Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
Бряяя, само аз ли съм олд скуул. Хммм, взема да го сменям вече, май за тва не се лансирам сред малките гаджета...

pic_3_220.jpg

 

Мба. Само ти така си мислиш. Не си сам :D

 

Откакто е излезнал съм го купил моя и още си карам с него. Помня, че дадох 450 лева за него :) От 1 година вече се каня да го сменя, но като се сетя, че само говоря.... решавам, че няма смисъл. Мога да си му слагам картинки, WAV-ове - какво повече може да иска човек :)

 

sim55_00.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lepper Mesiah, и аз имах такъв, но го подарих на брат ми, защото ми се струва много груб.

Иначе за няколко години през ръцете ми минаха най-различни машинки.

Кои откраднати, кои счупени, кои забравени, но масово бяха продадени. :D :D

 

Nokia 8210 - Tакива имах три броя.

Имах и такъв , на който така и не му научих името.

Много тъп телефон, поне моите впечатления са такива. Купих си камерка за него - наредена работа, снимам и тия снимки после мога единствено да си ги зяпам. Продадох го за 70 кинта. :D

Алкателче

- него супер много си го обичах, обаче го изпуснах от горния бар на "Макалали" в долния.. и то се строши като.. нямам думи. :woot

motorola c300 А тоя телефон и в момента го имам у нас, седи в един шкаф и е вече на 4 години. Все още бачка перфектно, просто вече никой не го ползва. Седи за спомен. :love

Siemens c62 - Това ми е будилника :woot И също телефона, с който най-много нерви съм брала и изобщо.. абе нямам думи, по-голям боклук от тоя модел на сименс НЯМА. Сменяш му оригиналния панел и край до там. :wacko:

Samsung E700, всички знаете как изглежда, него ми го октраднаха.

 

До скоро имах такъв и нямам оплаквания.

и още куп телефони смених- нокии 6,7 модела но кво да ви занимавам с мойте телефони, важното е, че

сега ползвам една .. стара моторолка, която няма да ви кажа къв модел е. :P

Важното е,че ми върши супер работа.

 

Е, от фотоапарата, който си купих наскоро не мога да се обаждам, но това е друг въпрос. :woot

Link to comment
Share on other sites

afx, просто съм нямала това щастие. ;)

 

 

 

Съгласна съм с тебе, може би преди време ако си бях купила к700 вместо някво малоумно ел джи, списъка щеше да е пъти по-малък. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз първо имах една стара Моторола,на която не знам модела :laughing: .Моторолата още баца безупречно в на бащата склада и е на към 5-6 години :D .

 

След Моторолата имах Siemens C60-по голям буклук от тоя сименс не съм виждал.От тогава плюя на тая марка бози

 

След като тъпия Сименс са счупи си зех Nokia 3200-по-здрав телефон не съм виждал.Стъпвал съм на него,изпускал съм го стотици пъти,няколко пъти в локви,няколко пъти го бях изтрещял зверски в стената обаче още държи фронта и ся брата е с него :D

 

Време е за моята малка гордост Sony Ericsson W810i-тоя телефон го пазя повече и от очите си.За 3 месеца само веднъж го изпуснах (на цимент) и вместо както се очаква от един скъп телефон да се разглоби на милион парчета пича само леко се одраска.Като цяло съм много доволен от тоя телефон :punk .

 

Еми тфа е моя списък :D

Link to comment
Share on other sites

kopche, недей така де.

И аз горе-долу толкова държах с него 3-4 дни.

А тоя, който го ползвам за будилник (ц62) не знаеш кво значи проблем да ти пада батерията.

Откакто се прецака държи 4-5 часа и долу.

:woot

 

Аве, като изцяло сименсите не ми харесват.

Но тоя, който ти го имаш (и който и аз го имах) не е лош като дизайн и т.н.

 

3-4 дена падане на батерийката да му е проблема. ;)

 

:P

Link to comment
Share on other sites

w00x 4esno da ti kaja toq telefon mojeh da karam s nego o6te 2 godini oba4e edin den kato se pribirah ot rabota ( predi 2-3 sedmici ) v taksito mi e izpadnal ot joba i mi stana mn kofti daje i ne mislih da go smenqm... super mn si me kefi6e ama :cry sega sum s NOKIA 6125

6125pr.jpg

Link to comment
Share on other sites

netroot - за какво ти е това чудо бре... то май.. илядо лева беше :D

 

да ги беше похарчил за жени тия пари :devil

Link to comment
Share on other sites

netroot - за какво ти е това чудо бре... то май.. илядо лева беше :D

 

да ги беше похарчил за жени тия пари :devil

Доста отгоре ;). 6915 модела е.

За жени отделно си има заделени :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Доста отгоре ;). 6915 модела е.

За жени отделно си има заделени :lol:.

netroot подрепям те напълно.И аз бих ги дал тея пари за туй чуду нъ тиехникътъ :lol: .Дет вика баба ми като чу колко струва СЕ-то"а да бе.Най-много 150-200 лева да е" :D

Link to comment
Share on other sites

iPAQ-hw6900-cradle.jpg

 

От началото на годината ползвам hw6515, който е почти същия (процесора му е малко по-слаб). Яки машини, но се нуждаят от доста допълнителен софтуер, за да стане наистина пълноценно използваем. GPS чувсвителността му е малко слаба - не работи в затворени помещения, но в колата иначе няма проблеми. Има много сериозни приложения, включително и за VPN. Синхронизацията с корпоративния сървър ми е постоянна през GPRS - доста удобна функция. :)

Link to comment
Share on other sites

От началото на годината ползвам hw6515, който е почти същия (процесора му е малко по-слаб). Яки машини, но се нуждаят от доста допълнителен софтуер, за да стане наистина пълноценно използваем. GPS чувсвителността му е малко слаба - не работи в затворени помещения, но в колата иначе няма проблеми. Има много сериозни приложения, включително и за VPN. Синхронизацията с корпоративния сървър ми е постоянна през GPRS - доста удобна функция. :)

6915 има и WiFi :punk. В момента си свалям софтуера. След малко ще пробвам gps-a как ще работи.

Link to comment
Share on other sites

6630_02.jpg Това е единия

43_m.jpg Това е другия, голямо злато е, през какво е минал не е истина. И почти си работи безпроблемно, само чат-пат му спира звука и дисплея, но от 3 годишен сименс друго не мога да очаквам ;0

me45_large.jpg Третия, който в последно време почти не нося с мен. Телефона е железен. Не съм сигурен дали е на 4 или 5 години, но няма грешка. Пак като другия сименс губи картина понякога.

Link to comment
Share on other sites

много ми е интересно какво толкова правите с тия смартфони?използват ли се по предназначение или е само за гъзария?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...