Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

Някой има ли наблюдения върху LG KG320? В момента е на примоция в Офис 1 с абонаментна програма на ГлоБул и си точа зъбите...

аз имам лг у8360 хи4 не сам доволен от него губи обхват постоянно,ако някой знае как да ре6а този проблем моля да помогне.Искам следва6тия ми телефон да е сьс симабой система ако може да ми препора4ете някоя от нокийте

до кьм 300 350 лв

Edit: eй tova e moqt http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1021

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
Някой има ли наблюдения върху LG KG320? В момента е на примоция в Офис 1 с абонаментна програма на ГлоБул и си точа зъбите...

Ако искаш да даваш толкова пари бих ти препоръчал моя pic_3_775.jpg

изключително доволен останах повече информация тук

Link to comment
Share on other sites

И аз имам такъв от няколко месеца. Единствената причина, поради която бих го сменил е да си взема телефон с капаче. К750 има невероятни функции, а на мен като любител на кламшел-телефони, ми липсва единствено това - да вдигна или затворя с едно движение :) . Наистина е много добър телефона.

 

ПС Досега само 1 бъг съм намерил:

като включа УСБ кабела и пусна камерата, като дам настройки и не ми дава да ги променям ако се чудя много (след 3-4сек се връща в начална позиция), т.е. като скролвам до настройките за картината и ги цъкна, не ми дава да избера Auto/Incandescent/Fluorescent/.... Това, естествено, не го прави ако кабела е изключен.

 

В общи линии това не е нещо, което ме нервира. Не снимам с кабела, даже вчера го открих това.

Link to comment
Share on other sites

всичко му е добре на тоя телефорн, освен че не е умтс и джойстика се много бързо се поврежда

1.UMTS така е, не че ще използвам видео-разговори (да давам повече пари, предпочитам да плямпам нормално, ама дълго), но пък бих гледал телевизия :)

 

2.джойстика засега си бачка безотказно, а иначе в сервиза го сменят за 10-20 лева. А ако го пазиш да няма много прах вътре даже и това не се налага.

Link to comment
Share on other sites

Motorola V980 няма другаде толкова малоумен телефон батерията държи 2 дни, като се включи в зарядното се изключва и не дава кога е зареден софтуера е пипан от Водафон и нямам достъп до повечето настройки на апарата менютата са толкова дървени че няма думи ...
Link to comment
Share on other sites

Ами имал съм многоапарати . Първия беше супер дърво Ericsson R628GA , с един ред дисплей , без вибрация , батерията ден държи , абе отврат . След това смених много поради куп пречини и сега съм с Nokia 6230i и съм адски доволен . Доволен съм и от Siemens S65 , Samsung ZV 10 , Panasonic VS6 . И тях съм имал и небяха никак лоши модели . Сега искам да си закупя или Sony Ericsson K800i или Nokia E50 . Ама да Ви кажа честно , съм адски радостен , че има апарати с изчистен дизайн . Прави линии , като Т630 , 6230 , Е50 , 6310 . По такива си падам ... Така изглежда апарата ми .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
От началото на годината ползвам hw6515 ...

 

Значи повече от година се мъчих с това чудо и накрая го бастисах. В заключение, впечатленията са ми, че не става за нищо. Нито телефон като телефон, нито свестен PDA. Да не говорим за бъгавия Прозорец - през две седмици ми се налагаше да правя hardware reset и инсталация на всички приложения наново, а ресет на телефона профилактично му правех поне два пъти на ден, защото правеше редовни тъпи номера като да получа voicemail съобщение чак на следващия ден. Такова бъгаво чудо досега не бях виждал. Какво ли не правих, ъпдейти всякакви, висене на главата на оператора, егати и чудото. Да не говорим, че като телефонни функции, изобщо не може да се сравнява и с най-евтините боклучави модели. На всичкото отгоре и GPS хадуера+софуера се оказа пълна боза. Абе така като се замисля, май нищо не мога да открия за хвалене. За първи път съм толкова разочарован от техника на HP.

Вчера окончателно го захвърлих и си взех един MOTORAZR V3T и мъките приключиха.

 

motorolav3t350x480kh7.gif

 

 

П.П. За навигацията по пътищата наистина трябва да се ползват сеиозни марки, и аз заложих на Garmin StreetPilot 2720. Това, което предлага HP в съответните телефони е детска играчка и дразнител на нервите.

Link to comment
Share on other sites

Максималното за Н73 е 1гб :)

Bulllshits Н73 с 2гб си върви точно колкото и с 1гб .... За тва че .......

По хубаво недей се обаждай неподготвен ...

Dimitar_90 не н85 а н95 :) исигурно ще е толкоз пурвите няколко месеца но ще падне ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...