, защото съм убеден, че насън знаеш отговора.

 

Много АКО-та, но всичко е в историята, радвай се че Маса не стана шампион заради 1 точка иначе и единственият ти довод заминаваше. :)

 

Какъв довод??? Че Маса е некадърник, бездарник, скучен пилот и глупак? Има ли някой тук да го отрече това??? Опа - разбира се че има! И бяла лястовица има все пак! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Значи за някакъв си льольо който ще кара в НАСКАР може да се говори, но за Ф3 - не...

 

Отделно продължаваш да говориш за срам и подобни простотии, без никакви факти.

 

Когато започнеш да мислиш и четеш, а не само да си размачкваш нежно клавиатурата - пак заповядай. B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...