Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

И между другото картинката ти е фейк ;)

 

03:27

 

Странно нали? :)

General Network UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900

Announced 2007, June

Status Coming Soon

Size Dimensions 109 x 55 x 16 mm

Weight 119 g

Display Type TFT touchscreen, 256K colors

Size 240 x 320 pixels, 2.6 inches

- Handwriting recognition

- Wallpapers, screensavers

Ringtones Type Polyphonic (40 channels), MP3, AAC

Customization Composer, download

Vibration Yes

Memory Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photocall

Call records Practically unlimited

Card slot No

- 8 GB shared memory for storage

- 128 MB RAM

- 256 MB flash memory (96 MB reserved for OS + 160 MB user memory)

Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps

HSCSD No

EDGE No

3G Yes, 384 kbps

WLAN Wi-Fi 802.11b

Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP

Infrared port No

USB Yes, v2.0

Features OS Symbian OS v9.1, UIQ 3.0

Messaging SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging

Browser WAP 2.0/xHTML, HTML(Opera 8.0), RSS reader

Games Yes + downloadable

Colors Vinyl Black

Camera 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video(QVGA 15fps), flash; secondary VGA videocall camera

- Java MIDP 2.0

- FM radio with RDS

- Walkman Touch player

- TrackID music recognition

- T9

- Image viewer

- Picture/document editor

- Organiser

- Voice memo

- Built-in handsfree

Battery Standard battery, Li-Po 900 mAh (BST-33)

Stand-by Up to 370 h

Talk time Up to 9 h

 

Едит:

 

Eто я и очакваната N98-ца.

 

Фейк било...

gsmarena_008.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
Даа всички знаем колко е кисело гроздето :lol: :lol: Цъкай си на ериксончето и му се радвай,аз ше се "мъча" с тоя :lol: :lol:

 

Ха така е ама не се знае за кой :P Цъкам си Сони Ериксончето и ми е кеф даже пък и в това че Нокиа където много хора твърдят, че имали по-добър обхват -да бе да.Ако сте ходили в кафето на ТУ Пловдив знаете какво е долу с обхвата.Та в четвъртак седя с една колежка тя с 6288 аз с К550 и двамата на Глобул и тя се чуди че имала само 1 чертичка обхват и сега как приятелят и щял да е намери.Реших да проверя аз колко имам и о чудо имам фулл обхват.Цъкйте си Нокиите,мислете си че имат "отличен обхват" или пък им се радвайте на "екстрите" пък за цената им да не говорим :D

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера какво общо има сравняването на телефоните с Темата !?!?!? отворете си такава тема и си спорете колкото си искате !!!

 

По темата

имам този 1600-black.jpg

и този (който и преди май съм го пускал) 7610ob6t.jpg

просто комбинацията м/у тези два модела е супер,защото са с една и съща батерия и зарядно и се сещате когато ти падне батерията на единия , но той ти трябва само сменяш батерията набързо.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам К800 от април насам. Обаче не знам защо, но околните му се радват много повече отколкото аз на него. :huh: Сигурно защото само аз си му знам бъговете. ;) Или може би вече му се наситих на екстрите. Иначе телефончето си е прекалено добро даже.

А сега от около месец насам съм с 2 карти вече и за това си движа и с първия си телефон SE Т105 и много си му се радвам. Ако някой вече е забравил как изглежда ето го:

sonyericsson_t105_1.jpg :)

Скоро ще навърши 4 годинки и все още е безотказен. А и все още изглежда почти като нов..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

сдобих се и с още една машинка Нокиа 8250, която ми навява приятни спомени :) ползвам го вече като 3-ти телефон само 80 грама супер :) не се усеща че имаш нещо в джоба

w3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Зрд. на всички,ето и моите две машинки от които съм много доволен и няма да сменя.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/324/80753_657.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/324/80756_734.JPG

И 7210 и 5300 бачкат безотказно никакви проблеми до сега макар единият ми е на 4год.

Незнам за вас как е но за мен телефонът е NOKIA без значение каква.Просто стилни,здрави,леко меню и стил дори и в 5 год. модел.

Link to comment
Share on other sites

358226-m1.jpg

 

Vodafone 226... от няколко дни съм с него и засега съм много доволен... батерията се държе добре, има приятен външен вид... има судоку :bgrin:

жалко за стария, верен Siemens A55, служил вярно четири и половина години и все още работещ, но батерията му започна са сдава багажа и се наложи смяна :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...

SE Т105

...

icon_bowdown.gificon_bowdown.gificon_bowdown.gif

Това е телефона! Имах такъв (добре де, Т100) и ми изкара две години, като накрая просто ми беше гръмоотвод на отрицателните емоции и катастрофира в стена... два пъти. По-здрав на тормоз (падания, блъскания) телефон не съм имал. Много добра батерия, много добър откъм функционалност, много добре изработен... въобще страшен телефон.

В момента съм с това

ucuz_telefon_18.jpg

и определено е последния телефон с капак (май флипер му се викаше), както и последния път, в който ще правя компромис на тема цена...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...