Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз ли нещо грешно си спомням или последната титла на Ферари носи неговото име?

Искам да ми отговориш само с Да и Не.

 

Последната титла на Ферари носи името на Ферари, виж на Кими Райконен ЕДИНСТВЕНАТА титла след мноооого мъки и опити е тая с ФЕРАРИ. :blush:

Дойде... мъчи се, мъчи се с грешния тим и накрая от първия път стана СШ с ФЕРАРИ :D

Е после Фелипе Маса го навря в кучешки отверствия, че и пари даваха на Кими, за да се разкара :D

 

Ся като се сетя и за 07-ма и за 08-ма още повече ме хваща яд макар, че има 3 спечелени титли в тоя период. Можеше Шуми да е 9кратен "пенсионер" :D :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ти сляп ли си?!?!?!?!?! Заради тоновете ти глупости и лъжи и измислици не видях отговора на въпроса ми:

Кой пилот е взел последната титла на Ферари?

Кими ли е?

 

Да/Не.

Link to comment
Share on other sites

Това е друг въпрос. :D На Кимчо е...

Измислици няма. Факт е, че не успя 2003-та и 2005-та. Факт е, че успя 2007-ма. Факт е, че 2008-ма и 2009-та беше развинтен от Фелипе. Факт е, че го изгониха и му платиха неустойка заради Алонсо.

 

Най-важното е, че тва дете вече дори няма Фиат Ес2000 и няма никаква връзка с Ферари. Да си кара онова как му викат на село...НАСКАР ли беше :D При Монтоя...другия натирен Ф1 пилот :D Дошъл като терминатора на Шумахер, но си беше терминиран....ЦЕНТРААААЛНО :D

Link to comment
Share on other sites

Ти си нетърпим! На живо нямаш нищо общо с форумният идиот, който се опитваш да представиш.

Не е друг въпрос, просто не можеш да разбереш сам за себе си, че не го разбираш този спорт. Не можеш с едно просто "да" да ми отговориш на въпроса. Все има някакви отклонения и т.н.

Жив и здрав да си!

Link to comment
Share on other sites

Ти си нетърпим! На живо нямаш нищо общо с форумният идиот, който се опитваш да представиш.

Не е друг въпрос, просто не можеш да разбереш сам за себе си, че не го разбираш този спорт. Не можеш с едно просто "да" да ми отговориш на въпроса. Все има някакви отклонения и т.н.

Жив и здрав да си!

Защото не искам да кажа ДА...прекалено ще го величаем сладоледения бос....а няма за какво :D

 

Казваш измислица. Измислица ще е ако кажа, че Алонсо е шампион за 2010....посочи кое е измислица :)

 

Много ясно разбрах въпроса още първия път...ама нямаше да е интересно просто :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Това е друг въпрос.

 

Не, бе! Не е!

 

Не е, точно както е въпроса и защо Ферари си покафеника гащичките от кеф като им се предложи на тепсия договора на банка Сантандер и Алонсо... и решиха да разкарат един изкл. пилот, просто заради... ПАРИ. МноУ пари.

 

Ей това ти е скудерията сега. Хич не ги е еня кой как е карал, и прочие. Номера да продават 4х4 Ферарите и политите им да са съизмерими по популярност Бринтни Спиърс и Лейди Гага... опа, с Люис Хамилтън и РедБул. Т'ва е.

 

Даже тая година да не вземат титла, ако подпишат нЕкой голям спонсор ще видиш, че даже няма и да мрънкат. ФАКТ.

Link to comment
Share on other sites

Не, бе! Не е!

 

Не е, точно както е въпроса и защо Ферари си покафеника гащичките от кеф като им се предложи на тепсия договора на банка Сантандер и Алонсо... и решиха да разкарат един изкл. пилот, просто заради... ПАРИ. МноУ пари.

 

Ей това ти е скудерията сега. Хич не ги е еня кой как е карал, и прочие. Номера да продават 4х4 Ферарите и политите им да са съизмерими по популярност Бринтни Спиърс и Лейди Гага... опа, с Люис Хамилтън и РедБул. Т'ва е.

 

Даже тая година да не вземат титла, ако подпишат нЕкой голям спонсор ще видиш, че даже няма и да мрънкат. ФАКТ.

 

Чакайте малко бре. Тука до един ми разправят какъв идиот е Фелипе и какво чудо на чудесата е Кими. Няма да се ровя в архива. Ето ти малко ФАКТИ. Как "идиота" успя да развинти СШ за 2007-ма година до момента с катастрофата в Унгария? Можеш ли да отговориш? И ти и Психара и Раптор.

 

Банка Сантандер все още има зимане даване И с Мкл...и те ли си покафевиха гащите?

 

Знаеш ли каква е неустойката на Кими? Не е 10 000 евро де :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

МОЛЯ?! МАСА Е РАЗВИНТИЛ КИМИ!?!?!?!? Маса има ли титла? Курец. Кими има ли титла? Има. В 2 от 3-те години Кими има повече точки от Маса. Ко ми говориш?

Link to comment
Share on other sites

Чакайте малко бре. Тука до един ми разправят какъв идиот е Фелипе и какво чудо на чудесата е Кими. Няма да се ровя в архива. Ето ти малко ФАКТИ. Как "идиота" успя да развинти СШ за 2007-ма година до момента с катастрофата в Унгария? Можеш ли да отговориш? И ти и Психара и Раптор.

 

Банка Сантандер все още има зимане даване И с Мкл...и те ли си покафевиха гащите?

 

Знаеш ли каква е неустойката на Кими? Не е 10 000 евро де :D

 

 

МОЛЯ?! МАСА Е РАЗВИНТИЛ КИМИ!?!?!?!? Маса има ли титла? Курец. Кими има ли титла? Има. В 2 от 3-те години Кими има повече точки от Маса. Ко ми говориш?

 

Помниш ли го болднатото. 1/3-та от сезон 09-та Фелипе Маса беше контузен......

 

za 2007 ne moga da si izkrivia du6ata ;)... mnogo klizmarskata ama ia vze

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!К'во от това?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

@DON_CHEFO

Тук на никои не му пука коя пружина от на кой колицата тресна гнома по тиквата.Преди си казвал, че са важни само точките и титлите накрая.

Маса не става, не ставаше и преди не става и сега.Кими+Алонсо сто хиляди пъти по-добре от сега.

Link to comment
Share on other sites

@DON_CHEFO

Тук на никои не му пука коя пружина от на кой колицата тресна гнома по тиквата.Преди си казвал, че са важни само точките и титлите накрая.

Маса не става, не ставаше и преди не става и сега.Кими+Алонсо сто хиляди пъти по-добре от сега.

Това тресване коства на Фелипе няколко операции и сериозна рехабилитация.

 

Деймън Хил по-добър ли е от Аертон Сена? Сезон 94. Единствения, в който карат заедно...сещаш се защо Хил има повече точки на финала

Дидие Пирони по-добър ли е от Жил Вилньов? Сезон 82.

Кеке Росберг или Жил, пак сезон 82............

Еди Ървайн по-добър ли е от М. Шумахер? Сезон 99.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Един състезател (независимо в кой спорт) е толкова добър, колкото го обича публиката. Нищо друго няма значение. Може да има 16 титли, но като не събира хора по стадионите/телевизорите/залите значи е жив ташак. Нещо като Шумахер, Маса и т.н.

Когато Шумахер започна хегемонията си, зрителите се дръпнаха и промениха спорта. Чат ли си?

Link to comment
Share on other sites

Това тресване коства на Фелипе няколко операции и сериозна рехабилитация.

 

Деймън Хил по-добър ли е от Аертон Сена? Сезон 94. Единствения, в който карат заедно...сещаш се защо Хил има повече точки на финала

Дидие Пирони по-добър ли е от Жил Вилньов? Сезон 82.

Кеке Росберг или Жил, пак сезон 82............

Еди Ървайн по-добър ли е от М. Шумахер? Сезон 99.

Ама айде стига стари данни, нека да гледаме настоящото, нито колите сега, нито пилотите са измерими с тези от преди 10-20 години.

Говорими от 2007 да кажем насам и това е.

Пък нека Алонсо да е СШ за миналата година, ама само в твоята глава. :rolleyes:

Edited by nassko
Link to comment
Share on other sites

DRS ще се използва на обратната права в Шанхай

Mного добре. ДАНО НЕ ВАЛИ. При дъжд DRS е забранен. Ако пак имат такива проблеми от РБР и слуховете се окажат истина(че няма да ползват КЕРС....и да го ползват - все едно :D).....може и да си гризнат хляба :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На Шумахер може да му носите бирата само ВСИЧКИ СПЕЦИАЛИСТИ дето сте се събрали тук....

 

Тоя палячо НЕ може на нас да ни носи бирата, най-малкото защото аз лично ще го отстрелям, изнасиля и разфасовам (не задължително в този ред) и след това ще го излежа с усмивка, защото ще съм спокоен, че съм направил нещо добро на тоя свят laughing.gif

 

http://clubs1.bg/new...-seriite-naskar - тоя деградира до ниво Монтоя. Слава Богу, че няма нищо общо с Ферари вече

 

Велик! Продължава да се забавлява и да прави каквото си поиска, като същевременно си прибира и добра плата. Просто класик! Наистина слава богу, че няма нищо общо Гейрари.

 

Последната титла на Ферари носи името на Ферари, виж на Кими Райконен ЕДИНСТВЕНАТА титла след мноооого мъки и опити е тая с ФЕРАРИ. :blush:

Дойде... мъчи се, мъчи се с грешния тим и накрая от първия път стана СШ с ФЕРАРИ :D

Е после Фелипе Маса го навря в кучешки отверствия, че и пари даваха на Кими, за да се разкара :D

 

Ся като се сетя и за 07-ма и за 08-ма още повече ме хваща яд макар, че има 3 спечелени титли в тоя период. Можеше Шуми да е 9кратен "пенсионер" :D :D :D

 

Отново безсрамни приказки. Кими спечели тая титла ВЪПРЕКИ Ферари, чиято кола пак беше в джаза, а и го оставиха да се бори сам, като оня боклук не само не помагаше, а му пречеше. Кой къде е наврял е ОЧЕВАДНО ясно и тогава и днес. И кой е на път да стане най-голямото и бездарно дърво, някога състезавало се за тим Ферари.

 

Ти сляп ли си?!?!?!?!?! Заради тоновете ти глупости и лъжи и измислици не видях отговора на въпроса ми:

Кой пилот е взел последната титла на Ферари?

Кими ли е?

 

Да/Не.

 

Ти верно ли си мислеше, че ще каже просто да/не? Да ви запозная другия път двамата laughing.gif

 

Това е друг въпрос. :D На Кимчо е...

Измислици няма. Факт е, че не успя 2003-та и 2005-та. Факт е, че успя 2007-ма. Факт е, че 2008-ма и 2009-та беше развинтен от Фелипе. Факт е, че го изгониха и му платиха неустойка заради Алонсо.

 

Най-важното е, че тва дете вече дори няма Фиат Ес2000 и няма никаква връзка с Ферари. Да си кара онова как му викат на село...НАСКАР ли беше :D При Монтоя...другия натирен Ф1 пилот :D Дошъл като терминатора на Шумахер, но си беше терминиран....ЦЕНТРААААЛНО :D

 

Тия "факти" Стефче да си ги туриш у г*зо tounge.gif

 

Бездарният некадърник Маса не може да си развинти гумите на колата най-вероятно, камо ли велик пилот като Кими. Понеже е голЕм развинтвач, точно както съм проклел ще се пенсионира като последна дупка на кавала и некадърник какъвто е. А и другото ми пустосване върза, да видим още колко ще връзва - дотук 4 години.

 

Е как да държи Фиат човека, като е тотална бракма! Да не е луд! Държал го е колкото да изтика скапаната реклама и да им вземе парите laughing.gif

 

[quote name=DON_CHEFO' timestamp='1

302607281' post='1495445785]

Защото не искам да кажа ДА...прекалено ще го величаем сладоледения бос....а няма за какво :D

 

Няма викаш за какво - е затова Ферари ще го духа и разни нагли сектанти ще го лапат барабар с татуировките. Стефче, ръцете му трябва да целувате на тоя човек, че ви докара титла САМ, без рамо от втори пилот и с проблемна кола. И пак нагли не признавате. Затова с усмивка си отиде и сега се присмива отнякъде и се радва, че не участва в тоя парад на резила на "великите" Ферари. Е те затова и тази 4-та година поред ще сте назад, а и Рено ще ви мине - защото нагли келеши далече не стигат. И защото просперират тези, които работят и се развиват, а не тези, които живеят със статистиката отпреди да са проходили.

 

Чакайте малко бре. Тука до един ми разправят какъв идиот е Фелипе и какво чудо на чудесата е Кими. Няма да се ровя в архива. Ето ти малко ФАКТИ. Как "идиота" успя да развинти СШ за 2007-ма година до момента с катастрофата в Унгария? Можеш ли да отговориш? И ти и Психара и Раптор.

 

Мога - главата ти е развинтена на тебе, миличък. Кими не е чудо на чудесата. Твоят Фелипе за сметка на това е истинско чудо - ТОТАЛНО ДЪРВО и НЕКАДЪРНИК - по-железен факт от това няма в последните 2 години в тоя спорт. И Кими ще го помните като човека, който ви докара титла въпреки всичко. да не говорим, че както е тръгнало тази титличка ще изпъква като последната за ... дотук 4 години. Защото и пилот като Лимона не мое се справи с таа каруца, рийш ли. tounge.gif Отделно няма кой да я оправи.

 

МОЛЯ?! МАСА Е РАЗВИНТИЛ КИМИ!?!?!?!? Маса има ли титла? Курец. Кими има ли титла? Има. В 2 от 3-те години Кими има повече точки от Маса. Ко ми говориш?

 

Грешна схема - спориш с радио ФЕРАРИ-БУЛФОРУМ - не е много смислено.

 

Това тресване коства на Фелипе няколко операции и сериозна рехабилитация.

 

Деймън Хил по-добър ли е от Аертон Сена? Сезон 94. Единствения, в който карат заедно...сещаш се защо Хил има повече точки на финала

Дидие Пирони по-добър ли е от Жил Вилньов? Сезон 82.

Кеке Росберг или Жил, пак сезон 82............

Еди Ървайн по-добър ли е от М. Шумахер? Сезон 99.

 

Много важно - сега и Кубица страда и се лекува.

 

Хитлер ли е по-добър или Сталин?

 

DRS ще се използва на обратната права в Шанхай

Mного добре. ДАНО НЕ ВАЛИ. При дъжд DRS е забранен. Ако пак имат такива проблеми от РБР и слуховете се окажат истина(че няма да ползват КЕРС....и да го ползват - все едно :D).....може и да си гризнат хляба :D

 

Колкото щеш ги кълни РБР, пак ще мачкат, а ако нещо изпушат - Макларън ще са отпред - ти си избери кой предпочиташ. Вашата секта остава да прави вуду магии и този сезон, да кълне заслужилите първите места и да се моли за невъзможното, че да излезнат червените коли пак отпред. Да ама така не става - иска се отбор, иска се екип да изработи добра и работеща кола, по-добра от тази на останалите - така се прави прогрес. Само с един много добър пилот НЕ става. Повтарям - ЕДИН. Ферари пак са соло в играта - дървото е пълнеж на решетката. В момента КОЙТО и да е друг пилот (вкл пенсионера Барикело) да вземат за втори ще е по-добре за тях. Това не го разбраха и 2007-ма тия тъпи тикви, не го разбират и досега - респективно много "добре" им се отразява на крайния резултат - е хак да им е тоя тъпак, нека си го стискат. И стия темпове и с тази политика - все така да я карат Ферари. Отдавна съм им го пожелал. Жалко че няма как Циганина да им стане пилот някой ден, че да станат за смях и на кокошките.

 

 

ЕДИТ: Естествено че и другия сектант ще се обади! Тоя сърбеж никога не минава. Опасна болест ей!

Link to comment
Share on other sites

дай едно рамо де :D

 

Тук уорна не се изчиства, пък и хората не разбират от майтапи... :)

Няма смисъл.

 

Феновете на Кими помнят само как Райконен стана СШ, но не, че и Фелипе го пусна в Бразилия, да победи...

 

А изпълненията му година по-късно от Монако, Сингапур, Белгия... те никога не са съществували. :)

 

Обаче е важно да се отбележи, колко зле са феновете на Ферари когато виждат явните провали на еднократния... :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Не е вярно че не се изчиства, откъде накъде го реши това? Изчиства се, но по усмотрение на няложилия го. Отделно уорн не означава нищо друго освен предупреждение ако не си забелязал.

 

Да не говоря, че си леко нагъл - досието ти тук показва, че последните две действия от страна на колеги са сваляне на по 20%. Не един, а два пъти. От какво се оплакваш не разбирам.

 

Обаче е важно да се отбележи, колко зле са феновете на Ферари когато виждат явните провали на еднократния... :)

 

Този еднократния дълго ще го помните, помни ми думата. Само че с друго определение - последния.

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно че не се изчиства, откъде накъде го реши това? Изчиства се, но по усмотрение на няложилия го. Отделно уорн не означава нищо друго освен предупреждение ако не си забелязал.

 

Да не говоря, че си леко нагъл - досието ти тук показва, че последните две действия от страна на колеги са сваляне на по 20%. Не един, а два пъти. От какво се оплакваш не разбирам.

 

За наказания от 2005 и 2006? Това е наглост? 5-6 години?! Хах...

 

Дриймър си ме бе набелязал тогава и "бой" за всеки пост дори и за ироничните...

 

Както и да е... Както каза шефа: "НЕ са темите мястото за такива глупости"...

 

Този еднократния дълго ще го помните, помни ми думата. Само че с друго определение - последния.

 

Аз го помня и като "единствения"... на който му е платено за да НЕ кара... :)

Това че избраха един втори пилот като Маса пред него е показателно.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Ами като гледам така нямаш НЕзаслужено наказание, напротив - спестени са някои. Ама ти си знаеш де. В момента си с някакви въшливи 20%, които едва ли има редовен посетител тук да не ги е получавал. Да вземем да ги махнем ако толкова ти тежат?

 

Аз го помня и като "единствения"... на който му е платено за да НЕ кара... :)

Това че избраха един втори пилот като Маса пред него е показателно.

 

Мдаа - факт е и развитието на нещата след този "мъдър" избор. От тъпанарщината никой не е избягал, ей...

Link to comment
Share on other sites

w w w dot formula1 dot com. :D Последнователно провери годините 03-та, 05-та, 08-ма и 09-та до Унгария и ще видиш КОООООЛЛЛКОООО грешиш :D :D :D

Кими е ЩЕТА. За това и 08-ма направиха болида по-удобен за Фелипе(след ГП на Франция май беше)

За 07-ма ЕДИНСТВЕНАТА титла на Кими не знам как изобщо може да говорите. Много трябва да е благоарен на тоя тим щото сега статистика ще не ще...ще го помни. Аз го бях забравил преди да прочета тоя виц за Наскар

 

ЛИЧНИЯ Фиат на Кими....си го разби както и Ситроените, които кара :D

 

Когато Шумахер сгреши в Монако през 06-та - беше пенсионер. Когато Кими се разби в квала на Монако не видях такива слова...само там да беше.

 

РБР няма кво да ги кълнем...те са си наказани гОрките :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Стефче, няма лошо бе момче, ама вижте се на какво приличате бе! Не ви ли е срам от отбора ви в момента за ЧЕТВЪРТА ПОРЕДНА година? И не ви ли е срам да плюете човека, който ви донесе титла? Защото ако го нямаше него коя поредна година щеше да е?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...