Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.crash.net/f1/news/168395/1/hamilton_no_attraction_in_staying_at_one_team_forever.html

 

Айде... Хамилтън се готви да кара за друг отбор... ся номера на кой ще се омилква пича. Ферари и Бул или директно в Мерцедес.

 

Тука па ква работа има?

 

Ако Левис напусне Мкл не знам майна...има нещо много сбъркано

Не знам дали тоя пич осъзнава, че кара за тима, в който искат да карат другата половина пилоти :D Oсвен това е и глезеника там и зима по един ТИР пари...май 2.5 пъти повече от Бътън...ама тука вече може и да греша

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Най-много ще се накефя, да ги видя рамо до рамо с Алонсо във Ферари, тогава обещавам, че 3 дена няма да пия Шуменско, а ще се накажа с Астика.

Моля някой, ако има инфо да каже, нали Хамилтън последните обиколки в 2 та тренировка, с тежка кола, беше с твърди гуми?

Link to comment
Share on other sites

Това ще е хипер интересно. От една страна се равнява на това да сложиш малки ядрена и водородна бомби в тенджера под налягане, която да сложиш в микровълнова laughing.gif

 

От друга ще ми е много интересно Стефчо какво ще говори! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Това ще е хипер интересно. От една страна се равнява на това да сложиш малки ядрена и водородна бомби в тенджера под налягане, която да сложиш в микровълнова laughing.gif

 

От друга ще ми е много интересно Стефчо какво ще говори! tounge.gif

И аз ще изчакам неговия коментар, ама да го помоля по кратичко :)

Link to comment
Share on other sites

Колко човека пишат тука? 10. Със всеки се хващам на бас по ЕДНА Каменичка, че Алонсо и Хамилтън НЯМА да карат във Ферари по ЕДНО и също време.

 

Най-малкото това ще значи ОГРОМНА цифра за заплати...ша видим :)

 

Бах го ако напусне...да си сЕди в Мкл :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

От 2013-та няма да има Ферари във Ф1... Т.е. няма да има Ф1, вие сега сте се запритеснявали...

 

Далеч не може да има постулати от тоя тип - да си ходят като искат. Другите ще останат. И нови ще дойдат.

 

Ферари да не би да са го ударили на уволнение и затова не работят като хората laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не съм на 100% убеден, че фанатичните фераристи знаят, но РедБул наливат ДОСТА повече пари у Ф1, отколкото Ферари. Ако РБ си тръгнат - Ф1 ще спре да съществува. Но ако Ферари си тръгнат... Ще дойдат Ауди или Ламбо...

Link to comment
Share on other sites

Далеч не може да има постулати от тоя тип - да си ходят като искат. Другите ще останат. И нови ще дойдат.

 

Ферари да не би да са го ударили на уволнение и затова не работят като хората laughing.gif

 

хахахахахаах :D :D :D :D като Мерцедес, ХРТ, Върджин и зеления Лотус ли хахахаха

 

4 цилиндъра турбо, 4 или 5 бяха двигателя за 20 старта. Лука и Бърни са против тая шибания. Всеки НОРМАЛЕН фен също, освен това така наречените спестявания...няма да ги бъде ;)

 

И аз не искам да ги гледам с тия двигатели от косачки и брой цилиндри като на моята кола, а ГП2 да е с по-мощен мотор...сиктир ;)

 

Мерцедес май с половин уста и те бяха против.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Далеч не може да има постулати от тоя тип - да си ходят като искат. Другите ще останат. И нови ще дойдат.

 

Ферари да не би да са го ударили на уволнение и затова не работят като хората :laughing:

 

+1 Да си ходят :laughing: Да видим дали тогава нямало да има формула, то и без това сега все едно ги няма :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Преди време Бърни, каза в интервю че Ферари са може би най-важното нещо във Ф1... Ама нали вие държите контролният пакет акции... ;)

Link to comment
Share on other sites

Май някой тук преди време се кълнеше, че АлФонсо няма да кара за Ферари или аз нещо се бъркам...

започни да четеш...Алонсо И Хамилтън ПО ЕДНО И СЪЩО ВРЕМЕ

 

Аз кво да направя, че Кими е тотална щета и го натириха заради Алонсо

Link to comment
Share on other sites

започни да четеш...Алонсо И Хамилтън ПО ЕДНО И СЪЩО ВРЕМЕ

 

Аз кво да направя, че Кими е тотална щета и го натириха заради Алонсо

Чети ти, аз ти казах, че тогава се наказвам с Астика и за да ми е пълен кеф ще хапна и сладолед, точно като Кими и ще се опитам да докарам тази щастлива физиономия като неговата тогава. Никога не сам се кефил така, както тогава като го видях в бокса на Ферари със сладоледа.ГолЕм е ....

Link to comment
Share on other sites

Факт, това беше един от великите моменти на Ф1. Поредно доказателство, че някои пилоти могат да са личности без да се напъват.

 

Ако дупката на пистата се разшири и в Китай, някой трябва да хвърчи от Ферари още сега. Дори и само за това всички да се стегнат като видят, че хвърчат глави. 12 време преди квалификация, та това мирише на пропиляна 1ва 1/2 от сезона.

Link to comment
Share on other sites

Чети ти, аз ти казах, че тогава се наказвам с Астика и за да ми е пълен кеф ще хапна и сладолед, точно като Кими и ще се опитам да докарам тази щастлива физиономия като неговата тогава. Никога не сам се кефил така, както тогава като го видях в бокса на Ферари със сладоледа.ГолЕм е ....

приготви си ПЛАН Б ;)

 

Факт, това беше един от великите моменти на Ф1. Поредно доказателство, че някои пилоти могат да са личности без да се напъват.

 

Ако дупката на пистата се разшири и в Китай, някой трябва да хвърчи от Ферари още сега. Дори и само за това всички да се стегнат като видят, че хвърчат глави. 12 време преди квалификация, та това мирише на пропиляна 1ва 1/2 от сезона.

вместо да си ядеше сладоледа и да следи хокей СЛЕД КАТО Е ОТПАДНАЛ можеше да направи като предшественика си. Ей заради това единия е на пиедестал, а другия ....НАСКАР хахахаха

Link to comment
Share on other sites

приготви си ПЛАН Б ;)

 

 

вместо да си ядеше сладоледа и да следи хокей СЛЕД КАТО Е ОТПАДНАЛ можеше да направи като предшественика си. Ей заради това единия е на пиедестал, а другия ....НАСКАР хахахаха

Той с тази си постъпка показа колко му пука за Ферари и не само това.

Сега "великия" отбор ще му плаща неустойката, пък той ще се разцепва в НАСКАР, то и там сигурно има сладолед и хокей :P

Link to comment
Share on other sites

Той с тази си постъпка показа колко му пука за Ферари и не само това.

Сега "великия" отбор ще му плаща неустойката, пък той ще се разцепва в НАСКАР, то и там сигурно има сладолед и хокей :P

доооообре :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...