Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

Кво значение има? :blink:

 

На теб, ако ти подарят един такъв телефон какво?

Ще кажеш "Не, мерси, аз няма да го използвам по предназначение, не искам да гъзарея" ли?

 

Всеки сам си решава - в край на сметка, който има възможност що да не си купи.

Телефоните не са произведени,за да седят по магазините.

 

 

все едно ти да си купиш едно ламборджини и аз да дойда да те питам

"Абе, тва ламборджини за кво ти е, като имаш кинти и можеш да си купиш опел корса"?

 

 

Ай стига, моля ви се.

Кви са тия питания.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
много ми е интересно какво толкова правите с тия смартфони?използват ли се по предназначение или е само за гъзария?

Всичко, което можеш да правиш и на компютъра, само че в движение. След като си от 5-February 05 във форума, трябва да имаш поне малка представа какъв тип хора са netrootbg и Godfather, дали са гъзареещи тийнейджъри или тези машинки наистина им трябват.

 

Между другото, интересно ми е как се държи този Windows CE ??? По-стабилен ли е от windows за PC, има ли понякога "This application has encountered a problem and needs to close" :lol: ??

Link to comment
Share on other sites

Кво значение има? :blink:

 

На теб, ако ти подарят един такъв телефон какво?

Ще кажеш "Не, мерси, аз няма да го използвам по предназначение, не искам да гъзарея" ли?

 

Всеки сам си решава - в край на сметка, който има възможност що да не си купи.

Телефоните не са произведени,за да седят по магазините.

все едно ти да си купиш едно ламборджини и аз да дойда да те питам

"Абе, тва ламборджини за кво ти е, като имаш кинти и можеш да си купиш опел корса"?

Ай стига, моля ви се.

Кви са тия питания.

ми има голямо значение-ако го използвам само за обаждания то за кво ми е?

ако ми подарат такъв ще го продам и ще си купя обикновен.

а пък тва сравнение с ламборджинито е по тъпо сравнение дори от кели от женени с деца.

 

 

просто исках да питам кво толкова можеш да правиш на тоя смартфон

Link to comment
Share on other sites

...

Между другото, интересно ми е как се държи този Windows CE ??? По-стабилен ли е от windows за PC, има ли понякога "This application has encountered a problem and needs to close" :lol: ??

 

Няма такива "екстри" като по-големия си брат. Когато някое приложение запецне в повечето случаи натискаш Reset-а и машинката се рестартира. Понякога се случват и по-кофти изпълнение. Вече ми се наложи веднъж да направя hard reset - възстановяване на фабричната инсталация и след това наново всички допълнителни приложения. :D

 

ми има голямо значение-ако го използвам само за обаждания то за кво ми е?

ако ми подарат такъв ще го продам и ще си купя обикновен.

а пък тва сравнение с ламборджинито е по тъпо сравнение дори от кели от женени с деца.

просто исках да питам кво толкова можеш да правиш на тоя смартфон

 

Ти май изобщо не си прочел или не си разбрал нищо от това, което написах. Ще се опитам да обясня по-разбираемо. Най-много ми се налага да използвам синхронизацията с корпоративните сървъри - електронна поща, насрочени мероприятия, задачи и т.н. Тези неща ги ползвам постоянно, ежеминутно дори. По-рядко се налага да управлявам Production системата, ако има някакъв проблем, посредством VPN връзка. Мога да вляза във всяка една машина, независимо каква е платформата и да извършвам определени операции спешно - когато лаптопа е захвърлен някъде надалече.

Понеже живея в огромен град, много често се налага да ползвам и GPS-a, с който намирам всякакъв непознат адрес без никакви затруднения.

Надявам се обяснението да е достатъчно. :D

Link to comment
Share on other sites

Няма такива "екстри" като по-големия си брат. Когато някое приложение запецне в повечето случаи натискаш Reset-а и машинката се рестартира. Понякога се случват и по-кофти изпълнение. Вече ми се наложи веднъж да направя hard reset - възстановяване на фабричната инсталация и след това наново всички допълнителни приложения. :D

Не си ли се поблазнил да му сложиш NetBSD?? :D Аз ако си взема такава машинка, първата ми работа ще е да пробвам port-а за hp. B)

Link to comment
Share on other sites

Godfather ако да ми кажеш къде е тоя Reset бутон. Също и shutdown-а не мога да намеря :(. Единственото решение е да се вади батерията ....

Искам когато слагам сим карта или я махам да мога да изгася нормално windows-а.

Link to comment
Share on other sites

Не си ли се поблазнил да му сложиш NetBSD?? :D Аз ако си взема такава машинка, първата ми работа ще е да пробвам port-а за hp. B)

 

Този още не ми се бъзика до такава степен. Имам един друг iPAQ - rx3115 и на него съм му инсталирал разни екзотики. :D

 

Godfather ако да ми кажеш къде е тоя Reset бутон. Също и shutdown-а не мога да намеря :(. Единственото решение е да се вади батерията ....

Искам когато слагам сим карта или я махам да мога да изгася нормално windows-а.

 

На моя модел дупчицата на Ресета е точно вдясно от конектора (отляво на конектора е по-тясния отвор за микрофона). Може да се натисне със стайлуса. Така става "мекия" рестарт. Когато държиш Power бутона натиснат постоянно и в същото време цъкнеш Ресета се извършва твърдия рестарт, всичко се зачиства и се стартира първоначалната инсталация на системата. ;)

Link to comment
Share on other sites

evil_smith зимай недей са плаши.Страшна машинка е тфа и съм много доволен от нея.Както казах в миналия пост за 4 месеца го изпуснах само веднъж,но от около полвин-един метър на асфалт и резултата е само леко надраскана пласмаса в долен и горел ляв ъгъл-много качествен телефон :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

NOKIA 6131

nokia-6131-combo.jpg

 

Много съм доволен от телефона... дефектите, които повечето хора казват, че има... всъщност ги няма. ;)

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 6131

 

 

Много съм доволен от телефона... дефектите, които повечето хора казват, че има... всъщност ги няма. ;)

щях да се учудя, ако не се похвалиш :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Nokia 6020

nokia-6020-large.gif

 

Много съм доволен от телефончето,има всичко основно като изключим mp3 support :)

 

Ами и моя няма и не ме боли особено. В крайна сметка е телефон, а не стерео уредба.

Link to comment
Share on other sites

Ами и моя няма и не ме боли особено. В крайна сметка е телефон, а не стерео уредба.

И аз така си мислех, когато нямах мп3 и камера на телефона, ама като си взех нов и си промених мнението. :music

Link to comment
Share on other sites

82.jpg Nokia n70

Кефи ме ( то и за това съм го взел ) ама много ми се тутка (бави) firmware смених горе долу се оправи ама...... пак се бави ... кофтито е че няма авто фокус в общи линий средна работа

Link to comment
Share on other sites

Сега си дайте и адресите и да минавам довечера на проверка дали някой не е излъгал

покажи си телефона ... мисля че излишни коментари нямат смисъл :)

Също този като моя но той е последван зарди твоят пост ... ;)

Link to comment
Share on other sites

N70

nokia_n70_lge.gif

Според мен най-удачния на тоя етап Symbian базиран smartphone, най-вече заради проблемите около Series 60 3rd edition софтуерът... Или по-точно тоталната липса на такъв.

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6280

Отскоро съм с този апарат и засега съм доволен. За съжаление не съм изпробвал втората камера във видео разговор, защото все още няма покртие на тази услуга в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nokia 6280

Отскоро съм с този апарат и засега съм доволен. За съжаление не съм изпробвал втората камера във видео разговор, защото все още няма покртие на тази услуга в Пловдив.

 

Зависи на кой оператор си. Аз съм на Глобул и пробвах Video Call. Стана перфектно :)

Link to comment
Share on other sites

samsung-s500i.jpg

Това е сегашния ми, имам го от три дни. Преди това съм имал саджем, алкател, моторола и последния ми беше нокия. От известните марки само сони ериксон не съм пробвал, но има време

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...